2. Manavgat Mtb Marathonu Sonrası...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ben izleyemedim videoyu..

Scudo

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@live strong
Şunun altını çizmek istiyorum. Yarışmayı organize eden belirler kategorilerini. Eğer kurallara göre bir sakınca yoksa uygulanır. Bir yarış organize eden yada çalışmalarının içinde bulunmuş kişiler şunun farkındadır. Konulacak her ayrı kategori, fazladan enerji harcamamız gereken, fazladan gönüllüye ihtiyacımız olan bir faktördür.

Gelelim senin sorunun cevabına. Elbette 20 yaşındaki ile 33 yaşındaki bir olmaz. Birincisi bisiklet sporunda zirve yaşı 27-33 arasındadır (bilimsel bir veridir). Yani 20 yaşında olmak aslında dezavantaj. İkincisi asıl canavarlar zaten UCI kategorisine girdiler. Serbest kategorideki en tehlikeli adam Duygun du o da önlerde bitirdi. İddianızın karşısında daha çarpıcı bir gerçek var ki Duygun'un önünde 30 yaş üstü bir sürü sporcu var.

Son olarak kişisel görüşünü de belirteyim. Bence 50 yaşına gelmiş ve bu parkuru geçebilen herkesi tebrik etmek lazım. Hatta hala bisiklete bindiği için bile elleri öpülmeli. Gün gelip yeterince katılım sağlandığında emin olun 75+ yaş kategorisi bile açılır (örnek; 2005 Dünya Maraton Şamp. Norveç).

Size son notum ise, internette büyük hafr ile yazmak bağırmak anlamına gelir. (HiTNeT kurallarında da vardı galiba)

• Beğen
Tepkiler: bisikletci

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@candede

sevgili candede, muğladan merhabalar..linke tıkladım ama ilgili dosyayı bulamadım, eğer biraz yol gösterirsen sevinirim.

saygılar,selamlar.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet dede link sonradan silinmiş yeniden koyman lazım

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba
Bende, tıkla tıkla, açılmıyor. Beceremiyorum diye yanıp duruyordum. Vay Can seni bi yakalarsam Can:D

Sağolasın Nuri'cim kurtardın beni becerisizlikten :)

Sevgi ve selamlarımla.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Ender Alıcıoğlu

dede şu doğru linki koy artık kimse bakamıyor en kısa zamanda videoya bekliyoruz ender abide kızıyor :)

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Vay be ne yarış olmus :) Yarış için bilgi alayım dedim ama tartışmadan başka bir şey bulamadım . Bak işte Tuğrul abi konuya burda müdahele lasım çünki amacını aşmış burası ;) Gürol abi kadar iyi birinin bu söylenenleri hak etmediğini düşünüyorum ..

uzi

Üye
Tepki
0
@Bülent ÖZER

abi bende pendikten katılıyorum daha yeni bisikletimi tamamladım daha rahat ve iği konuşmak için msn ni vereblirmisin

güray

Daimi Üye
Tepki
84
paylaşım için çok teşekkürler ercamcım.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Ya kusura bakmayın arkadaşlar.Malum acemiliğimizi telafi etme adına çabalayıp duruyoruz.Sonunda başarabildik.(İsmailin de yardımları ile.)
Manavgat yarışı öncesi çekilen fotoları birleştirmeye çalışarak yükleme yapmayı öğrenmeye çalıştık.Bütün arkadaşlar yarışlara aynı katagoride girdiğimiz için yarış esnasındaki fotoğraflarımızdan yoksun kaldık.

İyi Seyirler diliyorum.
(link)
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''