"20 Aralık"Kaçkar Bisiklet Antrenman Yarışları Destek Gezi

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
@bumerang

yok abiciğim.allah razı olsun.yarış işi kesinleşti.19-23 yaş katagorisinde kesin yarışa giriyorum abi.

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Gezimize ilişkin katılım listesiii...

1-Mert (sports-man)
2-Özgür;)
3-Gökhan;)
4-Emre;)
5-Tolga;)
6-Caner;)
7-Yaprak;)
8-Metin;)
9-Kemal;)
10-Gökçe;)
11-Aman (düşünüoo):)
12-Elif;)
13-Esin (düşünüoo):)
14-bazooka -gökan
15-şeko
16-Daha var amaa bellii diiiil:D

Pedal Sesi İst Temsilcisi
Mert Arsan

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/52x40/18.gif
accu weather-son durum 20 aralık

Overcast, breezy and warmer with occasional rain and drizzle, mainly early in the day. Winds from the W at 27 km/h.
Realfeel®: 14 °C
High: 18 °C

(link), Dec 20
(link)

Breezy in the evening; plenty of clouds with heavy rain tapering off. Winds from the NNW at 19 km/h.
Realfeel®: 7 °C
Low: 12 °C

Tepki
37
abi ben de gelicem inş ( avrupa yakasından gelicem de buluşulacak yer tam olarak neresi vapurdan indiğimizde)

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
sabah kabaştan üsküdar iskelesine giden vapur çalışıyor mu?;eetse sabah 7_7,30 arasında varmıdır?
(hafta sonu olduğu için soruyorum...)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Rıza Şan

Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Kaçkar Bisiklet ile yaptığım son görüşme çerçevesinde durum şudur.08:30 da Üsküdar meydan da toplanıyoruz,Bisikletlerimizi alacak olan Kapalı kamyonu ve bizleri Çekmeköy'e ulaştıracak olan Otobüsümüzü bekliyoruz.Yüklenme konusunda problem olmayacaktır,yalnız erken gelinmesin de fayda vardır.Öğle yemeği sponsorlar tarafından karşılanacaktır.Dönüş bisikletlerimiz ile belirlediğimiz saatte olacaktır.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Mert Arsan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ahmetdogan

http://www.istanbul.net.tr/images/design/kolon_kare.gifEminönü- Üsküdarhttp://www.istanbul.net.tr/images/design/kolon_kare.gif

Pazar
Kalkış
Varış
06:40
07:00
07:00
07:20
07:20
07:40
07:40
08:00
08:00
08:20
08:20
08:40
08:40
09:00
09:00
09:20

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Gezimize ilişkin katılım listesiii...

1-Mert (sports-man)
2-Özgür;)
3-Gökhan;)
4-Emre;)
5-Caner;)
6-Yaprak;)
7-Metin;)
8-Kemal;)
9-Gökçe;)
10-Aman (düşünüoo):)
11-Elif;)
12-Esin (düşünüoo):)
13-bazooka -gökan
14-ali rıza
15-Daha var amaa bellii diiiil:D

Mert Arsan

accu weather-son durum 20 aralık

Overcast, breezy and warmer with occasional rain and drizzle, mainly early in the day. Winds from the W at 27 km/h.
Realfeel®: 14 °C
High: 18 °C

(link), Dec 20
(link)

Breezy in the evening; plenty of clouds with heavy rain tapering off. Winds from the NNW at 19 km/h.
Realfeel®: 7 °C
low 12 C

DOSTLARLA POLİNEZDE BULUŞACAĞIM BEN BOSTANCIDAN TOPUKLAYARAK ÇEKMEKÖYE GELECEĞİM

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
avrupa yakasından gelecek olan arkadaşlar.ben ve arkadaşlarım
07:15
07:30 arası eminönünde (sirkeci üst gecidi) orada üsküdar eminönü iskelesinin önünde bekliyor olacağım.bizimle gelmek isteyen varsa en gec 07:35'e kadar eminönünde olsun cünkü 07:40'da vapur kalkıyor.

Sayğılarımla mc_emre

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bütün dostlarla buluştuk bumerang özgür kaşif ferruh görkem korsan hasan mert ve emre tolga yalçın ben şeko ve cem topukladık cekmeköye 45 dakikada geldik tolgaya en geç 10.00 demiştim ama saat 08.45 de çekmeköydeydik tolganın gelmesine epey zaman vardı neyse 09.30 a kadar bekledik tolga gelmeyince beş dakika daha bekledik tolga meğersem daha sonra gelmiş neyse zati yarış startının yapılacağı yer yakındı birbirimizi zati bulduk bu arada şeko çaktırmadan yarışa girmiş haberim yok valla bence iyi bir derece yaptı özgürüde arı soktu bu kış ayında arı geldi özgürü kafadan soktu neyse önemli bir şey olmadı
dönüşte mert ben kaşif cem şeko tolga özgür ayak üstü dayigciyiz ya ben değilim ben pek yemiyorum yanımda çıkın getiririm hep hurra millet hucüm etti
yemeklere dönüş yolculuğuna geçtik üsküdardan ben şeo kaşif ayrıldık bu arada tolgada bizle geldi bir kavşakta arkada kalan kaşifi beklerken şekoyla tolgayı kaybettik biz üsküdar tabelasından saptık ama önümüzde tolga yoktu
herhalde uzaylılar onu kaçırdı dedik :D :D :D

bu arada korsan hasanın gelmesine çok sevindim korsansız bu iş olmaz hasan teşekkürler kuru kayısılar için

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@kudu

Abi ben kaybolmadım.. Kavşağa girmeden Bostancıya gideceğiz dedin bende kavşaktan bostancıya saptım..

Sonra bir baktım sen Mertlerin yoluna tekrar girdin.. Ben Libadiye yokuşu-göztepe-cadde-bostan yaptım. Ama siz Üsküdara gittiniz.

Ben sana sorduğumda Bostancıya gitcez dedin Mertlerden ayrıldık. Sonra ben sizi ilerde otobüs durağında bekledim. Ama siz yine Mertlerin yönüne girdiniz. Ben gördüm sizin kavşakta arabaları bekleyip Mertlerin yönüne gittiğinizi..

Anlamadım valla neler oldu o kısacık sürede.:rolleyes:

Gelecek sene bende yarışlara girmeyi düşünüyorum... Ama daha çooook az ekmek yememek lazım..

• Beğen

Gökhan Tanır

Aktif Üye
Tepki
135
@kudu

sabah uyukalmışım gelemedim çok üzüldüm valla havada çok iyiydi bugün yarış dönüşü şevket abiyle haberleştik biraz laflayıp günün özetini aldım herşey süper olmuş şevket abide yarışa girmiş birdaha ki organizasyonda bende bir süpriz yapıp girebilirim yarışa en yakın zamanda görüşmek dileği ile

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Çok güzel bir gündü. yarışan izlemeye gelen herkese teşekkürler.
Makinalardaki resimleri en kısa sürede bekliyoruz. Görkem uyuma :D :in:

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bumerang

tolga unuttun herhalde şekoyu bırakacaktık üsküdara bostancı yönüne üsküdardan gidecektik yanlış anlaşılma olmuş üsküdar üzerinden şekoyu bıraktık kaşifle bostancı istikametine acıbademden gittik yanlış anlaşılma olmuş bir de lütfen kavşaklarda birbirimizi bekleyelim bazı arkadaşlar geçiyor ve arkaya bakmadan yola devam ediyor arkada kim kalmış kavşakta kim kalmamış bakılmıyor trafikte lütfen grupça hareket edelim biz tekrar mertlerle birleştik ben bilmiyordum aşağıdan giden yol tekrar aynı yere bağlanıyormuş ben hep arkadaki arkadaşlar kavşaklarda bekliyorum bekleme olmazsa grup birbirinden kopar

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@kudu

Kavşakda ben bekledimde siz kavşakta bekleyen var mı diye bakmadınız. Yönünüzü değiştirdiniz. Mertten ayrıldın kavşağa girdin, kavşaktan ayrıldın Merte gittin?????? Üsküdara gidecektik kavşağa niçin girdin abi?

Neyse yolu şaşırdın sen.

• Beğen

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@kudu

Bugün gerçekleştirdiğimiz bisiklet yarışı ve bisikletçi dostlarımızla buluşmamızda emeği geçen tüm ekibe yarışa katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Çok güzel bir gün geçirdik.Ayağınıza sağlık Kudret abi kuru kayısı ve kuruyemişler iyi oldu bugün :Skull-175 Korsansız iş olurmu.:in:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bumerang

üsküdar levhasından girerek şevketi bırakmamız lazımdı bostancı istikametine girseydik şevketi bırakamazdık bir de senin hatan şu oldu öne çıktın kavşakta
ve durmadan devam ettin bir dahaki turlarda senin bu tavrın olursa ikaz ederim arkada kalan kaşifi bekleme olayını bundan sonra sen yapacaksın kaşifin sorumluluğu sana ait kaşif kırmızıda durur onu bekleyeceksin grupça hareket etmeyeni ikaz ederim bu gün hatalıydın arkana bakmadan aldın başını gittin biz şevketle kaşifi beklerken sen nerdeydin yol sağdan üsküdara dönüyor senin o yoldan gidilse şevkete ters adam zaten yarışa girmiş bir de adamın yolunu uzatıyorsun bir dahaki turlarımda kesinlikle grubu bekleyeceksin çok ciddiyim