2 model var bi yardım edebilir misiniz?

Showdown

Üye
Tepki
5
Merhaba abiler ben 17 yaşındayım.
Okula gidip gelebileceğim bir bisiklet almak istiyorum.
Sabitlenmiş konularda 2 bisiklet buldum.
İlk bisikletim olacağı için uçuk bişey almak istemiyorum 300ytl civarı bir bütçe ayırdım yardım ederseniz. Bu 2 si
http://img530.imageshack.us/img530/8578/sedonaborlamy8.jpg
http://img87.imageshack.us/img87/9783/sedonascudll1xf2.jpg
sizce bunlardan 2 si fiyatına göre iyi mi?
yoksa daha iyi önerebileceğiniz bir bisiklet var mı?
bir de günde 9-10 km yol yapacağım çok yorar mı beni?
çok teşekkürler şimdiden

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mrb .. , scud da borla da fiyatına gore iyi bisikletler . ikiside seni yarı yolda bırakmaz :) . 300 civarı butce ayırdım demişsin . bu yuzden scud senin icin daha uygun olur . iyi forumlarr ..

Showdown

Üye
Tepki
5
çok sağolun ama tek amortisoru var sorun olur mu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Showdown

:) arka amortisor agırlık yapar ve ayrıca rahat kullanım ortamı saglamaz

Showdown

Üye
Tepki
5
peki bu bisikletin ağırlığını bilen var mı?

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@Showdown

ee 1. si bence 2 sinden de vazgeç biraz daha para biriktir hussar al derim çnk sürüş zevki konusunda belli bi saatten sora çile haline geliyo kafanı karıştırmak istemem ama bu bisiklettede ağırlığı önemseme ama 14 kilo civarı die biliyorum üzeinde düşük shimano var ve bunlar pek sağlıklı çalışmaz bende deore var heh işteyi bile anca o zaman dedim min altus veya acera ile başlamanı tavsiye ederim yani bide 2. el temiz bi bisiklet araştır yoksa buna masraf yapıcam die daha pahalıya gelicek ve bunları satarken problem yaşarsın veya çok ucuza gider tabi genede en iisini sen bilirsin

• Beğen
Tepkiler: Showdown

Showdown

Üye
Tepki
5
ah baba şimdi bütün kafamı karıştırdın hussarın bundan yana + ları ne
517 ye eğer aralarında uçurum gibi fark var diyosan alırım öyle mi?

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@Showdown

ben sana şu kadar söliyim fiyatıda iimiş ben 650 sanıyodum 520 bence iiş yani diyosan ki taş gibi bi kadro ve başımı ağrıtmıcak bi ekipman silsilesi istiyorum diosan kesinlikle hussar başını ağrıtmaz sağlıklı çalışıyor herşeyi bi çok arkımda var ve satan ustalarımızda öneriyor bayaa iiş bence arada fiyat farkına değer bi bence bi canlı canlı gör baktığın zaman bile aradakikalite farkını anlarsın sana öle söliyim amoebanın fiyat performans oranı gayet iidir

• Beğen
Tepkiler: Showdown

Showdown

Üye
Tepki
5
tamam baba çok sağol bi ara gel de bi tur attırıyım hakettin:D:D:D:D

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@Showdown

gelirim bi ara tur atmaya yardımcı olduysam sna ne mutlu bende de 10 kg nun altında bi amoeba scud var gelmişkn sende ona binersin=)))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu arada sedona scud artık yok borla ile arasında çok fazla bir fark yoktu zaten kaldırılması ii olmuş.borla giriş seviyesi bisikletir ağırlığı 14 kg civarı.arka amortisörlerden uzak dur bu arada borlanın 2008ini bekle bnce sonra pişman olma ;)