2 Günde 270 KM(Karağaç-Edirne-Lalapaşa-Hamzabeyli-Kırklareli-Haskoy-Arizbaba-K.Ömer)

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
1. Gün : Karaağaç, Edirne, Lalapaşa, Hamzabeyli. Hamzabeyli, Lalapaşa, Edirne Karaağaç. Toplam 100 KM

2. Gün: Karaağaç, Edirne, Kırklareli, Kırklareli, Hasköy, Koca Hıdır, Arizbaba, Köse Ömer, Havsa, Edirne, Karaağaç. Toplam 170 KM.

iLK GünDen Fotolar;

Lalapaşa ya bastık nonstop . :)

(link)

(link)

(link)

(link)

Ve ikinci günün turu.

Kırklarleliye gittik ve dönüşü, dedelirimizin köyü Köseömer'e gitmek için Kocahıdır ve Arizbaba köylerine girdik.

(link)

(link)

(link)

Bunu çok beğenmiştim. Anı yakalamış babam.

(link)

Köyü ve Havsayı'da geride bıraktık. Ve Sazlıdere'nin biraz ilerisindeyiz. Yol duble yol yapılacağı için girilmesi yasak(mış) :D

(link)

(link)

(link)

Burayıda geçtik ve ileride harika ayçiçeklerinin eşlik ettiği bir manzara vardı. Dayanamadık ve fotoğraf çekildik.

(link)

(link)

Edirne'de babamla yaptığımız tur dönüşü çektirdim fotoyu. Güzel ayçiçek tarlasının eşsiz bir manzarası vardı. Bende bunu kaçırırmıyım. Valla babamından ellerine sağlık. Gayet başarılı çekmiş.

(link)

Kollarım da ten rengi çorap gibi olmuş . :D

(link)

Manzara harikaydı...

(link)

Babamın liderliğinde basıyoruz pedala..

(link)

Hava 37-38 derece civarıydı. Sıcak ve farıdım..

(link)

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Hasan Kardeşim maşallahınız var Tebrik ediyorum. Trakyanın o güzel doğasını ve havasını bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.Emek veren ellerinize ,pedal basan ayaklarınıza,paylaşan gönlünüze sağlık.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Formayla ayçiçekler çok güzel uyum sağlamış.
Paylaşım için teşekkürler.

Tepki
1
Paşammm. Bakıyorum da kaldığın yerden devam ediyorsun. Bayağıda profesyönel görünüyorsun. Umarım böyle devam edersin.