Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2.sifir satis ilani.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Halil Emre Ozlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halil Emre Ozlu

Halil Emre Ozlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar; hiç kullan(a)madığım bir gidon boğazı var. paraya ihtiyacım sebebiyle satıyorum. aslında kendime almıştım ama şu sıralar bunu kullanacak durumum yok.

120mm uzunluk; 115gr ağırlık. (mutfak terazisiyle ölçüm, 5gr oynayabilir)

asla bir çiziği bile yok, bir bisiklete monte edilmedi. kutusu mevcut değil, bu yüzden bu başlıkta ve fiyatı daha makul zaten. pazarlığa açığım, fakat lütfen işin suyunu çıkartmayalım. çünkü kendim kullanacağım parçayı maddi sebeplerden ötürü satıyorum. takasa çok sıcak bakmıyorum; normalde kabul ederdim fakat malum paraya ihtiyacım var.

iletişim için: özel mesaj ya da;

0532 527 72 55

Fiyat: 200 lira

bu fiyata Ritchey Full carbon boğaz... kapağı da siyah renk üstelik, farklı renk değil. bol resim koyuyorum, bunun yanında monte edilmediği takdirde geri iade garantisi veriyorum. ürüne güvenim o kadar tam.

para transferi gününde ürün kargolanacaktır, her zaman acele kargo ile alıcıların memnuniyetlerini sağlamaya çalışırım. Trabzon'da elden teslim edilir. şu anda çizilmesin diye itinayla paketledim, yeni sahibini bekliyor...

Resimler:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.