20 kasım pazar mangal....

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Enver, ben de geliyorum. Saat 8'de Feshane önünden İlyas ile hareket edeceğiz. sizin Beşiktaş'ta buluşma saatiniz 8.30, hareket saatiniz 9.00 dı, terslik olmaz ise orada olacağız. Yarın görüşürüz

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@ilyas yiğit

ilyas, saat 7.30 da buluşsak nasıl olur Feshanede? Son durumu bana haber edersin. Görüşürüz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
alo alo enver ,,,mangal için en ideal yer kale içi ,kapısına girmek için garipçeye iniyorsun,,,,,,,,,,ordan sahile ve lokantaların karşısındaki yoldan yukarı sonra sağa dümdüz devam en yukarı kapı girişi aşağıda bi yer, basamaklardan aşağı ora son derece güzel manzara denize nazır valla ora çok iyide bakalım ben ne yaparım bilinmez,,,

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
berkant 8 de feshane iyidir.gop civarından katılan varsa 8de feshane onunden meydana gideceğiz

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar dostlar bende katılmayı düşünüyorum ama balıkmı,bisikletmi 2 sinin arasında kaldım.gelebilirsem gelmeye calışıcam şimdiden hayırlı turlar herkese.iyi eylenceler.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@ilyas yiğit

Tamamdır, görüşürüz

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Enver

Buluisma ve hareket saati kacti yaa???

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@ilyas yiğit

saat 9:30 gibi hareket edicez ilyas.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Tublek

beşiktaş barbaros heykeli önü eren.saat 8:30 da toplanmaya başlıycaz.9:30 gibi hareket edicez.

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Tur için sizlere teşekkür ederim. Bir çok yeni arkadaş ile tanıştım. Google mapden nasıl yaptı isem gideceğimiz yeri 25km hesapladım 50km lik tur ideal gelmişti fakat tur biraz uzun oldu benim için, tabi yorucuda.. Çok keyifli bir turdu sonu hariç, en azından benim için...

En son görüştükten sonra yorulduğum için 100-150m kadar geri düştüm, bu sırada yoldan geçen bir araba ile ufak bir kaza yaptım. Rengi beyaz bir arazi aracı olduğunu düşünüyorum. sadece rengini görebildim. aynası ile omzuma yakın bir bölgeye çarptı (kasıtlı mı kaza mı çözemedim çünkü durmaktan öte yavaslamadı dahi...). sonuç olarak bankete indim ve ufak bir yuvarlanma evresi geçirdim. Şansım varmış ki karanlıkta taşa falan çarpmadım ama omzumu vurmuşum sanırım ufak bir morarma var. bisikleti kaldırmam toparlanmam falan 3-4dk yı buldu, sanırım bu arada bir hayli fark açmışsınız arkanızdan bir hayli tempo yaptım fakat yetişemedim. Daha sonra ise yolları ve gidiş güzargahını bilmediğim için levent istikametinde devam ettim.
Sanssızlığım burada da bitmedi Leventte zincir kopardım, sanırım kaza sırasında zincir hasar almış olmalı çünkü pedala nerede ise yuklenmezken koptu, sabit hızla ilerlerken... Leventten mecidiyeköy deki yurda yürümek zorunda kaldım.

Bunada sükür daha kötüsüde olabilirdi yada zinciri kaza sırasında koparsa idim çok ciddi eve dönme problemi yaşayabilirdim. Çünkü kaza yaptığım yol çok araba geçmesine karşın karanlık ve ulaşım aracı bulmakta çok problem yaşanacak bir yerdi.

Tekrardan turu düzenleyen Enver Beye ve katılan herkese bu güel tur adına teşekkür ederim :) Fotoğrafları bekliyorum...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ne manyak gündü,,,,zulaya yattık boşuna arkadaş bi türlü gelemedi saysür ihaleyi özkan kaptı arkadaşlar ben tam bedava çay içmeye aşağı inerken bi de ne göreyim aney saysür harekete geçmiş dönüş hazırlığında aşağı indim bi adet çay gene içtim ekip garipçeye inişten çıkmıyorlardı diğer yönden çıkıyorlardı çayı bitirdim normal indiğimiz yerden tırmandım ..ve rampa bitiminde geride kalanları bekleyenler vardı ama ben yola devam ettim hiç durmadan sarıyere iniş olan yere kadar geldim biraz bekledim ama gelen yok neyse devam ettim maslak a geldim orda biraz durdum sonra kalfalar ile muhabbete başladım orda bi saat takıldım baktım saysür geldi,,,saysür grubundan sabah konuştuğumuz arkadaş ben ile maslak a girdi ama arkadaş fena değildi, benden 3 yaş küçük idi ama dellenmiş bu ne yahu dedi bu kadar dur kalk olurmu ,,,ben bişey demedim,,,neyse zincirlikuyuya beraber geldik orda ayrıldık ben beşiktaşa geldim saat 17.00 de iskelede idim saysür yok ...sonra geldiler 45 dakika sonra ,,,,,evet jandarma orayada yasak koymuş bu ne iş yahu,,,

:D :D :D

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Alper Yıldırım

Dostum çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. Yine ucuz atlatmışsın, sakın moralini bozma.

Grup halinde giderken, geride kalınca gruba yetişmek istiyor insan. O an bir terslik olursa da dikkat dağılıyor. Tekrar konsantrasyon sağlamak çok önemli.

Biz de İlyas ile Murat hocamı bulduk. Birlikte geri döndük. Murat hocanın biraz ağrısı olduğundan, işine geç kalmaması için İlyas önden gitti. Biz de Murat hoca ile yavaş yavaş Eyüp'e vardık, gelmiş sayılırdık. Bana da telefon geldi, , Murat hoca ile vedalaşıp eve vardım.

Güzel bir turdu, herkese teşekkürler.

Dilerim yine görüşürüz Alper.

Herkese selamlar

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
alper geçmiş olsun..tanıştığımıza memnun oldum..herkesın ayağına sağlık.sarıyerden geri dönmemıze rağmen güzel bir tur oldu.turun tadını mangal yapan arkadaşlar daha iyi çıkarmışlardır herhalde:))benım için 96 km lik antreman tadında güzel bir gun oldu..başka turlarda görüşmek üzere

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@ilyas yiğit

Evet güzeldi İlyas, İnşallah yine görüşürüz. Birlikte pedallamak güzeldi. Çok teşekkür ederim.Selamlar

• Beğen
Tepkiler: ilyas yiğit

aykut yiğitel

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
Cube
Herkesin pedalina saglik, ozel islerimden oturu cok istememe ragmen katilamadim tura.

Amaaaaaaa tura katilan bir kisim arkadasi yolda gordum :)

Aracla besiktasa inerken Burak kardesim, Ozkan agabey ve Kudret baba da arka arkaya iniyorlardi. Saat 17:40-17:50 civariydi.

Asil bomba Cem Sentin cephesinde koptu. Besiktas meydanda kirmizi isikta beklerken tam Cem'in yanina yanastim merhaba demek icin, o da ayni anda beklemekte olan 2 bayan ile sahbete baslamaz mi! Ben de bolmek istemedim, sohbet koyulasak gibiydi. Sonra ne oldu bilmem yalniz :)

Sevgiler, saygilar...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Alper Yıldırım

geçmiş olsun alper.neden böyle aksaklıklar hep ayrıldıktan sonra oluyor.sana bişey olmaması büyük şans.ne yazıkki böyle hayvan şöförler var ve hep olucak.keşke arasaydın beni.bu sebeple turlarına katıldığınız insanların numaralarını almanız daha iyi olur bence tur başında.ulaşabilseydin çıkar gelirdim yanına.yinede verilmiş sadakan varmış.tekrar geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldırım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aykut yiğitel

aykut yalnışın var ben dönüşte saysür grubundan bi arkadaş ile maslaktan döndüm ve zincirlikuyuda ayrıldım arkadaştan, ondan sonra beşiktaşa tek başıma indim beşiktaşa gelmeden balmumcuda bi ara durdum yunus polisler ile muhabbet yaptım onlara incir ikram ettim sonra devam ettim sağa geçerek kaldırıma çıktım yıldız üniversitesi hizasından aşağı indim kaldırımdan ..bende scott siyah forma var her zaman bildiğin gibi siyah team pantolon bana polisler sen yunusa benziyorsun dediler ama siyah yunus dediler,,,

:D :D :D :D :D :D

saat tam 16.35 de beşiktaşta oldum vapur saat 17.15 de idi,,,ama bi saat lak lak yaptım bide sarıyere inişte biraz orda bekledim saysürü arkadan ağarlamak için ama gelemediler bi türlü ne ağır adamlarmış yahu,,,