2. EL hiç kullanılmamış 0 Gözlük

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Arkadaşlar buyincoinsten ilk defa alışveriş yaptım nitekim miktarları belirtirken yanlışlık yapmış aldığım ürünlerin aynılarından 2'şer tane geldi bana. Satılığa çıkardığım gözlükte bunlardan birisidir.

Gözlük aynen şu şekildedir incelemek isteyenler bakabilir :

(link)

Ben de bu gözlüğün aynısından kullanmaktayım. Kendi lensi dahil 5 farklı lensi daha vardır. Bu lensler farklı hava ve zaman koşullarında çok işe yaramaktadır. Gözlüğün fiyatı sitede gördüğünüz gibi yaklaşık 12 dolardır. Buda yaklaşık 24 lira civarında bir meblağ tutmaktadır. Fakat ben bu gözlüğü 15 liraya satılığa çıkarıyorum. Kargo alıcı ödemeli olacaktır.Ucuz olması içinde PTT üzerinden gönderim yapacağım. İsteğegöre farklı firma kullanılabilir. Almak isteyenler bana ulaşsın. 0 üründür hiç kullanılmamıştır. Fakat birkere aldığım için 2. el olmuştur.

Gözlüğün resimleri :

http://img560.imageshack.us/img560/6296/i8ec.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/2497/04wy.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/9681/msj6.jpg

Scudo

Özgür Ka

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Merida
Kardeşim cebini pm yollarmısın ben aldım gözlüğü..

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
hakan benim bi arkadaşa lazım da bunu nasıl hallederiz kapıda ödeme imkanı olursa iyi olur.

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
Dostum alan olmadıysa ben kesin alıcıyım...Dönüş yaparsan sevinirim..Hatta bende çanakkaledeyim bi yolunu bulur elden falan almaya çalışırım

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Şuan gözlük için talip Özgür KA'dır arkadaşlar eğer vazgeçerse size dönüt vereceğim. Bu arada Kader ben Çanakkale'de okuyorum fakat Manisa-Salihli de yaşıyorum. Şuan salihlide olduğumdan dolayı, ancak burada talip olan arkadaşlara elden teslim yapabilirim. :)

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
@Hakan ÇELİK

Anladım dostum önemli değil:) eğer alan olmazsa bana bilgi verirsen kesin alıcam sorun yok bilgin olsun :)

Tepki
13
Bisiklet
Whistle
ürün eline kaç günde ulaştı acaba bende birazdan 2 adet sipariş vermeyi düşünüyorum

Özgür Ka

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Merida
@Hakan ÇELİK

Pm ine cevap verdim hayırlı uğurlu olsun..

Altınbaşak

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
satılmadıysa ben de talibim diyecem ama sanırım böyle bi ihtimal kalmamış :D

Altınbaşak

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
tamamdır hocam.gelince ilk benimle irtibat kurarsan hemen alırım.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Satın almakta cidden sıkıntı yok. Çünkü çinden ürün almak gayet kolaylaştı sıkıntı sadece ülkemizde :D O da şu: 1 haftada çinden Türkiye'ye gelen ürün 4 günde istanbuldan manisaya 2 gün de manisadan Salihliye geldi :D PTT ucuz ama hakikaten yavaş :)