Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2.el hussar

Konu, 'Amoeba' kısmında IamJoe tarafından paylaşıldı.

1. IamJoe

IamJoe Üye

Seviye:
    2. el husssar fiyatları ne oluyor?bir kaç bisiklet arasında kaldım.bianchi orion ds kron xc500..sizce nasıl hangisini tercih edeyim karar veremedim..hem yol yapmayı birazda zıplamak istiyorum..bütçem 300-325 ytl arası

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  2. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    2. el Kron XC500'e de bakın derim ;)

çağatay sakin bunu beğendi.
  3. IamJoe

IamJoe Üye

Seviye:
    cok iyi olmadığını duydum..

4. mhmmd167

mhmmd167 Yeni Üye

Seviye:
    hussarı 2. el 350 tl'ye aldım 1000 km de tık yok maşlh ;)
    tavsiye ederm..........

ama tarihe baktım 2008 :D çok mu geciktim :D

5. ns06

ns06 Üye

Seviye:
    ben de 2. el hussar a bakıyorum. bütçem de hemen hemen IamJoe adlı arkadaşla aynı.

ankara'da öğrenciyim, şu an herhangi bir bisiklete sahip değilim. 1,78 boy'um ve 65 kilo ağırlığım var. ne tarz bir bisiklet alacağım konusunda kararsızım ancak forumdan okuduğum bilgiler doğrultusunda MTB tarzının uygun olacağını düşünüyorum. zira mezun olduğumda memlekete götürüp dağda bayırda binme ihtimalim de var.

bir yandan da ankara'daki bisikletçi arkadaşların turlarına katılmayı düşünüyorum. hoş, şu anki vücut kondisyonumla polatlı'ya ya da kızılcahamam'a gitmek zor olur gibi geliyor ama ucundan başından bir yerlerden başlamak lazım ne de olsa.

bu turlara da katılabilmemi mümkün kılacak aynı zamanda toprak yolda da sorunsuz kullanabileceğim ucuz ama kaliteli ( herkesin aradığı gibi :]) bir bisiklet arıyorum.

hussar hakkında yapılan yorumlar kötü yönde değil gördüğüm kadarıyla. kullanılan malzemeleri onunla aynı fiyat aralığında olan diğer bisikletlerle karşılaştırdığımda önerilen bisikletlerden daha kötü olmadığı hatta bazı artı yönlere sahip olduğu kanısına da vardım kendi çapımda. açıkçası rengi ve yapısı da hoşuma gitti ancak 1. el fiyatları bütçemi bayağı aşıyor.
    2. el için de (her şeyin 2. el'inde olduğu gibi) güvenilir satıcı bulma konusunda şüphelerim var.

hussar veya hussar sınıfında 2. el bir bisiklet arıyorum. bu konuda tecrübeli yazar arkadaşlarımızın yorumlarını, önerilerini bekliyorum.

6. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    hussar gayet şık ve güzel bir bisiklet. ankara'da gidip doğrudan bakma şansın olursa eğer, sedona alt modelleri, kron xc 500 (veya o fiyatlara bulursan xc 1000), geotech ve son zamanlarda önerilen salcano bisikletlerden ikinci el alabilirsin. 350 TL'ye sıfır düzgün bir bisiklet alman çok zor, ikinci elden de şüpheliysen dediğim gibi mecburen ankara içinden arayacaksın.

bisiklet boyu olarak, daha çok arazide debelenirim yaparim dersen 17", hafif arazi ve yol ağirlikli kullanacaksan 18" bir kadro boyuna uygun olacaktir. 16" arazide bile küçük gelir.

ns06 bunu beğendi.
  7. ns06

ns06 Üye

Seviye:
    cevap için teşekkür ederim. yarın aramaya başlayacam. önce delta sonra erdoğanlara gidecem kısmetse.

8. gezerfen

gezerfen Üye

Seviye:
    dostum bende geçen sene hussar aldım. sıfır almıştım. bir seferi sağlam olmak üzere birkaç kez kaza atlattım. maşallahı var beton gibi çıktı. biraz ağırlık problemi var. tüm bunların dışında sorunsuz bir alet. 0 km alabilirsen çok uzun seneler kullanırsın derim.
    şimdiden iyi pedallar.

ns06 bunu beğendi.
  9. Asmirk

Asmirk Forum Demirbaşı

Seviye:
    Fiyat ve performans açısında Ameoba Hussar ihtiyacı yeterince karşılaycak bir bisiklet. Kadrosu aliminyum olması ve sanıyorum ışıl işlem ile güçlendirilmiş olması kadrosunu dayanıklı kılıyor. Birde kadroya ömür boyuda garanti veriliyor. Pek emin değilim. Üstünde standarta benimkinde rts maşa vardı vites aktarmamı ben alivyo ile değiştirdim elçikler, suluk yeri ve tutma yeri içinde ameoba seti taktırdım harika bir bisiklet oldu ve uzun zamandır kullanıyorum (2,5 - 3 yıldır) daha tık demedi. Henüzde değiştimeyi hiç düşünmüyorum. Sana tavsiyem yeni başlayacaksan seni rahatlıkla götürür. Biraz bütçe diyorsan harika bir bisiklet. Sınıfının benzerlerine bakarsan neredeyse 4/2,5 'i kadar.
    İyi Pedallamalar .

Benim Ameobam ;)

cahitt, cannameli ve ns06 bunu beğendi.
  10. erçin gül

erçin gül Aktif Üye

Seviye:
    Ben kadroyu satıyorum 300 tl gidon gidon boğazı sele borusu selesi ve sele kelepçesi dahil düşünen varsa özel mesaj atabilir

11. cogito74

cogito74 Üye

Seviye:
    ben eşime aldığım amoeba hussarımı satıyorum. pek kadın bisikleti değil. sebebim budur. 10 ay önce feneryolu kaçkar bisikletten iki adet almıştım. ancak eşim için fazla agresif bir tipi var. ikinci el düşünen arkadaşlarla görüşüp sata bilirim. özele mesaj atarlarsa sevinirim. bisiklet genelde ardiyada kaldı. ama yağlama vs bakımlarını kendi bisikletimle beraber sürekli yaptım. en fazla on defa kullanılmıştır.sııfr fiyatı 760 tl ben 630 tl ye bırakacam.)

Amoeba kullanımına gelince. profesyonelliğe girişte en cok onerilen bisiklettir. şekli ileride yapacağınız her türlü modifiye ye uygundur. sağlamlığında bu fiyat aralığında (alüminyum kadrolarda) üzerine yoktur diyebilirim.

tel: 05052027905

alıcı olur iseniz pazarlıkta lutfen cok zorlamayın

Asmirk ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  12. Muhammet Çakır

Muhammet Çakır Yeni Üye

Seviye:
    satılmadıysa düşünebilirim

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  13. kadir yücel

kadir yücel Üye

Seviye:
    hussar la jupi nin arasında saglamlık farkı varmıdır kiloları kac?

14. mert erdogan

mert erdogan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    selam amoeba yla ilgili mesaj atmıssın ama özel mesaja henuz yetkim olmadıgı icin burdan cevaplayayım dedim
    valla ben daha once ngf 24 kullanıyordum,o da acera donanımlıydı,hussar a gore resmen akıyordu,cok hafifti
    hussar ı 2.el aldım ama adam vakitsizlikten 3-5 defa binmiş,bisikleti 1 sene yatırmış balkonda.tek 1 çizigi bile yok desem yalan olmaz.pazarlıkla 380 e aldım

15. mert erdogan

mert erdogan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    vites ayarları vs pamuk gibi,tek bir masrafı yok sıfırdan farksız,sadece lastiklere hava vurdum o kadar:)

16. Kıvanç ERTÜRK

Kıvanç ERTÜRK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Kesinlikle öyle

17. Kıvanç ERTÜRK

Kıvanç ERTÜRK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    çok uygun almışsınız doğrusu . Çok iyi

18. ugur4

ugur4 Üye

Seviye:
    arkadaşlar 2. el bir husser buldum biisklet dinç görünüyor yanında km saati,kilit kaskda hediye fiyatı 350 tl nasıl uygunmudur sizce?

19. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    güzel fiyat

20. ugur4

ugur4 Üye

Seviye:
    evet fiyatı güzel. ama şu yeni kadroları görünce birazaha bekleme kararı aldım:)