Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2000 tl civarı bisiklet tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kdralan tarafından paylaşıldı.

1. kdralan

kdralan Yeni Üye

Seviye:
    2000 tl bütçem var. Hangi Bisikletleri önerirsiniz?
    Benim baktıklarımdan bazıları:

Kron XC 300
    Ghost SE 500
    Scott Scale 80 M
    Sedona 761
    Merida TFS 100 D ya da 300 D
    Carraro CR-X 3012

Bunlardan hangisini önerirsiniz? Ya da başka önerebileceğiniz bisiklet var mı?
    Teşekkürler...

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  3. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

Carraro CR-X 3012

bu bisikleti ben de almayı düşünüyorum.

4. ilker ates

ilker ates Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    biraz daha pahalı ama Scott Scale 60'ı öneririm.

5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    hepsi güzel markalar tercihde seçmesi zor gibi.imkanın varsa hepsinde test sürüsü yapsan.içinde keske sunu alsaydım diye uhte kalmasın.cannandole özellikle markanın hakkını veren bir marka.işçilik olarak olsun bisikletleri tek tek incelemeden, kaynak yerlerinin tekrar estetik olarak zımpara yapilmasi atiklarin atilmasi gibi - kadro uzun ömürlük güvencesi, bunu veren cok az firma var neticede trekk vs.bildigim.ülkemizde , kadro da uzun ömür garatisini sadece yerli marka kron veriyormus.forumlardan soylenenler neticesinde.tabiki uzun kadro güvencesi önemli.mesela yerli mal salcano bisiklet almistim.garanti süresi 2 yıl-kullanma süresi 10 yıl yaziyor.2 yıl gecince kadroda çatlak vs teknik sorunlar olursa degistirme imkani bulunmayabilir.almişken bir kere alirim diyorsan oguzhanın dedigi gibi cannondole.gerci bu bisikletler hepsinin eskitmesi cok zor orasıda ayrı konu saglamlar:D sadece garanti mevzusu var işin icinde.ben,carraro yu begendim.donanım olarak epicon maşa olsun-lastikler gece içinde uygun.şık tasarım performans olarak kadrosu 12.54 agirlik parasına göre fevkalede cok uygun.

6. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

fiyatları neredeyse aynı, gerçekten cannondale donanım olarak daha iyi galiba carraroda'dan.. aslında onu da düşüebilirim. katlite/fiyat oranı en iyi olan bisiklet nedir benim asıl bu konuda belki fikir almam gerekiyor. Ayrıca uygun fiyat ve servis için de firma tavsiyesine ihtiyacım var. Bu ay içinde bisikletimi almayı düşünüyorum.

7. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    cannondale sl2

8. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

2011 model ile2012 model arasındaki farkı anlamak zor??

9. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Arkadaşım Scott Scale 80 diyorum.İlk hedefte bunu düşünürdüm.Tabi son karar senin...

10. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

arkadaşlar, biraz daha açıklayıcı olun lütfen?? scott düşünmüyorum, parçalarda değişim yapacağamı sanmıyorum. Cannondale ile carraro arasında kaldım. Birisi 1900 diğeri 2000 civarı.. sağlamlık kadar görünümü de iyi olsun istiyorum, bu nedenle carraro görünüm olarak daha cezbedici geliyor.. bir kaza geçirdikten sonra bisikleti bırakmıştım. maşaydı, gidondu uzun zamandır ilgilenmiyorum. şimdi bana net anlamamı sağlayıcı bikaç açıklama yapın da artık bir karar veriyim. bu cumartesi ya carraro alıcam yada cannondale. istanbulda nerede bulabilirim?? bilgisi olanlardan rica ediyorum????

11. Ersin.D

Ersin.D Yeni Üye

Seviye:
    Ghost se 8000 modeline bakin bir isterseniz.

dnsmnd bunu beğendi.
  12. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    istanbul delta bisikletten cannondale bulabilirsin ayrıca kadro görünümü çok iyi sağlamlığı carraroyla kıyaslanmaz bile cannondaleyi kıyaslayabileceğiniz markalar scott trek ... gibi markalar olmalı o paraya carraroya bulaşma derim ben cannondale sl1 kullanıcısıyım tavsiye ederim

13. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Kendi tercihimdir ama, ben olsam scott veya trek tercih ederdim. Cannondale tabii ki çok kaliteli ama, Amerikan karşıtlığım o güzel bisiklete yanaştırmazdı beni. Eğer bu fikrim olmasaydı, buralarda edindiğim bilgilerin etkisiyle muhtemelen önceliği Cannondale'e verirdim kanaatindeyim.

14. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

carraro almaya karar verdim ama kendimizi yormaya gerek yok, zaten hiç bir yerde bulunamıyor.
    cannondale için deltaya bugün bir gidip bakayım.
    zaten satıcısı da bianchi yan ürünü ve karma ekipman,, bianchi alsan da farketmez dedi.
    ben carraronun kadro görünümüne bayıldım birazda, mat kadro rengi çok şıkdı. üzerindekilerin fiyatları da toplamda oldukca uygun fiyata geliyordu.

15. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

trek 4500 nasıl bir bisiklettir acaba?
    delta bisiklete gitmişken velesipete de bir uğrayıp cannondale SL2 sonra trek 4500 bisikletleri bir göresem iyi olur.

16. Barış Özegemen

Barış Özegemen Swim Bike Run

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    valla bende yenı carraro aldım daha oncede carraro kullanıodum crx 3012 bence fıyat ve performans acısından cok ıyı dıger markalar ısımlerıyle beraber fıyatlarınıda yukseltıyolar... eskı cararromla 4000 km yol yapmıstım ve gayet ıyı durumda bır arkadasa sattım sımdı oda cok memnun... ama tercıh senın hayırlı olsun sımdıden....

17. dnsmnd

dnsmnd Yeni Üye

ne yazıkki carraro hiç bir yerde bulunmuyor. satan adam da ısrarla bianchi wiestle falan aynıdır, diye başka bişeyler satmaya çalıştı. Ben ekipman özelliği ve sağlamlığı kadar gözüme de hoş görünemsi gerektiğini söyledim.. Carraro 3012 görünüm olarak da çok hoşuma gittiği için düşünüyordum. Şimdi amerikan imalatı cannondale markanın SL1 ve SL2 modelleri önümde duyor. Trek markanın da 4500,4900 ve 6000 modellerini inceliyorum. Fiyatlarına göre kıyaslamalar yaptım. Sanırım alınabilecek en iyi model Trek 6000 gibi. Fiyat, Özellik ve Görünüm olarak 6000 iyi gibi..

18. Barış Özegemen

Barış Özegemen Swim Bike Run

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ben 3 gunluk bı bekleyıs sonun da kavusmustum ama sız bılırsınız :) ınsallah ıcınıze sınen guzel bır model alırsınız sımdıden hayırlı ve uğurlu olsun :)

19. OmerFarukBabatutmaz

OmerFarukBabatutmaz Yeni Üye

Seviye:
  20. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kendi tercihimdir ama, ben olsam scott veya trek tercih ederdim. Cannondale tabii ki çok kaliteli ama, Amerikan karşıtlığım o güzel bisiklete yanaştırmazdı beni. Eğer bu fikrim olmasaydı, buralarda edindiğim bilgilerin etkisiyle muhtemelen önceliği Cannondale'e verirdim kanaatindeyim---------------------------------------------------AMERİKAN KARŞITLIĞI VARSA TREK VE SCOTT DANDA UZAK DURMALISINIZ MURAT BEY ÇÜNKÜ BUNLARDA AMERİKAN MALI :)