Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. el Corratec X-VERT Motion için istenen fiyat

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında İsaac Machiavelli tarafından paylaşıldı.

1. İsaac Machiavelli

İsaac Machiavelli Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Arkadaşlar forumdan Gökhan S. nickli abimize bisiklet hakkında birşeyler sormak için mesaj atmıştım, sonuç olarak Corratec X-Vert Motion bisiklete 2. el olarak istenen 875 tl gibi bir fiyatın normal olmadığını acaba dolandırıcılık yapmaya çalışan, yalan ilan açan birisi mi diye kendimize sormadan edemedik.! Bu fiyat bu bisiklet için normal midir acaba?

üstündeki donanım shimano deore. 17.4'' kadro, hidrolik disk fren, çataldan ayarlı ön amortisör. 2011 yazinda alınmış. Satıcı 3-4 ay gibi bir süre içinde 4-5 bindim demişti.!

2. muratcodek

muratcodek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    türkçeyi biraz daha özenle kullanırsan derdini daha iyi anlatırsın. fiyat biraz ucuz gibi ama bu satıcının dolandırıcı oldugu anlamına gelmez elbette. bisikleti görmeden para göndermemeni tavsiye ederim.

Natural_animal bunu beğendi.
  3. Deniz Caz

Deniz Caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ilanın linkini atabilirmisiniz merak ettim bisikleti :)

4. İsaac Machiavelli

Bisiklet:
    Bisan
    Konuyu açarken anlaşılmayacak bir durum fark etmedim ama, şimdi yazdıklarıma bakınca birşey anlamanın mümkün olmadığını gördüm. Özür dilerim. 2. el bisikletlere bakıyorum ve corratec xvert motion marka 2011 model bisikleti 875 tl'ye gördüm. Hidrolik disk fren, full deore. Forumda daha önce bu bisikleti kullanan tecrübeli üyelere bisiklet hakkında fikirlerini sordum ve tavsiyelerini aldım. Onlar da internetten gördüğüm 875 tl lik bisiklet için istenen fiyatın normal olmadığını, 1000 lira civarlarında olması gerektiğini, forumdaki arkadaşlara da danışmak gerektiğini söylediler. Bende sizlere danışayım dedim.

muratcodek ve Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  5. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  6. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Neden boyle 100-200 lira ucuz gordugunuz bisiklete hemen sahte ilan diyorsunuz anlamiyorum. Gecen yil 700 liraya aldigim bisikletin aynisini 1000 liraya koymuslar. Ben 700 liraya alip 850 liraya satmistim. Ucuz olmasinin da bircok sebebi olabilir, bu islerden anlamiyorsaniz da insanlarin kafasini karistirip adamin satisini engellemeyin.

ipek yetginer bunu beğendi.
  7. İsaac Machiavelli

Bisiklet:
    Bisan
    sn furkancinar98 , boş boş konuşmayın! Ben yukarıda ne yazmışım siz ne diyorsunuz. Ben böyle bir yaftalama yapmadım.! Gayet normal tabii ki böyle bir fiyat verilmesi ama forumda fikrini sorduğum abilerim beni bu şekilde yönlendirdi. Bende sorup öğrenmek için buraya yazdım.! 2 yıl boyunca sürekli kullanılmıs yıpratılmış bir bisiklet için 1200 lira istenirken o yepyeni bisiklet için o fiyatı istiyorlar.! Herkesin aklına gelebilecek olağan bir düşünce bu.

8. Gökhan S.

Gökhan S. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Dostum bisiklet 2011 modelmiş, sen bana 3 aylık deyince 2013 model sandım.

Burada sıfırı 1750 TL olan bir bisikletten bahsediyoruz gençler :) Tartışmadan yardımcı olun arkadaşa :)