20 Mayıs Denizli - Antalya bisiklet turu

Tepki
12
merhaba arkadaşlar 20 mayıs 2012 tarihi için (bir aksilik olmazsa) denizli antalya arası bisiklet ile tura çıkmayı düşünüyorum güzergah şu şekilde: denizli-serinhisar-acıpayam-çavdır-elmalı-finike-kemer-antalya olursa serik köprülü kanyon güzergahı yol üzerindeki belde ve bazı köylere kadar detaylandırdım yine güzergah üzerindeki ve yakınındaki kamp alanlarını (çadırda konaklamak için) gezilecek ve görülmesi gereken yerler her şeyi hazırladım tek eksiğim bisikleti bir bakımdan geçirmek bu rota üzerinde mayısın 3. haftası tura çıkmayı düşünen arkadaşlar varsa haberleşebiliriz

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin
Scudo

agencalp

Aktif Üye
Tepki
101
Yanılmıyorsam Denizli - Antalya arasını başka bir rota üzerinden 2009 yılında yapmıştım. rota şöyleydi;

1. Gün; Denizli - Salda Gölü
2. Gün; Salda gölü - Gölcük ( Isparta )
3. Gün; Gölcük(Isparta) - Eğridir (Isparta)
4. Gün; Eğirdir(Isparta) - Yazılı Kanyon ( Antalya ) - Eğirdir
5. Gün; Eğirdir - Antalya (Yazılı kanyonda da kamping alanı varmış. Biz bilmediğimiz için kamp eşyalarımızı eğirdir gölünde bırakarak gittiğimizden geri dönmek zorunda kalmıştık.

Tamamen duş, güvenlik ve yemek olanakları bulunan kamping alanlarında çadır kurarak konakladık. Araç trafiği eser miktarda, ormanı doğası bol miktarda olan bir turdu. Bu rotayı da gözden geçirmenizi tavsiye ederim.