20 Haziran 3.Bakırköy Bisiklet Turu

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Eğer öylşeyse bu çok iyi bir haber. Ne kadar kalabalık olursak o kadar güçlü oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Şenay S
Scudo

ercan o&o

Üye
Tepki
169
@semih59

Semih Bey ben de GEA'nın bu geleneksel Bakırköy turuna oğlum, yeğenim ve bir çok bisikletsever dostumla birlikte katılacağım.

GEA'nın ciddi bir organizasyon olarak turu mutlaka yapacağına ve bisikletseverleri mağdur etmeyeceğine inanıyorum.

Bakırköy Özgürlük Meydanında buluşmak üzere.

Selamlar, sevgiler, bisikletle kalın

Ercan Tuzcular

• Beğen

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
ercan ağbi merhaba,

turla ilgili erteleme söz konusu gündemde ,bir dahaki pazar'a yani ayın 20 sinde yapılacağına dair bir söylem var.
yinede GEA ayrıntılı açıklama yapacaktır konu ile ilgili,GEA mekezi aradım ama telefona bakan olmadığından edindiğim bilgileri paylaşamıyorum.

akşam tekrar bir irtibata geçmeye çalışacağım.

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Bence turun ertelenmesi bir ciddiyetsizliğe delalet etmez eğer ki daha büyük bir fayda sağlanacaksa. Hep beraber köprüyü sarsalım derim ben.

• Beğen

ercan o&o

Üye
Tepki
169
@Nedret Günaydın

Nedret kardeşim 28.05.2010 12:42 tarihli "güzel bir etkinlik olacağa benziyor,kısmetse orada sizlerle birlikte olacağım. ДА БЪДЕШ ОБИЧАНА "
yazını okuyunca ben de bu etkinliğe katılmaya karar verdim. GEA'daki arkadaşlarımla temas halindeyim hava durumu sorun değil, erteleme düşünülmüyor.

Değerli arkadaşlar 13 Haziran Pazar günü Mert arkadaşımız Kapıdağ Yarımadası turu, Kudret arkadaşımız Gökçe Barajı çevresi turu, Özgür arkadaşımız Yalova, Mudanya turu düzenliyor. Ben de dostlarımla GEA'nın turuna ve tur sonrası etkinliğine katılmak istiyorum.

Herkes istediği marka bisiklete binme, istediği tura katılma özgürlüğüne sahip olmalıdır diye düşünüyorum. Hiç kimsenin benim turum daha iyidir, daha anlamlıdır türünde üstünlük taslamaya hakkı yoktur. Hiç birimiz diğerimizden daha üstün değiliz, çünkü hepimiz eşitiz.

Fedailik yapmayı bırakalım Pazar günü isteyen arkadaş istediği tura katılsın ve gönlünce eğlensin. Amaç bisiklet, gerisi teferruat.

Selamlar, sevgiler, bisikletle kalın
Ercan Tuzcular

• Beğen

Caner HOCAOĞLU

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Bianchi
@semih59

Semih Bey merhaba taşınma sıkıntıları devam ediyor galiba ama bahçeşehirde grubu kurmaya başlamışsınız. Ben 13 haziranda boğaz geçişine katılmayı düşünüyorum. Bu etkinliğede katılacaktım ama geçen hafta boğaz geçişi ertelendi bu yüzden iki etkinlik çakışıyor. Bizler büyükçekmece - beylikdüzünden 5 - 6 kişi pazar günü taksime boğaz geçişine katılıcaz. Bu şekilde bizimle gelmek isterseniz haberleşiriz.

Şenay S

Üye
Tepki
41
Merhabalar,

GEA Arama Kurtarma Ekoloji Grubu olarak 13 Haziran'da yapmayı planladığımız bisiklet turunu 20 Haziran Pazar günü saat 11:00 a erteliyoruz.
Üniversite sınavı sebebiyle başlangıç saatini biraz daha ileriye aldık.

13 Haziran'da GEA olarak Boğaz geçişine destek vereceğiz. Bakırköy Bisiklet turuna katılmak üzere tüm bisiklet ve çevre severleri 20 Haziran 2010 Pazar günü saat 11:00 da Bakırköy Özgürlük (Cumhuriyet) Meydanına davet ediyoruz.

Gösterilen ilgi ve verilen desteğe teşekkür ederiz.

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
@Şenay S

Aklın yolu birdir.Bağımsız bir bisiklet sever olarak duyarlılığınız için teşekkür ederim.

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
GEA ile birlikte pedal çevirmek benim için yalnızca bir zevk olur. Sizlerinde katılımınız bisiklete gerçekten değer verdiğini gösteriyor. Çok mutlu oldum kararınızdan dolayı. Umarım katılımcılarınız da bu hassasiyetinize saygı gösterirler.

• Beğen

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@Şenay S

Erteleme için isabetli bir karar olduğunu söyleyebilirim, boğaz geçişiyle aynı gün ve saatte olması beni üzmüştü, şimdi her iki etkinliğede katılma şansım var bu çok güzel oldu.
Teşekkürler.

hüseyin karakurt

Aktif Üye
Tepki
107
@Şenay S

Bende bağımsız bir bisiklet sever olarak bu erteleme kararını yerinde ve zamanında alınmış doğru bir karar olarak görüyorum

Teşekkürler yazılarımızı dikkate aldığınız için hep beraber geçeceğiz köprüyü :)

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN
Tepki
8
Ertelemeye kendi açımdan üzüldüm. geçen yıl yapılan etkinliğe katılmış ve çok hoşlanmıştım. Kartaltepe'de oturuyorum ve bisiklete çok nadir binebiliyorum. Bu etkinliği de iple çekiyordum.. 20'sinde katılmak zorunda olduğum bir aktivite var. Ne yapalım kısmet değilmiş:((((

Umarım en az 5000 kişi toplanır, Boğaz köprüsünden ses getirecek şekilde geçersiniz. Basın ve diğer medya organlarında amacınızı yani " boğaz köprüsünden hergün her zaman geçmek" isteğinizi kamuoyuna ve yetkililere en iyi şekilde anlatırsınız.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Caner HOCAOĞLU

Caner bakırköy turu 20 hazirana kaymış bende bu pazar direk taksime gideceğim gezi parkında görüşürüz diğer arkadaşlarada bildir.