Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2 sinden birisini seçebilirmisiniz ??

Konu, 'BMX' kısmında atahan yıldırır tarafından paylaşıldı.

1. atahan yıldırır

atahan yıldırır Yeni Üye

Seviye:
    Bmx e yeni başlıyorum ve street yapıcam salcano jump race ve drag onset düşünüyorum sizce hangisi daha uygun olur ??

TEŞEKKÜRLER

2. Göktuğ Görkem Gökalp

Göktuğ Görkem Gökalp Yeni Üye

Jump Race :in:

3. Göktuğ Görkem Gökalp

Göktuğ Görkem Gökalp Yeni Üye

Bursa gemlikteyim bu arada sen neresindesin istiyorsan ekle çalışırız bende yeniyim miracco fivestar option alıyorum yarın.

4. Aykut Tanay

Aykut Tanay Üye

Seviye:
    Bende darg onset var oda hi ten kadro pegsiz 12kg400gr kadro tasarımı olarak daha güzel salcanodan bence. Zaten aralarında fıyat farkı var onset 350 400tl gıbı bı fıyattan bulunabılır kabaca salcano jump race 500 550 600 tl şeklinde bir fıyatla karşına çıkar. Salcano +ları 3pc crank 36tel jant olması -leri kg olarak sanırım 13 14kg arası ve fiyatı. onset+ 12 13 kg fıyatı daha makul olması -tek parça krank 28tel jant. Ben alıcam hıc parca ekleme cıkarma yapmayacam dersen salcano jump race derım. ben street ıcın gelıstırıcem dersen onset derım hafıflık avantaj saglar. ayrıca tasarım olarak salcanonun gıdon bogazı hiç hoş değil onset ise gidon boğazı ve kadro olarak tasarımı daha güzel. Neticede birbirine çok yakın modeller bıraz butce ve tasarım anlayısına kalıyor tercıhın.

5. mertcan sezer

mertcan sezer Üye

Seviye:
    Jump Race gelişmende daha etkili olur hem hafiflik hem görünüş 12 kg fln 8 tel cant iler ön dişliyi biraz küçültürsün sonra freni çıkarırsın 11 e kdr hatta 10 a kadar düşürsün parça değiştirerek

6. atahan yıldırır

atahan yıldırır Yeni Üye

Seviye:
    @göktuğ görkem gökalp ben yıldırım/telefirik mahallesinde oturuyorum aramızda bayağ bi var ama organizasyonlar olursa inş görüşürüz
    @aykut tanay benim için görünüş pek fark etmez salcano jump race 10.5 kg onset ten biraz daha hafif ve benim baktığım yer 440 lira
    @öncelik le yorumuz için teşekkür ederim dedem bisiklet tamari yapıyor dişliyi küçültürsem deem normal bir şekilde takabilir mi ? , ve dişliyi küçültmemin ne gibi yararı olur