Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. El Bisiklet Alımı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Alican.Topaloğlu tarafından paylaşıldı.

1. Alican.Topaloğlu

Alican.Topaloğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar Merhabalar

Maddi durumum çok iyi olmadığı için 2. el bir bisiklet alamaya karar verdim.
    Sahibinden.com gibi bir kaç siteyi gezdim ve bütçeme uygun bisiklet buldum .
    Sormak istediğim soru ise sahibinden.com dan bisiklet alan varmı 2. el varsa güvenilirmidir yani adam başka bisiklet yollarsa kısaca ne halt yerim :)
    Birde ben Eskişehirde oturduğum için İstanbuldan veya başka bir şehirden kargo ile getirticem bisikleti kargo masrafı tahmini ne kadar tutar.
    Yani özetle 2.el bisiklet alan birisi bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim .

Bol Pedallamalar

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba. Sahibinden.com üzerinden alımlarda ürünü satın alırsın,satıcı kargoya verir, sende ürün doğruysa onay verirsin. Bu şekilde işler yani . Kargo ücretini kargo firmalarının sitesinden hesaplayabilirsin. Ben hesaplamıştım bikere 100 lira civarı gelmişti.Elden almak en mantıklısı bence.

3. Gazel Girgin

Gazel Girgin Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    sahibinden de get yani güvenli e ticaret ilanı açtırarak alırsanız sahibinden.com sitesi aracı olarak devreye girer siz bisikleti aldığınızda paranız sahibinden.com da saklı tutar 3 gün içinde satıcı size ürünü kargolar ürün geldiğinde beğenmediğiniz taktirde 3 iş günü içerisinde iade yaparsınız ve paranız eksiksiz bir biçimde size iade edilir sadece satıcının get ilanı açması durumunda bu işlemler gerçekleşir tabi komisyonu yani get ilan açma komisyonunu sizden isteyebilir bunuda ilandaki tutara yansıtır ama böylece güvenilir olur alışveriş bu komisyonuda sahibinden.com alır satıcı değil yani satıcı sadece sattığı üründen para kazanır.yani siz bana başka bir bisiklet yollarmı söylemediği gibi ilanda belirttiği gibi yollamazsa gibi bi derdiniz olmaz.