20 kadro sedona borla çalınmıştır

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
arkadaşlar az evvel arkadaşım aradı. 20 kadro siyah sedona borlasını çalmışlar. konakta dersanenin bodrum katına kilitlemiş. bi gören olursa 0532 200 73 41 nolu telefonu ararsa çok seviniriz. arkadaşımın adı murat. forumda bugsy nicki ile kayıtlı. inşallah bulunur.

• Beğen
Tepkiler: Asmirk ve bugsy
Scudo

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Gözler hep yollarda zaten.Eğer bir foto paylaşabilirseniz daha kolay bulunucaktır.

• Beğen
Tepkiler: bugsy

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
evet foto mutlak koymalısın, bi kaç detaydanda bahsedersen, belki denk gelebilir birilerine, ama hiç bulunanı görmedim malesef, umarım bulunur, çok geçmiş olsun

• Beğen

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
foto varsa akşam arkadaşım koyar.20 kadro siyah sedona borla işte. ayaklığı, suluğu, km saati var. ama sanırım suluk ve km saatini yanına almıştır derse girerken. başka da ayırt edici özelliği yok bildiğim kadarıyla. gerçekten zor bir durum. bisikletlere de plaka yapsalar keşke:)

• Beğen

bugsy

Aktif Üye
Tepki
241
@semdekor

Teşekkür ederim senem 'cim ilgi ve alakana. Ama tabii ki sayısal loto çıkması kadar bulma şansımız var:(

• Beğen
Tepkiler: Petite ve @ R D @

bugsy

Aktif Üye
Tepki
241
@teampasha

foto lara bakıyorum ama işe yarar bişey bulamadım henüz,

Standart bi Sedona/Borla şehir içi kullanım içindi,siyah 20 kadro (belki kadro farkından ayırd edici olabilir, tüm ekipmanlarını almıştım yanıma zaten flaşörler,km,suluk,kask,tamir tak. sadece her iki tekerde de 2'şer reflektör vardı bide mtb 'ye aykırı olan ayaklığı.Bunun dışında extra bi aks. yok zaten.

• Beğen

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
ya çok geçmiş olsun arkadaşalar çok üzüldüm. işte böle bi şehirde yaşıyoruz. arkadaşlar bisikletçilere söyleseniz msla ata seda doruk sundu fln belki çalan şerefsiz bisikletçilere satmayı fln dener. tekrar geçmiş olsun..

• Beğen

guven.s

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur.Eğre Dershanenin orda mobesa kamerası varsa karakoldan yardım isteyebilrsin ve çalındığını polise bildirirsen daha iyi olur.Bir de eğer etrafta dükkanların güvenlik kameraları varsa yardım isteyebilrsin herkez göstermeye bilir ama rica etsen yardımcı olacaklarını düşünüyorum.. tekrar geçmiş olsun.

• Beğen

bugsy

Aktif Üye
Tepki
241
@\\\q.v.n///

Dostum bende senin gibi düşünerek çevredeki işyerlerinin kamera kayıtları için başvurdum.

5 yerde sistem var ama , 2 si kayıt altında çıktı.Bir tanesi özel bir bankanın sistemi, atm ye odaklı bir çekimi olduğundan diğer çevre açısı düşük. Ama yine de kayıtları istedim.Tabi bir banka olduğu için sözlü istemle size yanıt vermiyorlar.Olayın yaşandığı bölgeye bağlı karakol dan yazı istiyorlar ve o yazıya istinaden merkezlerine basvurup, merkezden gelen yanıt sonrası emniyet birimlerine istenilen kayıtları veriyorlar.Bu zaman zarfında yazışmasıydı onayı derken sonucu sen düşün.Kaldı ki olay günü çalınan "bisiklet" olduğu için kanısından yola çıkarak söylüyorum ; İfademi alan polis ; sonuçta bunların ne plakası var ne ruhsatı , bir sonuç almanız çok zor, tarzında sözlerle durumu net olarak özetledi.
Ama ben yine de hakkımı arama adına başvurumu yaptım.

Diğer işyeri ise daha yardımcı oldu,sistemlerini yeni kurmuşlar ve kayıtları çok temiz.Yarın kayıtları alıcam , bugün alıcaktım ama 6gb lık bir kayıt olduğu için flash belleğim yetersiz kaldı.

Bakalım kayıtlardan işe yarar bir şeyler çıkacakmı.

• Beğen

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Allah düşmanımın başına vermesin...İnşallah bulunur...

• Beğen

guven.s

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Salcano
İnşallah kayıtlardan bişey çıakar. kısaca bişey anlatıyım bizim burda bi tepe var çamtepe diye tepe komple çingene ve sabıkasız olan yoktur desem yeridir.7 den 70 parmakları uzun malesef(daha neler neler tek hırsızlık olsa:boese157: ).Bi tanıdığın bisikleti çalınmış ve o tepeden bi arkadaşı varmış ona sölemiş oda bisikleti çalan kişiyi bulmuş 30-40 ytl vererek kendi bisikletini geri almış:eek: Güler misin? Ağlar mısın? Aklının bi köşeside bulunsun.

Not: Aslında para verip bisikleti geri alamak hırsızlığa teşvik edici. Ama mağdurun suçu ne!!!!! Yeni bisiklet mi alsın!!!?

Böle bi alternatifin de var!

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
geçmiş olsun kardeşim...üzüldüm ya...bisiklette camurluk var mıydı?

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Sen yinede bir fotoğraf eklemelisin.İZmir'de yaşayanlar görse bile tarifle bir yere varamazlar.Her sedona borla gördüklerinde seni arayacak değiller ya...