" 20 Nisan " Pazar Belgrat Ekşııın + Mangal Keyfi (:

makaw

Üye
Tepki
146
Bu guzel Pazar gununu duzenleyen, domatesleri, soanlari dograyan, mangalda sucuklari pisiren ve geziye katilan herkese sonsuz tesekkurler ;) Minimum zayiat, maksimum keyifle geziyi tamamladik...Tekrar gorusmek umidiyle..

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalseverler,arkadaşlarım,dostlarım...

Pedalsesi Bisiklet Topluluğu ve Bisikletforum dayanışması,birlikteliği ile gerçekleştirdiğimiz:)

Yeşilbisiklet,Cadde Bostan Sahil Grubu,Bike and Outdoor,Bisiklet,Bisikletsevenler,Kamer Fun Club,İstanbul Doğa Tutkunları,Delta,Velespit,Kaçkar Bisiklet,Trek Turkey,Doğa Aktivite Grubu,Rotam Grup,Metin Bisiklet,Mtb Tr ve adına sayadım bu önemli etkinliğimize Destek verenlerle...

107 kişi Beşiktaş'da buluştuk.Ve düzenli,uyum içerisinde seyrimizi sağlamak için herkesle fikir birliği yaparak Gezimize başladık.İlk molamızı Yeniköy'de verip devam ederek 2. molamızı Çayırbaşın'da alışverişlerimizi yaparak Bahçeköy rampası sonunda ki surların önünde,rampayı çıkan arkadaşlarımızı beklerken verdik.Herkes toplandıktan sonra birlikte Belgrat Ormanına girdik.

Orada getirdiğimiz malzemelerlee mangalımızı kurarak,küfteee,sucuuuk,tavuk kanat,ikramlar,ayran,cola,fanta ve 10 lt suyumuzuuu lüüüplediik:D Herkesin yüzünde,tebessüm,mutluluk eksik olmadı;) Yemek sonrası mola...isteyenler off-road yarış parkuru ve göl gezi manzarası yapmak üzere pedal basarken dostumuz Faruk'un bisikletinin parçası kırıldı.Onu sevgili Hacer'e arabası ile götürmek için emanet erderek,dönüş yolu için pedala başladık.;)

Sevgili Niko ve bazı arkadaşlarımız dönüş için Maslak yolunu tercih ederken biz onları uğurlayarak,Bahçeköy-Çayırbaşı yolunu tercih ettik.Buradan aşağı inerken kontrolünü kaybeden Emrah arkadaşımız bariyerlere çarparak düştü.Ben kask aynamdan bunu gördüm ve yardımına gittik.Kask ve eldiven takıyor olması kazanın siddetini azaltmıştı,tekrar kendisine geçmiş olsun.Daha sonra da Belgrat'dan arabaları ile dönüş yapan sevgili dostlarımız Onur ve Sinan ile irtibat kurarak onu ve Bisikletini arbaya yükleyerek,sahil yolundan Beşiktaş'da Gezimizi noktaladıık:)

Gezimize katılan destek veren,arabaları,taşıdıkları malzeme ve yardımları ile bizlere emek veren değerli Hacer,Onur,Sinan,Tüm Doğa,Bisiklet kuruluş,Grup arkadaş ve Dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum;)

Birlikte Nice Önemli,Anlamlı,Daynışma ve Birliktelik dolu Gezi ve Oraganizasyonlara İnşallah.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

mikail1361

Üye
Tepki
7
Ben Mİkaİl Araniza Yenİ Katildim Pazar GÜnkÜ Gezİ MÜkemmeldİ Sakaryadan Bİ ArkadaŞimi Da Getİrdİm Veysel:) Oda Çok Begendİ Bundan Sonrakİ Etkİnlİklerİ MÜsaİt Olursam KaÇirmamayi DÜŞÜnÜyorum Emegİ GeÇen Herkese TeŞekkÜrler Saygilar ....

• Beğen

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Yine güzel ve eğlenceli bir gezi olmuş :), her ne kadar gelemesemde :(

Umarım en yakın zamanda bunun tekrarı olur ve bende katılırm, içimde kaldı valla :D

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ben de bu organizasyonu gerceklestiren ve uyum icinde katilan tum bisikletsever dostlara tesekkur etmek isterim. yeni dostlar edindim ve yazisip tanismadigim arkadaslarla el sıkıştım-tanıştım. ilk defa katildim ve bana denilmisti ki; aman oyleleri var ki aralarinda yolda ters yonde giderler, çöp bidonlarina tekma atip devirirler, kaldirimda gosteri yapmaya kalkarlar ele gune karsi adami rezil ederler ama bunlardan hicbirine sahit olmadim ve cok sevindim. turun ne denli uyum ve birlik icinde gectigini bu arkadaslarima anlatacagim. bir sonrakisinde bulusmak dilegiyle esen dolu pedalli gunler dilerim :smily143:

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
gelen herkeze çok teşekkürler bu kadar katılımcı beklenmiyordu beklenilenden de fazla katılımcı geldi by sports-man ve by hızlı ya çok teşekkürler böyle bir kalabalığı iyi bir şekilde yönettiler. tekrar görüşmek üzere

• Beğen

Emrah Kuyumcu

Aktif Üye
Tepki
211
Tüm Pedalseverlere Merhaba !

İstanbul'un en büyük ve en güzel bisiklet gezisinde dün Belgrat Ormanında çok güzel ve eğlenceli dakikalar yaşadık, bu turu organize eden başta Mert ve Niko bey olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.

Herşey çok güzel başlamış ve gidiyordu, ancak dönüş yoluna yeni çıkmıştık ki, Belgrat ormanından sahile doğru inerken, birkaç viraj sonra, Belgrat'ın sürpriz keskin virajlarının, biraz da lastiklerimin esiri oldum, dönüşü alamayıp çok hızlı ve sert bir şekilde bariyerlere girdim :) Bariyerlere çarpmamdaki ani duruştan dolayı, nasıl bir şey olduysa, bisikletimin ön jantı ve ön çatalı ikiye katlanarak kullanılamaz hale gelmiş. Çünkü kaza anını hatırlamıyorum, kendimi yerde buldum. Büyük bir kazayı ucuz atlatmış bulunmaktayım, çünkü kaskım ve eldivenim sayesinde biraz yırtmıştım. Ancak, o an vücut sıcaklığımdan dolayı, sol omzumdaki sakatlığı farketmemişim. Akşamüstü hastaneye gittim, maalesef sol omzumda kas yırtılması olmuş, askıyla dolaşıyorum artık :) Sanırım bir-iki hafta bisiklete binemeyeceğim. Kaza sonrasında bana anında yardımcı olan başta Mert Beye, beni arabayla Beşiktaş'a kadar bırakan Onur ve Sinan, ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Ancak bu kaza, dünkü gezinin güzelliğini engelleyemedi, hayatımda çıktığım en güzel bisiklet turu olarak kalacak benim için. Resimlerinizi en kısa zamanda bekliyorum :) Kolum iyileştikten ve bisikletimi tamir ettirdikten hemen sonra en kısa zamanda görüşmek üzere...

Emrah KUYUMCU
emrah@emrahkuyumcu.com

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Tekrar tekrar geçmiş olsun Emrah.Bir önceki turmuzda 64 km süratle girmiştim o viraja bende ama tecrübem sayesinde ucuz yırtmıştım :rolleyes: Allah korudu vallaha beni de. Yoksa tellere yapışır kalırdım.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Kuyumcu

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Sevgili doğa ve pedal sever sporcu arkadaşlarım,

Düzenlemiş olduğumuz 2.BİSİKLETLE SUCUK-EKMEK ŞENLİĞİ’ni sizlerin katılımları ve katılan herkesin birbirine anlamlı ve hoş görülü yaklaşımları neticesinde hafızalarımıza yer etti ve İstanbul’da bir ilke ve hatta rekora diyelim hep birlikte imza attık.

Toplamda bisiklet sayısı olarak 1.Organizasyonumuzda 47 olan totali 2.organizasyonumuzda 107 rakamına ulaşarak hedefimizin üstünde bisiklet severlerle buluşma tanışma ve kaynaşma olanağımız oldu.

Bizler organizasyonumuzu yaparken en baştada ve organizasyondan öncede yapılan konuşmada’da dile getirerek sizlere aktardık.

Herhangi bir kuruluş adına,herhangi bir siyasi düşünce adına yada guruplaşmalar adına yapılmadı.Tamamı ile bisiklet sporuna gönül veren dostların kendi katılımları ile yapıldı şenliğimiz.Sen o sun,ben buyum ve sen sucusun gibi diyaloğlar gözetilmeden sadece gezimize odaklandık.
Ve sonucunda nemi oldu,hepimizin hafızalarında tatlı birer sayfa olarak anılarımızda yer aldı.

Organizasyonumuzda bazı aksaklıklarda oldu ama bunlarda tamamı ile bu işi bizler katılımcılar kendi üzerlerine aldıklarından dolayı ayrı bir güzel hava sağladı.

Bir yerde mangal yakma çalışmaları istikrarlı bir şekilde devam ederken,yan masada hummalı bir çalışma ile doğranan sucuklarla,dilimlenen domateslerin yanında yer alan soğanlarda muazzam bir görüntü ortaya çıkardı.Bunların hepsini bizler kendimiz yaptık ve yine tadı damağımızda kaldı.

Bizlerle birlikte bulunup pedal basan ve bizimle olamayıp gönülleriyle destekleyen tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımı iletip bu sezon yapmayı planladığımız organizasyonlarımız arasında olan 3.BİSİKLETLE SUCUK-EKMEK ŞENLİĞİNDE buluşmak üzere sevgi ve saygılarımla teşekkürlerimi iletiyorum.

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
Arkadaslar tüm pedalseverlere tesskürleri or bilirim. Yine düsündüğümden güzel bir gezi oldu.Kazayapan arkadasa geçmis olsun. ayrıca faruk sanada gecmis olsun tekrardan.Hic kacırmadım belgratı ins kacırmamda. görüsmek üzere. Haftaya poyraz hala %50 ye sahip.hafızamda...

Selamlar...

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Eee arkadaşlar, nerde diğer resimler. Herkesin elinde fotoğraf makinası vardı. Ben çekmedim diye kimse çekmedi mi yoksa :D

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Emrah abi çook geçmiş olsun, yokuş aşağı inerken bi baktım millet toplanmış dedim heralde erik ağacına geldik millt erik topluyor, hiç durmadan devam ettim sonradan öğrendim ki kaza olmuş..:(

• Beğen
Tepkiler: Emrah Kuyumcu

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
@Snaqe
Osman'cım sen de parçalanmış kaskını imzana ekleyerek çok iyi etmişsin. Tebrik ediyorum.
107 Kişi???
Vaaaaaooooovvv :eek:
Hey maaşallah.
Ben de şimdiden 3.sünü iple çekiyorum.
Emeği geçen herkese teşekkürler

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Eeee dostlar, 3. sü ne zamana Allah kısmet ederse. Arayı soğutmamak lazım :rolleyes: :04: