Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2.el ilanlarla ilgili

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında KIVANC YILMAZTURK tarafından paylaşıldı.

1. KIVANC YILMAZTURK

KIVANC YILMAZTURK Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba 2.El ilanlar ne kadar süre içinde güncelleniyor yani açıldıktan 2 gün sonra yetkili kişilere mesaj atın diyor fakat bundan daha erken onay almak gibi bir şey mümkün mü ? Bunun hakkında bilgi verirseniz memnun olurum kolay gelsin.

2. Serkan Demir

Serkan Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ilgili bölümün moderatörleri en kısa surede onaylıyor kurallara uygun değilse geri bildirim yapılmıyor. aynı gun içerisinde onaylanan ilanlarımda oldu.

3. KIVANC YILMAZTURK

KIVANC YILMAZTURK Kıdemli Üye

Seviye:
    Uygunsuz bir ilanım yok tüm kuralları okudum hatta göndermeden önce gene bir baktım eksik var mı diye bakalım beklemedeyim şuanda...

4. Batuhan çakıcı

Batuhan çakıcı Üye

Seviye:
    Aynı şekilde kurallara uygun olarak 2kere ilan verdim daha hala yayınlamadı.Forum kurallarınıda okudum uygunsuz bişi göremedim:(

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Verdiğiniz ilk ilanda 50 mesajı doldurmamıştınız o yüzden onaylanmamıştı.Bunu anladığınız gün ise yaklaşık 20 kişiye hayırlı olsun güzel bisiklet mesajı yazarak 50 mesajı doldurdunuz. emin olun sizin kadar bende kimsenin hakkı kimseye geçmesin diye uğraşıyorum, saatlerimi harcıyorum eşitlik olsun diye.Hiçbir paylaşım yapmadan sırf ikinci ele ilan vermek için günde kaç kişi foruma üye oluyor ve aynı gün ilan gönderiyor bilemezsiniz.
    İlanınız normal paylaşıma geçtiğiniz gün kesinlikle onaylanacaktır.Ayrıca bu tip konular için başlık açan tüm arkadaşlarada buradan yazmak istiyorum konu açmak yerine özel mesaj ile yazarsanız emin olun müsait olduğum ilk an uygun şekilde cevap alırsınız.Ve yine emin olun gözden kaçma veya kişisel ufak hatalar dışında (yoğunluktan kaynaklı) kesinlikle herkse eşit davranılmaktadır.Eğer günde onlarca ilan yayınlanıyor sizinki yayınlanmıyorsa bunda yüzde doksan dokuz gönderdiğiniz ilanda hata var demektir.Ya forum kurallarına aykırıdır yada ikinci elde ilan verme kurallarına.

Haşim Okyay ve ProfessionaL bunu beğendi.