2 yaşındaki oğlumuz ile Almanya-İsviçre-Avustur.-Macaristan-Slovakya-Çek Cum- Almanya

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Burak ÖZBEK

Teşekkür ederim.
İnşallah yurt içi, yurt dışı lastik izi bırakmadık yer kalmayıncaya kadar devam edebiliriz.
Selamlar

@warriorbike

Teşekkür ederim, iyi dilekleriniz bizimle olacak eminim.
selamlar

Scudo

Rikoenriko

Daimi Üye
Tepki
397
Selam,
Soner Bey sizi tebrik ederim.. unutulmaz bir deyeyim olacağına inancım tam
ufaklığı taşıma aparatını ilgili sponsor şirketin web sitesinde göremedim.
ayrıca mı yaptırdınız. benimde 2 oğlum var. biri 7 (bisiklete biniyor.) diğeri 8 aylık ufak için düşünüyorum. nereden temin edebilirim.,
teşekkürler.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Rikoenriko

Merhaba Allah bağışlasın ufaklıkları.
Güle güle büyütün. :in:

Bizim şu anda kullandığımız model biraz eski de olsa bu iş için yapılmış bir ürün olan trek marka. Türkiye de satılan bir yer bilmiyorum. Bu işler için henüz biraz erken sanki.

(link)

Şu an mevcut olanın yukarıdaki linkde diğer fotoğrafları var.

Mammut firması yük traileri dışında bebek taşımak içinde modeller üretmeye başladı. Şu an test aşamasında olduğunu biliyorum. Bittiğinde deneme amaçlı olarak biz de kullanacağız. Sonra seri üretime geçeceklerdir.
Yollarda bol miktarda görürüz umarım.

Sanıyorum ki bu yaz yapacağımız turdan sonra insanlar bebekleri ile de bisiklete binme konusunda biraz daha cesaret bulmuş olurlar. Hollanda dakinin % 1 kadar kişi görsek yeter yollarda bebekleri ile.

Zor ama bir yerden başlamak gerekiyor.

Selamlar

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
valla bişi deyimde ;

turlar sırasında oglunuzun yerinde olmak isterdim oh ne rahat.....:)

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
Ufaklığın fotosunu görünce bi kahkaha attım ya:) gerçekten ne sevimli görünüyor o öyle :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@no_education

Teşekkkür ederim.
Bütün ufaklıklar gibi sevimli.
selamlar

@mustafa-38

Yok öyle yağma :) :) :)
Sarıhan ailesi tur kuralları madde 36 yı hatırlatmak isterim. :):):D

madde 36 : turlara katılan 7 yaş üstü katılımcılar pedal çevirmek ve kas güçleri ile tura katkıda bulunmak zorundadır. :D :D

selamlar

@RECEP İŞLEK

Teşekkür ederim.
Yapılan her etkinlik güzel bir anı ve yaşanmışlık olarak kalıyor geriye.:)
selamlar

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Hazırlıklar tam gaz sürüyor, eksikler tamamlanıyor, zaman azalıyor, heyecan artıyor.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@murat sakarya

Teşekkürler,:in:
tüm doğaseverlerin yolları açık, bahtları dertsiz olsun.

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Soner bey öncelikle reklam düzeltmesi için teşekkür ederim,anlayışınız için de. Bu tür şeylerden uzak olması gereken bir meslek grubundanız, hassasiyetim ondandır..
Yanılıyorsam kusura bakmayın 2007 iran turu öncesi çekimi olması gerek sizi İZ tv de seyretmiştim,geçen yıl veya önceki yıl. ozaman üye değildim forumu bilmiyordum. ağzım açık seyrettim desem doğrudur..Sizi ve eşinizi canı gönülden tebrik ederim bu güzel girişimlerinizden dolayı. keşke elimden destek olacak bişey gelseydi. Gönlümüz sizlerle, turu buradan soluksuz takip edeceğim.Size şimdiden başarılar diliyorum. Sağlıcakla gidin sağlam olarak dönün.İnşallah...sevgilerle

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Kemozdemir

Yolculuğumuza katkısı olan firmaların hakkını muhafaza etmek için . :rolleyes:

@M.Nuri TEKE

Çok teşekkür ederim.
Cnn Türk kanalında , Güven İSlamoğlu ile her yerde bir haber var programında izlemiş olabilirsiniz.
Yazdıklarınız ile elinizden geleni zaten yaptınız. Bizim, maddi sponsolar kadar manevi sponsorlara da ihtiyacımız var.
İnşallah tüm bisikletseverler sağlıcakla sürerler bisikletlerini. :in:
selamlar

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Size çok ama çok teşekkür ederim ve sizi tebrik ederim, bana göre evrenin en güzel sporu olan Bisiklet sporunu yapmaya teşvik ettiğiniz için ve insanları bu konuda ve diğer dünya sorunlarında da bilinçlendirmeye çalıştığınız için.

• Beğen

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Harun Sayı

Teşekkür ederiz.
Avatarınızda yazdığı gibi "cycling is life".
selamlar

Tepki
47
Tebrik ederim. Bizleri yüreklendiriyorsunuz. Benim dikkatinizi çekmek istediğim nokta, bu tur harika ama iki yaşında bir çocuğun algısı ne düüzeyde olacak ve bir çocuğun 2 yaşındaki bir birey olarak sosyal ihtiyaçlarına ebeveyn ve özellikle anne düzeyinde ne kadar cevap verebileceksiniz. Çünkü çocuklarda soyut düşünce 3 yaşında başlıyor, yani oğlunuz çok farklı bir dünyada yaşıyor. Sizin müthiş bir deneyim ve başarı (ki bence de kesinlikle öyle) olan bu olay çocuğunuz için ne anlam taşıyacak? Bunları bir doktor ve bir yaşında bir kız çocuğu sahibi birr baba olarak yazıyorum. Bence tura başlamadan bir çocuk psikoloğu ya da çocuk psikiyatırından mutlaka profesyonel bir yardım alın.
Teşekkür ederim.

• Beğen

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@kivanc

Hocam merhaba,
Katkınız için çok teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz yardımı doktor arkadaşlarımız ile birlikte yaptığımız değerlendirmeler ve planlama ile sağlıyoruz. Mayıs ve Haziran aylarına tura hazırlık olarak bisikletle günlük turlar, çadır konaklamaları hazırladık. Bisiklet üzerinde kullanacağı bir "güven nesnesi " de belirleyeceğiz. Bebekleri ile tur yapmış bazı aileler ile irtibatlarımız da sürüyor.

selamlar

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@kivanc

Tekrar merhaba,
Ben bilhassa teşekkür ederim.
Yolculuğumuz konusunda samimi olarak fikir ürettiğiniz ve paylaştığınız için.:in:

Eşim ve ben öğretmen olduğumuz için oğlumuzun bu yolculukdaki durumunu özellikle gözönünde bulunduruyoruz. Bu konuda ödevimizi çok iyi çalıştığımıza inanıyorum.

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi profesyonel yardım almıyorsak da, belkide bizi birebir tanıyan doktor arkadaşlarımız yanımızda olduğu için ve bu insanlar ile bu konu üzerinde ciddi olarak çalıştığımız için üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorlukla karşılaşacağımızı sanmıyoruz.

Selamlar

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
Hala biraz göbek var :) birkaç ülke daha dolaşmanız gerekiyor :)

Tebrikler başarılar , çocuk arabasına bayıldım :)