20 kg lık dev

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
arkadaşlar forumda ilk günüm bisikletim carraro rock d

http://www.bisikletfirsati.com/FB,777,94,carraro-rock-d-full-suspansiyonlu-26-jant-dag-bisikleti-dag-bisikletleri-carraro-26-jant.jpg

bisikleti 1 ay oldu alalı ama cok agır 20 kilo . alırken bu kadar agır olacagını sanmadım ama daha bisiklet hakkında bir bilgim olmadan almıştım :) kadroyu mu değiştirsem yoksa yeni bi bisikletmi alsam ne dersiniz :)

Scudo

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
Klasik çelik kadrolu zoom çift amortisörlü mekanik disk frenli bisiklet. Yapabileceğin bir şey yok satıp başka bir model alabilirsin

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@Murat Saygin

yazınızı okuduktan sonra kendi kendime şu soruyu sordum. '' Bir bisikleti ağırlaştırmak için daha ne yapılabilir ki ? '' :D

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Bu Bisiklet Rampa Aşağı Eski Kasa 500SEL Mercedes Gibi Yapışır Yere Yayılır :) Ama Rapmayı Nasıl Çıkarsınız Onu Bilemedim :D

• Beğen
Tepkiler: Özkan TATLI

Naci ATAY

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Merida
Sat gitsin... yeni aşklara yelken aç :D

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Benim eski bisikletimde çift süspansiyonlu çelik kadrolu bir bisikletti ağırlığı yaklaşık 20kgdi yani seninkinin hemen hemen aynısı onu sattım bianchi speed4000 aldım arada çok fark var ama artık yetmemeye başladı.

Tuna Kalın

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Cannondale
Acil satılık bir bisiklet olarak elden çıkar. Bu bisikletin olur bir tarafı yok. Ancak Fast Foodcuları kullanır bu bisikleti :) Bütçene göre 15 kg civarı bir bisikleti 500 liraya falan alırsın. Sat rampalar eziyet olmasın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletinizi kaça aldınız bilmiyorum ama satarsan çok zarar edersin madem almışsın alınmış alınmışdır.bence antrenman bisikleti olarak kullanın yokuşları zamanla çıkın en önce normal yokuşlar bacaklar güçlendikce'de daha zorlu yokuşlar'da deneyin ve zamanla o bacaklarınız inanılmaz performansı yakalayacak;ondan sonra hangi marka modeli alırsanız alın sıkıntı olmayacakdır.ben 3 tekerli bisikletimde var şu an 45 kg onla yokuş çıkıyorum düşünün artık ve üzerinde yük oluyor bazen çarşı pazardan alışveriş yaparak dönünce eee bazen yollar düz olmuyor rampalar geliyor.evet yorucu ama o yokuşları aşıpda altınızda ezip geçince zirvedeki mutluluk çok başka oluyor.ben böyle böyle yaparak şimdiki performansımı yakaladım.

Vahap Demir

Daimi Üye
Tepki
531
Bisiklet
Sedona
Bir İbrahim Tatlıses şarkısı geliyor aklıma: "tut kolundan at gitsin" :)

Yukarıda yazdığım tabi işin şakası :) Moral bozmaya gerek yok. 20 kg. bisiklet için fazla bir ağırlık ama bisikleti hemen elden çıkarmaya gerek yok. Fazladan 5 kilo kişi göbeğinde taşıyınca sorun olmuyorsa, bisiklette taşımak da çok sorun teşkil etmez. Can sıkmadan bisikleti kullanmaya devam edin bence. Zaten başta ne alınmış olursa olsun bir süre sonra daha farklı bir bisiklet arayışı başlıyor genelde. Bir zaman sonra kafanıza göre bir bisiklete nasılsa geçersiniz. Şu anda 13 - 14 kiloluk bir bisiklet almış olsanız da bir süre sonra zaten değişmek isteyecektiniz :)

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
eski bisikletim tek amarsitorlu hafif biseydi aslinda bisiklet surmeyi hic sevmezdim eski bisiklrtimi babm almisti bana sormadan uc kere binmistim. okulum uzakti servisle gitmekten sikilmistim evimizu okulumuzun yakinina tasidik bir bucuk kilometre filan yol vardi bende erindim yuruye bisikletciye gittik babamda al bizi ugrastirma deyince aldim iste Ama cok pismanim simdi 600 tlye almistim bisikleti simdi satmaya kalkissam 300 edermi acaba bi bucuk ay oldu

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
@esaderen

edermi bilmem ama bırakın 1.5kmyi yavaş sürmeyi 1.5km rampa olsa bile çıkılır çok küçümsemeyin 15 kilo olsa o bisiklet uçak gibi uçmayacaksınız sonuçta

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
iş bacaklarda 20 kiloda olsa 5 kiloda olsa bisikletini bacak gücünle çıkaracan sonuçta
rampaları bununla geç kaslar alışssın al bi tane 13-14 kg lık bisiklet tmm dır
donanımlar vs sıkıntı yaşatmazsa tmmdır

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
bacak kaslarim baya bi fazla. arkadasla yaris yaptik onunki salcano ng 650 md 15 kilo civari heralde ben kazanmistim :-D sagolun bisikletimi seviyorum :) arkadaslar birde camurluk bulamadim oturdugum yerde internettede pek begenmedim yurt disindan getirmeyi dusunuyorum ne onerirsiniz

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
Hiç Kimseye Aldırış Etmeden Bisikletinize güle güle zevkle binin 20 kg de olsa ayağını yerden kesiyosa sıkıntı yok antrenmanda yaparsın turda yaparsın filan bisikletini beğenmediler diyede üzülme :D benimde aynısı vardı hor kullanmıştım her hafta bisikletciye giderdim :D

• Beğen
Tepkiler: mertcan kurtcebe

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
:D okulumuz inek okulu oldugu için benimle aynı yerde oturan arkadaşım bile servisle gidiyor ama ben artık servisten sıkıldım :D bisiklet iyidir ya :D