Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. el yarış yol bisiklet seçimleri linklidir

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ümit hepcan tarafından paylaşıldı.

1. ümit hepcan

ümit hepcan Yeni Üye

Seviye:
    ben şu an bu bisikletlerden almak istiyorum biraz bilgiye ihtiyacım var resimlerden az çok anlayan olur belki sahibinden' e girin bakın bir zahmet ilan noları (linklere izin verilmiyor) bende bu yöntemi buldum :)
    1. 25774526 bana indirim yaptı toplama bisiklettir, ben de toplama yapsam fiyat bayağı çıkar.. hiç bilgim yok zaten zincirleri paslı lastikler falan yeni stil hoşuma gitti ve bana yakın
    2. 29566461 baya bir eski sanırım ama sağlamdır diye düşünüorum ucuzda
    3. 29008455
    4. 25531371 ben bu ilanda vitesleri garip bir yerde gördüm gidon boğazının aşağısında biraz çok dandik gibi geldi bana bisan yazmış
    özellikle bana yakın olması nedeniyle 1. ci ye daha çok yatkınım 1ciye bakın lütfen.....
    birde bu yarış bis. lerinde vitesler nerdedir yahu standartı gidonda vites olurmu zorlanmazmıyız? :eek:

2. erdem öncel

erdem öncel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  3. ümit hepcan

ümit hepcan Yeni Üye

Seviye:
    [​IMG] 1. ci bisiklet kadro boyuda tam bana göre bana da yakın ....... zincirleri paslı 300 e alacağım kıstmetse
    [​IMG] zincirleri paslanmış bişeyler yapılır herhalde

4. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    500 liraya bianchi championlar var son derece rahat ve kullanışlı bisiklet bence almışken daha iyi aliminyum kadro güzel donanımlı birşey alın .. sımdı zıncır yarın frenler ole gıder masrafları ..