200 tl'ye bisiklet

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
arakadaşlar 200 tl'ye bisiklet almak isdiyorum önereceginiz bisikletlerin fotograflarıda olursa sevinirim yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Scudo

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
200 tlye bisiklet bulman imkansızın ötesinde.ikinci el kron xc 500,sedona borla 350 tl gibi fiyattan başlar genelde.ama hi-ten bisiklet bulabilirsin o fiyata.

• Beğen
Tepkiler: Ömer frk ve 42FY

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@Onur Kahraman

Onur'un dediklerine tamamen katılıyorum. Bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz 2. el kron Xc 500 veya Sedona Borla alabilirsiniz.

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
aluminyum kadro değilde çelik gövdeli bisikletler bulabilirsiniz 2. el alırsanız daha iyi parçaları olan bişey bulursunuz :in:

ÜmitKARAOT

Forum Demirbaşı
Tepki
153
yaa senın hewesını kırmak ıcın soylemedım kusura bakma

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
yok öyleşey olurmu bende saaten bisiklet var ama merak edigim için sormuşdum ben kendimdeki bisikleti 200 tl ye satıyorumda benim bisikletdeki parçalar arka dişli arka atırıcı ön atırıcı şimano ön maşa amastörlü renk siyah jantlar üçğen jant renk kırmızı koldan vites asfalt lastikleri var bisikletimi kömürlüge koydugum için malesef çizikler mevcut bakımını yeni yapdım firen telleri vites telleri firen papuclar lastik havaları v.s bakılarını yeni yapdım bisikletimi 300 tl'ye ğeçen sene almıştım bu sene 200 tl'ye satıyorum satmamın nedeni havalar ısınınca yeni sıfır almak isdiyorum şimdiden teşekürler.

• Beğen
Tepkiler: 42FY

kdRuNL

Üye
Tepki
63
Daı sen boşver kalite bisikleti fln. Oralarda mısır çarşısı gibi yerler varsa git ordan 100 TL'ye çift amortisörlü bişeler al;) geri kalan parayada km/h saati, sinyal,çamurluk felan al yeter sana : ))

• Beğen
Tepkiler: ÖMER KAYA

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
evet varr bakmamda sakınca olmazz bakayım ben bisikletciler çarşısına bir ara =)

kdRuNL

Üye
Tepki
63
@ÖMER KAYA

Alınma yaw. Şaka yapıyorum.. Düzgün bi bisiklet olmasını istiyorsan min. 500 TL yi gözden çıkarman lazm ./ yksa zevk alamazsn kardeş:unsure:

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
daha 3 gün önce arkadaşıma devamlı gittiğim bisikletciden 2. el ümit whistler aldık. Alu kadro,gidon,boğaz, quando göbekler, revoshift vites kolları, v-brake,lastikler de yeni cst 1.90 yol lastiği... selesi biraz dandik ama:D
tahmin edin ne kadar a aldık...

200 tl :eek:

yani biraz şans işi sen armaya devam et;)

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
sizce terk'mi iyi olur benim için sedonamı? boy 1.70 kilo 45.50 ?

herdem09

Üye
Tepki
18
2. el salcano ng650 yi araştır derim. İstediğin fiyat civarında olur:)