Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2000 liraya kadar 29er önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Rasim Y. tarafından paylaşıldı.

1. Rasim Y.

Rasim Y. Yeni Üye

Herkese merhabalar, ilk kez bisiklet alacağım tür olarak sonunda 29er da karar verdim. 2000 liraya kadar olan (100-200 üste çıkması sorun olmaz) bir dağ Bisikleti almak için önerilerinize ihtiyacım var. Marka olarak en bilinen Trek modellerine baktım ama genel olarak parçalarının kalitesiz oluşu yorumlarda hakim, bu işlere acemi olduğum için pek anlamıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

2. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  3. Rasim Y.

Rasim Y. Yeni Üye

Peki daha fazla markalardan varmıdır benim aradığım ozelliklerde?

4. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben de Carraro'yu tercih edin derim daha fazla model araştırması da yapmayın çünkü işin içinden çıkamazsınız.

5. Burak Cem Oztarak

Burak Cem Oztarak Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Specialized markasına bakabilirsiniz. (Hardrock serisi)

6. Rasim Y.

Rasim Y. Yeni Üye

Ben de şimdi sizin açtığınız bisiklet tavsiyesi başlığına baktım neredeyse aynı tür-fiyat tarzında arıyoruz sayılır, specialized rockhopper ve hardrock serisinin ne gibi farkı vardır neredeyse aynı fiyatlar çünkü. Ayrıca ben de meridalara biraz baktım onlar hakkında düşünceleriniz nedir?

7. Burak Cem Oztarak

Burak Cem Oztarak Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Açıkçası ben Cannondale kullanıcısıyım ve konuyu arkadaşım için açmıştım , babam Specialized (hardrock) kullanıyor ve gayet memnun fakat seriler arasındaki farkları net olarak bilmiyorum. Bir de şöyle bir şey var yanlış hatırlamıyorsam rockchopper'lar 2000 'in epey üzerindeydi .

Önümüzdeki hafta içinde aktif pedal'a gidip bakacağız, sonrasında buraya daha detaylı bir şekilde yazabilirim. Umarım yardımı dokunur.

Ayrıca benim arkadaşım için seçtiğim bisiklet meridaydı; fakat açtığım konuda da görmüşsünüzdür herkes net bir şekilde specialized diyor. Forumun %99'unun benden bilgili olduğunu düşündüğümden direkt olarak bu markaya yöneldik :)