Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. el bisiklet aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Fatma Şen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fatma Şen

Fatma Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    İkinci el bayan veya unisex kullanımı olan, şehir ve arazide kullanıma uygun (dağ bisikleti olmayan) 2. el bisiklet arıyorum.

Not: İstanbul Kadıköy'de oturuyorum.

2. Fatma Şen

Fatma Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    sadece şehir bisikleti olması yönünde karar değiştirdim, çünkü arazide kullanım olunca amörtisör devreye giriyor ve fiyat daha da artıyor. fiyat sınırım 300 en fazla 400 tl'dir.

bu özelliklerde ve bu fiyatta sıfır bisiklet öneriniz varsa da alabilirim.

3. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgilime carrefourSA dan aldığım ancak en fazla 3 veya 5 kez bindiği , amortisörsüz bir bisikletimiz var. Rengi pembe. KAdrosu çok sağlamdır, paslanma, ezilme, kırılma yoktur. Malum noktalarda ufak tefek göze batmayan çizikleri mevcuttur sadece. 24 jant. Tüm vites sistemi shimano olarak değiştirilmiştir. Lastikler sıfırdır. Direksiyonunda sepeti, arka tekerleğinde çamurluğu vardır. Mart ayı gibi tüm bu değişiklikler yaptırılmıştır. Lastikleri dişli mtb tipi lastiktir. Eğer çok rahatsız ederse bu sizi, 25-30 TL gibi bir rakama dişsiz, yol tipi lastik taktırabilirsiniz. Bisikletin fiyatı 120 TL. Kargo sizden olmak şartıyla ufak bir pazarlık payımız mevcut. Ancak bisiklet şu anda gebzede bir akrabamızın evinde. İsterseniz çarşamba yada perşembe günü resimlerini yüklerim. Haber bekliyorum.

0531 932 66 16

4. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    İmzamdaki bisikleti düşünürseniz görüşebiliriz ama fiyatı biraz aşabilir 600 TL.

5. Fatma Şen

Fatma Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    markası nedir? bide rengi pembe olmasaymış keşke.

6. mustafa özkan

mustafa özkan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ö.m. attım

7. salih onder

salih onder Yeni Üye

Merhaba,
    Bisan Canyon markalı olan bakımlı ve iyi durumdaki bisikletimi, uzun süredir kullanılmaması ve özellikle evde artık konulacak yer bulunmaması nedeniyle satmak istiyorum. Bisiklet tamamen orjinal olup son bakımı yaptırıldığı için bakım gerektirmemektedir. Bisiklet, sonradan takılan siyah ön sepeti nedeniyle şehir içi kullanımının yanında kır gezileri ve yakın mesafe olta balıkçılığı için idealdir. Bisiklet ihtiyacı olan dostlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Bisikletin fotoğralarını isteyenlere e-maille gönderebilirim. Ankara içi teslimatı bana aittir. Fiyatı 165,00 TL. dir.
    İrtibat için: 0506 3304980 veya salihonder@gmail.com

8. Fatma Şen

Fatma Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    özel mesaja cevap yazamıyorum henüz, söylediğiniz bisikletin sıfır fiyatı 450 zaten 300 biraz fazla geldi, ne zaman alınmıştı bisiklet?

9. Fatma Şen

Fatma Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
  10. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Fatma hanım, bisikletin markasını tam olarak hatırlayamadım şu anda. Resimler gelince bende sizin gibi öğreneceğim. Bisikletin rengi metalik fuşya. Tam pembe değil. Ben bayan bisikleti olacağı için pembe diye anlattım. Kadro yapısı olarak ta delta bisiklette beğendiğinizin aynı tipte. Bayan kadro yani, citybike tarzı. Biraz sabır :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.