20 Temmuz 2008, Klistra(Gökyurt) gezisi.

canmurad

Aktif Üye
Tepki
274
Bisiklet
Scott
@zürey

Mütevazi olmuycam o bendim :D

@gatila

Çok teşekkür ederim .Valla ben bilmiyordum . Türkiyede porsuk varmıymış yaww :)

@komuta112

Beyşehire kadar geleceğime kanaatim geldide ,geriye nasıl döneceğiz bilmiyorum, Mesut hocama göre şimdiye kadar gidipte orda kalan olmamış :rolleyes:

@Mesut Girgiç

Bir daha ki geziye katılacak arkadaşların pompa getirmemesi rica olunur .Zira, hepinizin tekerine yetecek kadara havaya, hatta rampalarda arkanızdan üfleyecek kadar gaza geldim :cool:

yorum yapan diğer arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım..

Scudo
Tepki
671
Böyle güzel bir geziye mazeretim nedeniyle katılamadığıma çok üzüldüm. Mesut Hocamın fotoğrafları, Can Murat beyin güzel yorumlarına binlerce teşekkür.
Daha önce aynı bölgeye birkaç sefer gitmeme (Tabii ki bisiklet ile) rağmen fotoğraları, yorumları ve katılımcıları görünce neler kaçırdığımı daha iyi anladım. Selam ve saygılarımla,
Dede

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
güzel gezi olmus paylaşım için tskler. konyada bulunmus olsaydım faaliyetlerinizi kaçırmazdım. konya ekibi her zamanki gibi müthişş bir iş yapmış.

akdilek

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Salcano
merahaba.. ya konyada böle şeyleri görmek çok güzel tebrik ediyorum :) ayrıca klistra da güzel fotolar yakalamışınız antrenmanlarda gidiyoruz biz ama tabi onlara ayrıacak fırsatımız olmuyor :)