2.el salcano ng600 yardım

aliaskerde

Üye
Tepki
0
ARKADAŞLAR 250 YTL İSTENİYOR.SIFIRI KAÇ YTLDİR KULLANANA VAR MI TAVSİYE EDERMİSİNİZ.
(link)

Scudo

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Benim eski bisikletim ng600 dü, aldığımda ( 2006 ) 350 ytl idi, ancak 2007 de biraz model düşürüp 300 ytl ye satılıyordu. Bu sene internet sayfasında ng600 yok. Bu konuyla ilgili açılmış başlıklar aşağıdaki linklerde (link)
(link)
Kısaca, başlangıç seviyesindeysen ve ekonomin el vermiyorsa kötü bisiklet değil, eğer ikinci el ise biraz daha indirim isteyebilirsin.

aliaskerde

Üye
Tepki
0
satan kişi şunları yapmış: normalde 21 vites olan bisikletin üzerinde 24 vites shimono acera takıldı .Pedallar Aliminyum .Arka fren orjinal shimno ile değiştirildi.Arka göbek değiştirildi yerine kaliteli bir göbek takıldı ve arka lastik değişimi kolay olması açısından mandallı yapıldı.Direksiyon , Hussar marka takıldı. ne dersiniz iyi bisikletmi?

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Eğer kadroda hasar yoksa, bence güzel olmuş. Eğer ekonomin müsait değilse bunu alabilirsin. Arka göbeğin mandallı olması çok iyi.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@aliaskerde

naptın sen? sıfırı zaten 300 civarı, biraz daha koy da sıfır al

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@aliaskerde

pardon şimdi bunu görünce de iyi fiyat derim, kadrosu iyi diyolar zaten kalanı da arkadaş yapmış