2000$'a kadar Dağ bisikleti.

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@alıyılmaz

2000 dolar bütçe ile nasıl seni aşdı anlamadım. 3500 tl lik bir scott scale bisiklet carbon oluyor ayn şekilde Giant xtc de Carbon oluyor

Scudo

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@müjdat dede

1.Maxımum 2000$
2.Sıfır ılk tercıhımdır.
3.2000$ yaklasık olarak 3000 tl edıyor ben hıc tehlıkeye atmadan bu parayı sıfıra yatırmayı dusunuyorum
4.2000$ dolar param var ama bısıklet ıcın 1500$ cıvarı bısey dusunuyorum butceyı sıze gosterırken maxımum 2000$ olarak belırttım kı butceme gore nasıl bısıkletler var dıye yoksa amacım 1500$ bır bısıklet gerı kaln 500$ lrlada bısıklet vs hayatda degısıklıkler yapmak her neyse ben yınede maxımum 2000$'a kadar bıke onerımı yapın !!

Mansur KHASSANOV

Daimi Üye
Tepki
111
Şu an hangi bisikletiniz var? Neresinden memnun değilseniz? Hangi parçaları değiştirdiniz/değiştirmek isterseniz?

Bisikleti nerde, ne amaçla, ne kadar sıklıkla kullanmayi düşünüyorsunuz? Mesela her gün şehir içi okula/işe gelip gelirim. Ya da asfaltta son sürat pedallamak isterim. Ya da çadırımı alırım, tura çıkarım. Ya da patika yollarda tozu havaya kaldırırım derseniz. Daha tepe inişi var, urban freeride var, bmx var... Siz bunu yaparım deyin, tecrübeli abiler ve beyler size yardım olmaya çalışırlar. Umarım yardımcı olabilmişımdir.
Bende o kadar para olsa ben gider giant anthem/trance alırdım. Geri kalan paraya mevcut bisikletten şehir bisiklet yapardım ve kafayı yormam bir daha..
Neyse.. Karar senin! Umarım istediğine kavuşursun!

Sercan Öz

Üye
Tepki
23
btwin 8 xc modeline bir bak derim

(link)

High modulus carbon frame. 1190 g in size M.
CushioningRock Shox Sid Race Motion Control Pop loc fork with 100 mm of travel.
Accuracy / precisionShimano XT/XTR drivetrain. Shimano XT chainset. Shimano MT65 wheels
Brake controlAvid Elixir R 160 mm disc brakes.

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@Mansur KHASSANOV

İgman'm vardı sonra ameoba hussar aldım sımdı sattım 1.5 aydır bısıkletsızım :eek:
Herneyse oncekı bısıkletlerımden anlasıldıgı uzere arada dag tepe arada sehır oyle ıste...