Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

20 Kişilik Göksu Baskını

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba Pedal Dostları...

Bugün Eryaman'da bulunan Göksu Parkı'na 20 kişilik bir baskın gerçekleştirdik. 7 Kişi bisikleti olmadığı için bize otobüsle katılırken 13 kişi de bisikletle geldi. Yolda yaşadığımız tek sorun benim lastiğin patlamasıydı. Lastik yamama konusunda uzmanlaşmış Emre ile Serci olaya el atarak beni bu dertten kurtardı. Çok teşekkürler beyler...

Saat 10:00'da Çiftlik Kavşağında buluştuk. Levent Abi'yi bekliyoruz...

Yaşasın cızbız... Bu arada görünce hatırladım. Ben pişmiş domates yemeyi unuttum...

Mangalı yakan Emre'ye ve tavukları pişiren İlker Abi'ye sonsuz teşekkürler. O kadar kişiyi doyurmak kolay değil...

Değmeyin keyfime. Ohhh bunun üstüne bir çay bir de kahve...

Toplu çekelim de herkes görsün dedik...

Şirin gözükmeye çalışan şeyler... Hııh... :p

Aman Allah'ım çok mutluyum. Kulüpten (Güdak) arkadaşlarım geldi. Yaşasın bayan dayanışması. Hep sap hep sap nereye kadar canım aaaaa.... :D

Bu arada Adem Abi ve Başkent Spor Kulübü bisikletçilerine teşekkür ediyorum beni kırmayıp antrenmanlarını yarıda kesip Göksu'ya uğradıkları için. Bu sayede bir çok kişi de onlarla tanışmış oldu. Yahu Abi niye hiç hatırlatmadın! Benim de aklıma gelmedi. İki foto çekseydik şuraya koyardık, hatırası kalırdı. Tüh bak nası göstericez şimdi sizi...

nuriaktürk, Fatih Özgenlik ve gizer bunu beğendi.
  2. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kevser paylaşım için teşekkürler....ankara yı özlemişim bende sayende görmüş oldum.ekibi iyi toplamışsınız tebrik ederim gittiğiniz yer baya uzak biliyorum.bu arada mangalda iştahımı kabarttı:D
    ankara daki bütün bisikletli arkadaşlara selamalar ve sevgiler:)

3. gizer

gizer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok güzel bir etkinlik. Güzel duygular. Nasıl oluyor da iki tane tekerlek bu kadar insanı bir araya getirip, bir çok insanın yaşayamadığı duyguları yaşatabiliyor? Sadece iki teker, o kadar.
    Teşekkürler Kevser Hanım.

4. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Yaa Yetkin bülbülü altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş. Özlersin tabi Ankara özlenmez mi! İnşallah bir ara gelirsiniz de sizinle de bir gezi yaparız...

Haklısın bir tek şey dışında. O sadece iki tekerlek değil. Bizi birbirimize bağlayan en güzel şey.

Belki de bisiklet bahane, dostluklar şahane...

5. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Kevser paylaşım için teşekkür ederim güzel gezi olmuş mangal bir harika görünüyor afiyet olsun...

6. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    kevser sen hiç boş durmuyor musun? valla iyi enerji var sizde gezi fotoğrafları için teşekkürler

7. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel İnsan yüreğine saglık.Böyle güzel etkinliklerde var olmak var.Katılan tüm arkadaşlarım kanımca epey eğlenmişler.Hepinizi içten kutluyorum,daha çoğulcu günlere diyorum.
    Yaşadığınız bu güzelliği bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.Ankaraya gelip sizlerle olmak elzem oldu artık.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

gizer bunu beğendi.
  8. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Paylaşım için teşekkür ederim.Mangalınıza da diyecek yok yani.neyse ki bende az öönce tavada aynısını yaptım.Yoksa şimdi kasap aramaya gitmek zorunda kalacaktım.sağlıklı pedallar.

9. basri

basri Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Merhaba,

Bir an yanlış foruma mı girdim diye adresi filan kontrol ettim. Ortada hiç bisiklet yok :) Hele 2. resim mangal olunca...

Neyse herhalde vardır bisiklet, neşeli gezi olmuş :D

Saygılarımla

10. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel gezi olmu paylaşım için teşekkürler.

11. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    vallahi bugünkü gezimizden sonra bi sürü yemek yedim ama sizin cızbızı görünce karnım acıkıverdi :D
    ne güzel baya kalabalık geziyorsunuz, biz ne kadar uğraşsak 3-4 kişiden fazla olamıyoruz.
    paylaşım için teşekkürler...

12. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    offf offff,gezi süper olmuş.Bana ne ankaraya gelince bende mangal istiyorum hemde aynısından..:)

13. KAMİKAZE

KAMİKAZE Kıdemli Üye

Seviye:
    eskiden susuz göleti olduduğu zamanlarda oraya her hafta sonu balık tutmaya giderdim. şimdilerde balık pek fazla çıkmıyor ayrıca bisikletleri de kapıda bırakmışsınızdır herhalde. güvenlik, bisikletlileri pek sevmiyordu eğer değişmedilerse... geziniz süper olmuş, fotoğraflar için çok teşekkürler.

14. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Mangal,kanat,domates ve soğan gerçekten çok etkileyici.Kokusu da herhalde muhteşemdir.Zaten herkesin yüzünden işlerin yolunda olduğu belli oluyor.Darısı başımıza.Güzel bir baskın olmuş....

15. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    anaaammm :) karnim acikti cok iyi ya :)
    tesekkurler istah acici paylasim icin ;)

16. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    İşte o baskından birkaç kare de benden :)

Sabah Çiftlik kavşağında buluştuk.

Grup çok gğzeldi, herkes muhabbete dalmıştı, Emre abi fotoğraf bahanesiyle herkesi biraraya topladı...

Göksu'ya geldik. Bisikletsiz ve sakat :D gençlik alışverişten dönüyor...

Bisikletsiz gençler karizmalarıyla göz dolduruyorlar :eek:

Aramızda ilk kez birkaç bayanın olması ayrı bir hava kattı ortama :p

Ahmet Hocam ile bisiklet üzerine bir muhabbet...

Sanırsam burada herkes doymuş, malum millet gülümsüyor :)

Ve Kevser'in meşhur atlayış şeysi...

Herşeyi ile güzel bir gündü, dizim sakat da olsa... Düzenleyen ve katılan herkese teşekkür eder, birlikte nice pedallar dilerim...

Erkut Yiğit :rolleyes:

17. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ne güzel yurdun dört bir yanından bisiklet sporuna gönül verenler soğuk havaya aldırmayıp gönüllerince pedal basıyorlar. Bu aralar biz İstanbul grubu biraz durgunuz. Hele bir bahar yaklaşsın havalar ısınsın o zaman görün bizleri de. :) Katılımcı herkesi kutluyorum. Allah kimseyi bisikletinden ayırmasın.:p

Sevgiler

MFG(+)

18. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Elimde zaman varken boş durmamaya çalışıyorum. Sonra pişman oluyor insan tüh keşke diye... :)

Arkadaşlar ne zaman isterseniz buyrun gelin Ankara'ya. Sizleri misafir etmekten onur duyarız. Ürgüp ve İstanbul ekibi ile tanışmayı biz de çok isteriz...

Kalabalık gezilerin tadı bir ayrı oluyor, haklısın. Ama yine de kaç kişi gezdiğin çok da mühim değil. Bence önemli olan yanımızdaki insanlarla neler paylaştığımız. Haziran'da 4 gün süren 400km.lik Ankra turunda 5 kişiydik. Yaşadığımız acı, tatlı anlar hala aklımızda. Anlatıp, anlatıp gülüyoruz... ;)

Güvenlik çok sıkı. Bırakın bisiklet sürmeyi, bisikletlerinizi çimlerden alın diye bile ikazda bulundular ki ortada çim falan yok. O su birikintisini, ailece gidip gezilebilir mekan haline getirmeleri iyi oldu. Bu sayede biz de bu tarz organizasyonlar yapabiliyoruz...

Evet yahu bu ara hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Hazır Bolu Dağı tüneli de açılmışken, mesafe kısalmışken, bir hafta sonu atlayıp Ankara'ya gelmeye ne dersiniz? Bizim İstanbul'a gelmemiz Haziran'ı bulacak sanırım...

19. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşlar istanbul gurubu bir hafta organize olup ankara çıkarması yapalım yaw:) bir araç kiraladıkmı doluşuruz içine hem bakın kevser arkadaşımız mangalda yapaçak ne dersiniz :)

20. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Güzel gezi, güzel insanlar, güzel tavuklar(mangal)...
    Tebrikler ve paylaşım için thanks alot.