Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. el 2010 Trek 3700 !!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Rıdvan Altuntaş tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Altuntaş

Rıdvan Altuntaş Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar akıl danışmak istiyorum. Bugün bisiklet tamiri yapan ve 2. el bisiklet satan bir yer buldum. orada birçok temiz bisikletin içinde 2011 sıfırı 1050TL civarı olan Trek 3700ün 2010 modelini gördüm mat kırmızı kadrolu

Fiyat olarak 750 TL dedi pazarlık yapmadım.

Benim merak ettiğim 3700 kadro geliştirilmeye açıkmıdır. Disk fren takılabilir mi? vs vs. Üzerindeki donanım fazla iyi değil ama...

3700 kadro fiyat olarak ne kadardır eğer geliştirilmeye müsait bir kadro ise ve fiyatına da bilgili arkadaşlardan olumlu cevap alabilirsem pazarlık yapıp almayı düşünüyorum 650 nakit der ise tadından yenmez ama indirim yapmamakta ısrarcı olursa da almam.

2. Volkan Ceyhan

Volkan Ceyhan Aktif Üye

Seviye:
    Bence acele etmeyin ve 4bin serisinden bir bisiklet edinin. Çünkü dediğiniz gibi her bisikletin kompomentlerini geliştirebilirsiniz ama kadroyu bir kere alırsınız.

3. ARJİN

ARJİN Aktif Üye

Seviye:
    standart üstü markaların giriş-alt seviye bisikletlerini tercih etmemek gerek diye düşünüyorum. bilmiyorum ne kadar doğru. gerçi çok üst seviye olmadıkça hepsi çin ve tayvanda üretiliyor.

4. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Slm arkadaşım. 580 tl ye tanıdığım biri var satan. Trek 3700 altın rengi kadro. Eğer bisiklet almadıysan bana ulaş.