20 kasım pazar mangal....

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Enver'in de dediği gibi yemek konusunda örgütsüzlük vardı ama güzel bir gün oldu. Ayrıca Yeniköy'de bize katılan Enver'le ilk kez birlikte pedallamanın keyfini yaşadım. Ayrıca hayatımda bu kadar tempo yaptığımı hatırlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Scudo

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Enver

20 si icin liste yapiyorsan beni de ekle dostum.Gerci zaten Belgratta konusmustuk.

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@sehrengiz

kardeşim mangal 29 kasımda.yanlışlık olmasın.daha vakit var.bu pazar kısmet olursa büyükşehir belediyesi önünde ki etkinliğe katılıyoruz...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Cem Şentin

cem yine madara ettin beni :p baltalimanında katıldım size ama yeniköyde görüştük seninle.farkındamısın bilmiyorum ama özellikle sen eren ve ben 3lü yaparak gruptan önde gittik ara ara. ve yine sen bir ara arkamdayken tempomu arttırarak kendini ne kadar geliştirdiğini görmek istedim.hiç fena değildin.çaban takdire değerdi.

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Tublek

yazdım kardeşim. sensiz olmazdı zaten.cemoyu da alıp garipçe rampalarında suyunu sıksakmı acaba :D :D

enver avcı
kudret kurtcebe
aydın diricanlı
sehrengiz
serkan geniş
deniz kılıç
gökhan tanır
cevat genç
bahadır atılgan
ibs nokta mimarlık black see
burak durel
burak çelik
yaprak tunca
eren tublek

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

enver ,tarih 20 kasım pazara geliyor 29 kasım ise salıya ,,,,

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@enver avcı

Iyi olur valla Enver:) Ancak bu grupta baska iyi yokuscularda var.

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

Kudret Abi

Bence Enver yanlislikla 0 yerine 9 a basti.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlar
bu listede bende varım ama ben artık yağmurlu havalarda yokum bizim parkta koşu bandında 50 tur atacam pazarları ,anca ayın 20 sinde garipçe yerler kuru olursa gelirim rüzgarda tabi makul ölçüde olursa lodos olursa vapur fena sallanıyor ben korkuyorum :D :D :D :D :D
bu pazar sakatlarda hava 4 saat yağmur evet kunduzluktan köstebekliğe terfi ederek artık yeraltına giriyorum ,,,

:) :) :) :) :D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Tublek

doğru sıfır ile 9 tuşu yan yana bende yapıyorum bazen kaçırmaca durumları,,,:D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

kimse bana inanmıyor kafa bulduğumu zannediyor ama bıçkıderede cem kendi çapında başarı elde etti ve o tavşanlı yolunda o zor rampaları eldede olsa aldı önemli olan cem şentinin yol bisikletçilerinin dahi girmek istemediği yolaki -haklı olarak orda ince teker kurtarmaz patlar adamın motivasyonu bozulur-ve cemonun o yola girmesidir,,öyle veya böyle ,,,iki defa patladı benim teker silikler orda darbeye geliyor ve patlıyor,,,evet cemo artık işşiz değil farkında değil belkide geliştiğinin bundan daha iyi işmi olur sele üstünde kendini geliştirdi,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Tublek

aynen öyle yapmışım eren.idare edin :D :D etkinlik 20 kasımda

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Eğer gelişme kaydetmişsem bunda en başta siz ve Salı-Perşembe Akşamı grubu olmak üzere birçok arkadaşın katkısı var. Bisikletimle geçirdiğim 5 ayda 11 kilo verdim. Eğer 10 kilo daha verirsem normal kiloma geleceğim ki, o zaman daha iyi olacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

artık işşiz değilsin buna kendini inandıracaksın senin işin bisiklete binmek 24 saat......
imzanı değiştir işin bisiklete binmek,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Benim olması gereken asıl işim akademisyenlik, onu kastediyorum abi. Çünkü doktora sonrası ya akademisyen ya da insan kaynakları konusunda danışmanlık yapmayı düşünüyorum. Akademisyenlik olursa istatistikle ilgili ders vermeyi düşünüyorum. Danışmanlık olursa geçerliliği kanıtlanmış ölçeklerden şirket içi anketler yaparak firmalara yol göstermeyi amaçlıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

cemo senin gerçek mesleğin artık bisikletçi olmak ve hatta bi bisikletçinin yanına girmek çırak olarak ,,,çalışmak bu da bi sanat öğreti bisiklet tamiri yapacaksın en düşük kompenanttan en iyi bisiklete kadar yapacaksın tamir etmesini öğreneceksin önce kendi bisikletini tamir etme ile işe başlayacaksın söküp takacaksın çırak aranıyorsa bakacaksın bu foruma madem girdin al sana iş bi kere piyasada sağlam teknisyen yok özellikle karbon servisinden anlayan personel yok ,,kendi bisikletimi artık ben tamir ediyorum shimano hidrolik yağ 20 dolar bi adet şırıngası var arkadan şırınga ile yağ koyuyorsun önden bakıyorsun koldan, yağ taşmaması için torba bağlıyorsun torbanın içine fazla yağ gidiyor hava olmayacak hava kabarcığı çıkmayacak iğne deliği kadar bi hava deliği olursa boru içinde arka fren tutmaz boşlar, bak neler öğrendim gördünmü, bunları uyguluyorum tekerimi çıkartıp söküp iç lastiği çıkartıp patlağın yerini tesbit etmek için lehene su koyarım sonra iç lastiği şişiririm ,suya yavaş yavaş batırırım kabarcık çıkar ora deliktir ve hemen kurulama yapıyorum orayı ve işaretliyorum kırmızı ispirto kalemle ve önce orayı zımpara yapıyorum iyice sonra yama yapıyorum yapıştırıcım var ...yapıştırılan yerin üzerine ağır cisim koyuyorum bu halterin diski ,bende ufak halter var kol kası geliştirmek için ,,evet çok hassas olan disk fren ayarını çok yaptığım için asla şaşmaz bende olay,, balatalar asla deymez diske ,,balatalar eskir ses çıkarmaya başladığı an değişecek demektir zati tutma zayıflar,,hiç bozulmadı vitesler ne de olsa lx fren sistemleri...akort bozulmadı nedeni jantlar son teknoloji crossride maxxis..............akort sorunu yok bu jantların,,, 45.000 km yi geçti bu jantlar hala akort bozulmadı ,,her şey para tabi ,,,,,,,,,,,,ferrari ile anadol arasındaki fark gibi,,

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
Duyuru...!

8 Kasım Salı günü Belgrad ormanında çekilmiş olan PerformanStanbul fotoları gönüllü ve rızalı çekilmiş fotolar olmayıp oradaki guruplarla hiç bir alakamız yoktur...

8 Kasım sabahı Kemerburgaz Yol Bisikleti gurubu ile yaptığımız sürüşten sonra Belgrad Ormanında piknik yapacağını düşündüğümüz A.Y.P.G üyelerinden gönül dostlarımızla buluşmayı beklerken tamamen tesadüfen kalabalı bir bisikletli güruhun içinde bulduk kendimizi...
Oysa biz antreman bitiş saatimiz ve yeri A.Y.P.G NİN MANGAL SAATİ VE YERİNE yakın olacağını düşünerek o günün sabahı Can Ayan la yaptığımız tel görüşmesinde uğrayıp yemeğe katılmaktı niyetimiz...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aytekin olmuş ayetkin ,,,,bu aytekin erzan herhalde başkası olamaz bi de hasip çehre var o da aytekin ve hatta bi tane daha var aytekin erzan diye üç adet aytekin erzan var illegal değil legal ,,,bu forumda böyle üç adet niki olan yoktur herhalde ,,,
yahu bende üç tane nik almak istiyorum güzel dalga bu ,,,,,

:) :) :) :) :)

aytek kendini zati baştan ayrı yere koydun burda ve sahada ,,,
ve sonuçta ufak bi kadro ile kaldın performans olarak aynı benim gibi boşuna küreklere asılıyoruz bence akıntıya kürek çekilmiyor insanlar hoşlanmıyor performans kelimesinden ve performans anlayışta bisiklet sürmekten bak ben adam bulamıyorum genç yok iki kişi düştü kareden diğer arkadaşların ise çok çalışması lazım sonuçta performans hazır ol dedik topik açtık ama sayı gene az,,,
senin anlayacağın sana transfer edecek adamda olmadı insanları ben zorlayamam yol bisikletine geçsinler diye ,,
evet soner benim adamım değildi ,,ama bak soner gençlerde birinci oldu bunun karşılığı parasal olmalı idi olmalı ki o dahada kamçılansın eline para geçse kötümü olurdu, edirne yarışlarını bosch yapmış parasımı yok o bosch un bu işler böyle olmaz, sende paranı hak edeceksin yok öyle yağma,o vakit ne için yapıyorsun performansı ,,bi yere kadar zevk olur bu iş, bi yerden sonra senin eline para geçecek bisikletinin masrafları var ayrıca yaşamak için paraya ihtiyacın var...başka iş yapabilirsin para kazanabilirsin ama burdanda para kazanacaksın ,,işi amatörlükten çıkartıp proluğa geleceksin o da emeğinin karşılığını parasal olarak yarışlarda almaktır elin alemi 2 milyon yuro alıyor avrupada,,,
bana ,ben bu işi isim yapmak için yapmıyorum diyorsun zati isim yaptın sen farkında değilsin bundan sonra aytekin para basacak yarışlarda ve ödüllü yarışlarda boy göstercek benden ve senden bi cacık olmaz diyorsun senden cacık olur benden olmaz artık daha 30 larındasın 40 larda iyi olacan ama senin 50' ni ben göremeyeceğim öldüğümde mezarıma çicek koy çünki onca geçmişimiz olmuş, önce bu ayetkini başkasının niki zannettim ama atılan mesajdan senin aytekin olduğunu anladım ,,,,,performanstanbul senin kurduğun takım,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Ayetkin Erzan

başka bir grupda resmin olunca ne oluyor aytekin.karizmanmı sarsıldı :D :D :D :D