2000 - 2500 TL arası önerebileceğiniz YOL bisikletleri ??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cihan Saylıkoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Cihan Saylıkoğlu

Cihan Saylıkoğlu Scott Sportster 30

Adı:
    Cihan Saylıkoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar. MTB den sonra şehir bisikletine geçtim ve 2 yıldır Scott Sportster 30 Şehir bisikleti kullanıyorum. Artık yol bisikletine de geçmenin vakti geldiğini düşünüyorum. 2000-2500 TL arası, önerebileceğiniz optimum modeller varsa sevinirim. Teşekkürler...

2. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    scott speedster 40 ve speedster 50ye bakabilirsiniz scott'tan devam etmek isterseniz

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Scott Speedster S40 bakın. Full sora donanım, karbon maşadır sezon sonu 2000 liraya indirip alabilirsiniz bulduğunuz yerde.

Berke bunu beğendi.
  4. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sanırım s30 2x10 sistem ve tiagra donanımlı 2012 modeli sizin maliyet sınırlarınıza uygun . 2013 modeli ise 3000 TL civarı ama uzun süre parça yükseltmeden kullanabileceğiniz bir seçenek. Bence mümkünse s30 almak daha iyi olur.
    İzmirdeki scott bayide bulabilirseniz tercih edin . Bir parça arızasında ya da değişiminde pek çok zahmetten kurtulmuş olursunuz. Kargo yapmak, karşılamak , Garantinin uzaktan mail ve telefonlarla takibi iyi firmalarda bile sıkıcı olabiliyor.
    (İzmirdeki scott bayinin hizmet kalitesini bilmiyorum. Oturulan şehirden bisiklet almanın tercih edilmesi adına genel olarak yazdım.)

5. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ben mosso 722 kullanıyorum, ağustos ayında 2000 tl ye aldım. üstüne 300tl ye rs10 jant takımı aldım. 105-5700 gurup set var 1500km civarı oldu hiçbir sıkıntısı yok.

6. Cihan Saylıkoğlu

Cihan Saylıkoğlu Scott Sportster 30

Adı:
    Cihan Saylıkoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yanıtlarınız için teşekkür ederim. S40 ve S30 incelediğim modeller arasındaydı. İkisi de 9 Kg ağırlığında. S30 un donanımı daha iyi elbette. İzmir' de Scott bisikletleri iki yer satıyor; Seda ve Doruk Bisiklet. Ancak ikisinde de yok şu anda S30 modeli. Caner Bey; dediğinize katılıyorum, bulunulan şehirden almak birçok yönden avantajlı ama malesef yok. Kaçkar bisiklette 2013 model S30 2.582 TL şu anda. Fakat daha önce internetten bisiklet almadım ve yaşanabilecek sıkıntılardan dolayı endişeleniyorum.. Başka önerileriniz varsa bekliyorum..

Utku Bey; Mosso 722 modelini de inceleyeceğim, teşekkürler..