Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. El Bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hasancanerdogan tarafından paylaşıldı.

1. hasancanerdogan

hasancanerdogan Kıdemli Üye

Adı:
    Rize
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar dün 1 tane Kron xc1000 aldık cokta memnun olduk aldıgımıza 2 kısıyız sımdı bır bısıklet daha almak ıstıyoruz daha dogrusu ıstıyorum 1000 lıra gıbı fıyatlara alacagım bende full deore set bir salcano imsonia buldum öncelikle sorum su ;

Neden Salcano Tavsiye Etmiyor Kimse?

O Fiyatlarda Başka Önerisi Olan ?

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @hasancanerdogan bin liraya dediğin gibi bisiklet bulduysan alınır. salcano tavsiye edilmemesi düşük bütçeli bisikletlerde arıza peşi sıra gelmesi ve servisin iyi olmaması. senin alacağın bisiklet arıza vermez ve servislik bi durumun olmas. olmas derken olmasın yani kendin öğrenmelisin bisikletle ilgilenmeyi

Yigit Kabadayi bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Hasan Bey,

Siz bakmayın salcano tavsiye etmeyenlere çoğu 300-400TL'lik bisikletlerinden memnun olmayan kişilerdir. Ben görmedim veya duymadım belli bir seviyenin üzerinde salcano kullanıpta şikayet edeni. Tamam bende kabul ediyorum ucuz bisikletlerinde sorunlar oluyor ama bu demek değildir ki kötü bir markadır.
    Benden size küçük bir tavsiye, bakmayın siz salcano almayın diyenlere gidin 1000-1500TL seviyelerinde güzel kaliteli bisikletleri var istersenizde başka modellere yönelebilirsiniz ama aklınızda salcano kötü bir markadır kalmasın.

receptcelik ve I am the Uptown R. bunu beğendi.
  4. hasancanerdogan

hasancanerdogan Kıdemli Üye

Adı:
    Rize
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @BF Okuru teşekkür ederım sımdıde bır abıyle konustuk zaten oda açıkladı inşallah alabilrim artık forumda benden bıktı bi alamadım hep bir aksilik :(