Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 20 Mayıs " Çarşamba....Avrupa Yakası Pedalaa (:

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Anadolu Yakasından beni yalnız bırakmayan kankam geldi...Avrupa Yakasından sevgili Lori ve Cüneyt.Birlikte Bebek'e kadar pedal bastıktan sonra dostlarımın daha ileri gitmeleri ardından,bizde Karaköy'e pedal bastık:) Köşkeroğlu'na erken ulaşmamız dolayısı ile açık olduğu için meşhurrrrrrr tatlılarından alarak vapurda lüüüplettik:D Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah.....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee....Gezimize ilişkin renkli karelerrr:)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

enis57 ve FarukDemir bunu beğendi.
  2. tito

tito Aktif Üye

Seviye:

yeni vapurları sevmiyorum (geçen gün galiba 4 tane daha indirdiler denize ve sefere başlattılar) ama yan tarafları hem bisiklete hem de sürücüsüne eskisine oranla daha rahat ilerleme olanağı sağlıyor gibi görünüyor bu resimde.

(bu açıdan da olsa ve sevgim veya sempatim hâlâ olmamasına karşın bu yeni vapurlara, sadece bu noktanın güzel bir şey olduğunu düşündüm, naçizane.)

sports-man ve FarukDemir bunu beğendi.