Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2 Haziran 2013 - Dünya Çevre Günü İçin İstanbulda olacaklar

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Biliyorum konu 2 defa açıldı.Ben bu ayrı başlığı uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlar ile nasıl buluşuruzu konuşmak için açtım.Pazar günü Eskişehir ekibi ile geliyorum(61 kadro scott addict R1 302 otobüsün bagajına sığar ise :) ) geçiş ve organizasyon uzun olacağından o gün orada olacak arkadaşlar özel mesaj ile veya bu konunun devamında yazarlarsa bir şekilde o kalabalığın içerisinde buluşabilme ihtimalini kuvvetlendiririz diye düşündüm .Hayatımda ilk defa köprüden bisiklet ile geçeceğim ne kadar çok sevdiğim insan ile birlikte çevirirsem o kadar anlamlı olacaktır diye düşünüyorum.

Kudret abi bu sefer yan yana geleceğiz hazırlan seni bulurum ben orada nasılsa :)

2. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kudret Abi'ler su düşene gidiyor diye biliyorum ama bu başlıktan sonra planlarda değişiklik yapabilirler :)

Ferhat Köse ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ozan ve ferhat dostum haklı valla sağanak fikrimi değiştirdi kesin yalovada sağanak olur oralar ormanlık ben geldiğim zaman dernek başkanı bana bisikletliler derneği formasını giydiriyor ve arkada görevli oluyorum, valla sıkıldım arkadaşlar, başkası yapsın artık ,her sene ben yaptım yahu ..ferhat dostum ben bitişte seni bekleyeceğim zati orada çekiliş olacak bisiklet çekilişi her sene olur ,, üsküdar meydanında toplanacak herkez haremde, kesin geleceğim evden saat 12.00 de çıkarım bir saatten kısa bi zamanda gelirim üsküdar hareme,
    bayağı kalabalık olacak ferhat dostum ama ben seni bulurum...saat 11.00 de çıkış olur taksimden mecidiyeköyden esentepe hizasından yıldız teknikten verirler yolu kortej en geç 12.30 da haremde toplanır..

Erkan Közen ve Ferhat Köse bunu beğendi.
  4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:

Tamamdır abi.Büyük ihtimal üstümde siyah team sky forması olacak.Sende cep yok eğer yanında muhtemel olabilicek arkadaşların numarası varsa özelden yollayabilirsiniz.Bahadır abi filan okursa onlarda zaten numaram var.Eskişehir ekibi hemen dönecek mi bilemiyorum ama bisiklet çekilişi çok önemli değil o arada oturup bir çay içebilirsek kafi :) Alttaki resimde en soldaki kıyafet ile olurum en sağdaki kardeşimiz Mustafa da muhtemelen yanımda olur oda gelecek.

Bahadır Gürel ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ferhat dostum kesin birbirimizi göreceğiz zati bende attila bisiklet takımı forma olacak kafada beyaz kep olacak kesin görecen ben seni tanırım hiç merak etme...saat 12.00 de evden çıkacağım grub 12.30 gibi anca gelir geçen sene ben katılamadım ,korteji köprünün beylerbeyi tarafında bekledim, yani anadolu yakasında 5000 kişi var idi yalnız en arkada durum hiç iç açıcı değil idi arkada görevli yok idi polis arkadan korteji kollamadı ne bir polis aracı ne de motorlu ekip ta taksimden üsküdara kadar en arkadan polis arabası ve motorlu ekip olacak ...valla milletin arasından vızır vızır hızlı süren sollama yapan bazı hızlı gençler var idi onlar gene olacak tabi inşallah kaza olmaz..bisikletli başka bisikletliyi tehlikeye sokmayacak ya da uyaracak seni geçiyorum diye arkadan uyarmadan hızla dalanlar var ....grup içinde herkez birbirine saygılı ve sele üstünde tehlike yaratmayacak şekilde sürerler ise sorun yok, ama her zaman öyle olmuyor ..ferhat dostum kesin buluşacağız resim çekeriz hatıra olur evet çay fikri güzel ufak bi gezi yaparız ,ama sürat yapamam çünki kafamda kask olmayacak lay lom lom süreriz..:)

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Evet abi o gün lay lay lom günü anlattıklarına bakarak ben bisiklete zil takacağım muhtemelen :) geçen sene Fransa turunda Sagan takmıştı bende köprü geçişinde yol bisikletine zil takayım muhabbet olur :)

7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ferhat dostum bu rota ....[​IMG]

the end de buluşacağız...saat 12.30 da oradayım derneğin sayfasından baktım çıkış geç olabilir diyorlar saat 11.00 de ya da 11.30 da taksimden çıkarlar ..start yeri taksim oluyor..

8. Kerem Kekeç

Kerem Kekeç Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Önceden bir form falan doldurmak gerekiyor mu yarış için ? Ben ilk defa katılacağım aksilik olmazsa :)

9. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Yarış değil Bu Kerem Bisikletliler derneğinin bir etkinliği birşey doldurmayada gerek yok saat 10:00 gibi taksim civarında ol yeter.

Bu arada Kudret abi benim tüm herşey hazır, tek gelememe sebebim olur da cumartesi gecesi belediyenin verdiği otobüse(otobüsün cinsini öğrenemediğim için net cevap veremiyorum) benim bisiklet sığar mı :) kaptan kesinlikle içine almam demiş bagaja sığdırmak şart eski 302-303 tarzı birşey olursa sanki sığmaz gibi geliyor bekleyip göreceğiz artık.

10. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ferhat dostum,bence şöyle yap ön tekeri çıkar mecburen yoksa girmeyebilir ,artık biraz sıkılacan çünki ben hakikaten hiç sevmiyorum o işi ,ön tekeri çıkarmayı ,o vakit kesin sığar diye düşünüyorum ..haberleşmeye devam..

Bahadır Gürel bunu beğendi.
  11. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi tekerde sorun yok cikarilir ama bende sele borusu yok :) kadro ile butunlesik sele borusu kadro da 61 olunca bisiklet oldukca iri :) yeni modellere sigiyor ama o esli 302-303 otobuslerin bagaji kucuk diye hatirliyorum gormeden birsey diyemem bir de 35 bisiklet konacak o da dusundurucu.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  12. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Ferhat selam,

Normalde katılma konusunda kararsızdım ama sen ta oralardan geliyorsun ben de katılacağım demektir. Benim planım 5:30'dan 9'a kadar bir tur yapıp, 9'da Kadıköy'de olmak. 9:15'te Beşiktaş'a geçip oradan Taksim'e ulaşırım. Sonrasında grupla sürerim, Caddebostan'a kadar giderim. Ben seni sabah ararım 7-8 arasında gelip gelememe durumuna bağlı olarak durum netleşir. Zil iyi fikir ben de mi alsam bir tane?

Ferhat Köse bunu beğendi.
  13. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi bizim program sanirim 10 da taksim civari basliyor.gatta hareket 10:30 -11:00 olur diyorlar telefon ile konusuruz detaylari zaten otobus almaz ise benim traktoru bende gelemem.

14. Kerem Kekeç

Kerem Kekeç Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Çok teşekkürler, karıştırıyor olabilirim. Geçen sene de bir geçiş olacaktı ama form+ücret diye baya yaygara çıktı. Dediğim gibi ondan dolayı sorum, belki başka bir şeydi o :) Bu arada bisikletliler taksim meydan'da toplanıyor değil mi ?

15. Sedat YILDIZ

Sedat YILDIZ Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Beşiktaş dan katılacak olan varmı ? beraber geçelim taksime

16. Barış Güney

Barış Güney Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bahadır abi selam,

Bende seninle birebir aynı durumdayım..Pazar sabahı beraber antrenman yapabilir Ferhat ın gelme durumuna bağlı olarak birlikte Taksim e geçebiliriz..

Ferhat Köse bunu beğendi.
  17. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Antrenman varsa bende varım yanlız 5.30 iyi bi sınav olacak benim için bakalım kalkabilcek miyim :D

18. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Geldigimiz otobuste yer varmis buyuk kizimi da getiriyorum benim icin cok degisik bir etkinlik olacak pek cok ilk yasayacagim sanirim kizimin da hayati boyunca unutamayacagi bir anisi olacak.insallah otobus bagajinda sorun yasamayiz.Pazar gunu gorusmek dilegi ile diyelim :)

19. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    aranızda olmayı çok isterdim..ne kadar fazla kişi olursa,bisiklet sürücülerine tahamülü olmayanlara,kapak olur..

20. Cemre Can Süral

Cemre Can Süral Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bizde Bisikletliler Derneği Kocaeli Temsilciliği olarak 30 kişi geliyoruz arkadaşlar.Sizlerle beraber pedallamak zevkli olacak. :) Pazar günü için hava durumu gökgürültülü sağanak yağış gösteriyo ama bakalım nolcak.

Çağlayan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.