Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2 sİ arasinda kararsiz kaldim lÜtfen yardim edİn :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında okanerdal333 tarafından paylaşıldı.

1. okanerdal333

okanerdal333 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba değerli bisikletforum üyeleri sizlerin deneyiminize başvurarak bu 2 model arasında seçim yapmak ve 2sinden birini almak istiyorum..

1- Kron Rocket : Full Shimano tiagra donanımlı alu çatallı kron rocket 2160 Tl fiyata sahip

2-Whistle Crow Xenon : açıkçası vites sistemine güvenemediğimden kararsız kaldım full karbon kadro ve çatallı whistle campagnolo vites sistemiyle donatılmış bisikletiyle beni cezbetti .. 2si arasında kalma sebebim aslında whistle kadro ve campagnolo marka vites sistemini daha önce hiç kullanmamış olmam ... fiyatı ise 2400 lira

Bu iki bisikletin donanımı ve kadrolarıyla deneyimi olan siz değerli forum üyelerine danışmak mecburiyetinde bulundum kararımı değerli yorumlarınız sayesinde 2 sinden birinde kullanacağım ... Yorum Yazan herkese şimdiden teşekkürler Allah a emanet olun...

2. İbrahim Özhan DOKUMACI

İbrahim Özhan DOKUMACI Aktif Üye

Seviye:
  3. okanerdal333

okanerdal333 Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler fakat whistle de karar kıldım full karbon gövde beni benden aldı :) keşke campagnolo vitesler hakkında bilgi verebilecek biri olsaydı ama tek siz mesaj attınız teşekkürler mesajınız için..

4. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    campagnolo hakkında kötü yorum duymadım. hatta shimano'dan daha iyi diyorlar. bende trek fx 7.5 düşünüyordum bu crown xenon aklımı çeldi. =)

okanerdal333 bunu beğendi.
  5. okanerdal333

okanerdal333 Yeni Üye

Seviye:
    aynen tuncay benimde aklımı çeldi bende scott s30 düşünüyordumki bunda karar kıldım hem fiyat hem kadro . :)

6. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    campagnolo sadece yol donanımları üretir, ürettiği donanımlar orta seviye üzeridir. Giriş seviyesinde donanım üretmez. Alışmakta zorlandım, bana göre değil diyenler olabilir ama kimse bu çok kötü dememiştir.

Tuncay Üner bunu beğendi.