20 Nisan/Pazar: Ankara - Temelli Gölü Turu (+- Polatlı)

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@kerem_nurgür

Merhaba Kerem,
Tur yol güzergahı Polatlı (Eskişehir) yolu, gezinin tamamı asfalt yolda ve güvenlik şeridi kullanılarak yapılmaktadır. Geziye katılan bisikletler genellikle dağ bisikleti, (Yol ve hybrid bisikletlerde var.)

Fazla dişli lastikler asfalt yollarda rahatsız edici olabilir. Bu nedenle öncelikle bisiklet lastiklerinin asfalt yola uygun olması sizin için önemlidir.

Tempo/Performans olarak 20-25 km/saat ortalamayı yaptığınız sürece yavaş kalmazsınız.

hakaN
(link)
(link)
(link)

Scudo

Al_adam

Üye
Tepki
61
Yine TOBB-ETÜ nün orada 9:30ta bekliyor olacağım bu pazar.

Hiç güney tarafına da gitmeyi düşünür müsün Hakan baba? Benim aklıma gelen ilk nokta Dikilitaş Göleti; Polatlı-Haymana yolundan gidiliyor. Yaklaşık 40 km uzaklıkta Gölbaşından. Büyük kısmı asfalttan gidiyor Dikilitaş köyüne kadar.

(link)

Görüşmek üzere.

eteker

Üye
Tepki
53
Hakan bey, biz size Migrosun önünden katılacağız. Mümkünse bir cep telefonu verebilirimisiniz. Benim cep 532 467 63 29. Görüşebilirsek iyi olur. Kaçta orda olalım. Sevgiyle kalın. Ergün TEKER

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
hareket saatinden 45(+-10) dk sonra "tahminimce" dediğiniz yerde oluruz...

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
Bugün (19 Nisan/Cumartesi) Polatlı yolunda mini antreman yapmayı planladım, (ama plan her zaman işlemiyor). 90 km antremanı tamamlayıp, eve dönerken yolda Selçuk arkadaşla karşılaştık. Bide Selçuk'la Organize sanayi bölgesine beraber antreman yaptık. Toplam 160 km antreman turu oldu. (bu antreman biraz fazla oldu)

Eger bir değişiklik olmazsa Selçuk bey'de Çayyolu (Başkent Üniv) bölgesinde bize katılacak.

hakaN
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hakan abi, Salı ve Çarşamba günü antreman yapalım, özel mesaj attım.
Görüşürüz.