Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

''2 ekim pazar kurtdoğmuş offroad ağır antremanı''

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet,,,,,,,,,,,,,son turun şampiyonu cem şentin,,,,,,,,,,,,,
    şeref konuğu olarak davetlidir .............burada düşük tempolu arkadaşlar ile birlikte çalışma yapacağız ,,,,,,,,,,,,,
    tamamiyle toprak yoldur ve bir çok iniş ve çıkış vardır.............
    güzergah,,
    bostancıdan tuzlaya pendik kurtdoğmuş sapağından kurtdoğmuşa ,ve taşdelen su merkezi son duraktır ,,,,,,,,,
    dönüş sahile inmeden olacaktır aynı yol geri alınacaktır kurtdoğmuş offroad yolu tersten alacağız ve istanbul bulvar yolundan dede paşa bulvar yoluna ordan viaporttan eşref bitlis bulvarından aydosun güney rampalarından kartal uğur mumcuya ordan teme inerek ben ideal tepe sapağından bostancıya ineceğim ............

başarılarından ötürü azminden ötürüm cem şentini bütün forum nezdinde kutlarım hiç kimsenin bu forumda yapamadığını yapmış azmi ile tek başıma 100 kilodan 80 lere inmiştir herkezin cem şentini örnek almasını dilerim bu forumun tek maskotu artık odur ...........

hasanın kontrolünde olan cem şentinin hasanın bana verdiği rapor doğrultusunda turun sonuna doğru bastığıdır bunun nedeni kurtdoğmuşun çok zor olan ağır toprak yoludur hasan onu kartepeye sonunda götürecek ve cem şentin kartepe fatihi olacaktır sıfırdan zirveye çıkacaktır ....zati yolu yarıladı bile,,,,

evet düşük tempolu arkadaşlar gelişmek istiyorsanız antremanın haso yeri kurtdoğmuş toprak yolda çalışma yapacağız,,daha önce yaptığımız gibi...

bu tarihe gelene kadar arkadaşlar ferdi çalışma yapabilirler ,,,,

bu antremanda arkada kalanlar benim tarafımdan kontrol altında tutulacaktır,,,,hasan ise önü tutacaktır ,,,,,,,,,,,,,

bu kış antremanlar anadolu yakada devam edecektir,,,,,

her zamanki gibi çıkış noktamız bostancı adalar iskele önü saat 08.00 olacaktır ....

gerekli malzemelerin tedariki vardır bunlar ise bisiklet formaları terletmeyen tayt ,,,uzun bisiklet pantolon terletmeyen,eldiven tabi kask ,,,,,,,,,iç lastik pompa,,,,,,,,,,,,

antremanlar toprak zeminde yapılacağı için kask gereklidir düşme anında kafanızı taşa vurursunuz ,,bu nedenle kaskı olmayanlar antremana alınmayacaktır ,,,,,,,,,,,,,
    bu antreman sadece düşük tempolular içindir ,,yüksek basan arkadaşlar ile bilare başka turlarda beraber oluruz,,,

yol bisikleti kullananlar burada işin zoruna soyunabilirsiniz çünki yol bisikleti ile bu toprak kumlu yolda üstelik taşlı yolda gitmek oldukça güçtür ama bilinki burda çalışma yaparsanız sizi asfaltta kimse tutamaz tabi bu konuda deneyiminiz daha önce olmuş ise kolaylık olur

2 ekim pazara görüşmek üzere gelen mesajlara göre liste oluşturulacaktır ,,,,,,,,,,,,,

2. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ya var ya abi ya. Sen tam bir canavarsın. Süpersin ya süper. Keşke orda yaşamış olsam ve senin şu offroad antremanlara katılabilmiş olsam. Başarılarının devamını dilerim Kudret Abi.

3. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    teşekkürler ibrahim.....valla ben ne kadar artık bu işi bırakacağım desemde beni bırakmıyorlar artık ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

solda cem şentin .....sağda hasan ......cem şentini kutlarım bu yol çok zordur .....gerek rampaları ile gerekse zemin ile..

5. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

bizler zoru severiz...........offroad ağır antreman ,,,,,dabıl kurtdoğmuş ,,,,,,,,,,,,
    evet anadolu yaka çalışma sahası,,,,,,,,,,,,,,

6. Hasan Bahri Toros

Hasan Bahri Toros Forum Demirbaşı

Seviye:
    Abi Cem'i tebrik ederim. Stabilize yolda rampaları yuttu. Ozan ve Serdarda çok iyi pedalladılar. Salihte gelseydi çok güzel olacaktı. Hatırlıyorsan kurtdoğmuş yollarında azmı çalıştık seninle pazar günü o yollardan geçerken eski günleri hatırladım. Cengiz abiyi şileye kadar yolcu edip arkadaşlardan gelen olursa bu pazarda aynı yoldan döneceğim.

Kudret Kurtcebe ve FERRUH GÜRYALIN bunu beğendi.
  7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hasan ,,,kurtdoğmuş dosyası açıldı bunun bi nedeni var gizli ve nihai hedef iznik ekim sonu ...........evet tavşanlı yolundan giderek çakırlıdan ineceğiz kuzey sahile ve dönüşü kuzey sahilden orhangazi ve yalova topçulara,,,,,hasan kurtdoğmuştanda daha uçuk bi mekan tavşanlı stabilize yolu yer yer eğim 10-19 orayı tersten almak demek 2266 rakım demek bu da şu oluyor artık kartepe benim için hikayedir ,,,,,,,,,,,,orayı tersten almak beni aşıyor şu an ,,,,,,,,,,,

Hasan Bahri Toros bunu beğendi.
  8. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:

Hasan benim de aklimda var Cengiz abinin organizasyonuna katilmak. Yalniz Sileye kadar gitmesek de biraz daha insaflı bir noktadan donsek daha iyi olmaz mi?

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    aykuta katılıyorum hasan ben bu pazar yokum ,,,,,şile dönüşü iki yol alternatifi var birincisi aynı yolu geri almak ömerliden sonra gelen rampa ezici olacak gerçi....ikincisine ise hiç girmemek hasan biliyorsun orayı ulupelit yolu ahmetli eski şile yolu ordan kurtdoğmuşa girmek bence ultra ağır tur oluyor ,,,

burak durel ve Hasan Bahri Toros bunu beğendi.
  10. Hasan Bahri Toros

Seviye:
    Aykut otobandan değilde Ahmetli üzerinden eski şile yolundan dönmek daha uygun olur. Köylerde çay molasıda veririz. Benim için farketmez pazar günü oylama yaparız çoğunluk ne derse ona göre hareket ederiz :)

11. Hasan Bahri Toros

Seviye:
    Kudret abi sende gelsen çok iyi olurdu :rolleyes:

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  12. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hasan şöyle bi durum olabilir anladığım kadarıyle....
    şimdi şileye kadar ekiple gideriz ama dönüşü hesaplamak lazım ..şimdi biliyorsun herkez dönüşü alamaz nerden ahmetliden ulupelit rampaları, senle gittik eski şile yolu çok kişiye ağır gelir 3 temmuzda etabı devirdik biliyorsun yüksek basan adamlar ile.....orda a- b takım başta yaptık başaramayanlar oldu şile yolunda ....dönüşte sen ben bahtiyar erkan memet ogün soner idik ,,,,aynı yolu almak bana ters geliyor tam ring ise bana uyar yalnız gelirim ama senle beraber döneriz ahmetli ulupelitleri ve üzerine bi cila yaparız offroadda kurtdoğmuşta anca ikimiz yaparız bu işi biliyorsun ,,,,,,,,,,,iş bayağı zor çünki..........gelen olsa bile gelen arkadaşları kollamak demek , mesafe uzun olduğu için karanlıklara kalmamıza sebebiyet verecek bu da gerçek...........bakalım bu pazar ben anca çamlıcaya kadar eşlik eder ordan dönerim ,,,,,,,,,,,,,,

13. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bence soyle yapalim. Guzergahi Hasan ya da Kudret agabey belirlesin. Bu guzergahı gozune kestiren arkadaslar katilsin. Ya da biraz daha beriden donelim, mesela ulupelit ya da bickidere; daha yuksek katilimli olsun. Karar sizin, patron sizsiniz.

Ben bir aksilik olmazsa grubu yavaslatmayacak sekilde her halukarda katilirim.
    +1 :)

14. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    grupla şileye gitmek yerine kömürlük hizasından ayrılma durumu, yalnız durum şu, bu pazar zati aynı yolu gittim şimdi bi daha aynı yolun gidilmesi bana anlamsız geliyor,,,hasan grubu bıçkıdereye kadar götürsün tabi şileye gitmek istemeyenler,,,, bi de şöyle bi durum var şileye cengiz ile gidecekler nasıl geri dönecek böyle bi durum var ..herhalde bütün karadeniz turuna gitmeyecek bu insanlar işi gücü olan var ,,ulupeliti unutun ora çok zor 4 km lik dehşet rampa 18 eğimdir .........en doğrusu gruba kömürlük girişine kadar eşlik edilmesi ve bıçkıdere ve ordan kurtdoğmuş hasan geçen pazar yaptı bu turu ...........yalnız kurtdoğmuş ağırdır baştan söyleyeyim ,,,,,,,,,,
    hasan top sende,,,,,

Hasan Bahri Toros ve Adem Sönmez bunu beğendi.
  15. Hasan Bahri Toros

Seviye:
    https://www.facebook.com/event.php?eid=130047777093180

Kudret abi Karadeniz turuna 10 kişilik bir ekip gidecek. 60 kadar veya daha fazlada olabilir. Bisikletli arkadaşlarımız Zafere Doğru ekibini uğurlayacağız. Herkes kendi performansını biliyor. İsteyen Çekmeköyden, Ömerliden, Kömürlük girişinden dönebilir. Ben Şileye kadar gitmeyi düşünüyorum. Dönüşüde Ahmetli üzerinden yapabilirim. Şileye kadar gelen arkadaşlarla bunu kararlaştırırız. Sende gelirsen çok memnun olurum abi :)

Kudret Kurtcebe ve Adem Sönmez bunu beğendi.
  16. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Biliyorum abi. Önceki yazılarını felan takip etmiştim. Başlıklarını kontrol ediyorum genelde.

17. Adem Sönmez

Adem Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Cengiz Abiyi ve ekibini uğurlamaya bende gelicem. Mümkün olursa Şileye kadarda gitmek isterim ama belediyenin önünden en erken 9:30 da hareket edeceğimizi düşünürsek o saatten sonra şileye kaçta varılır nasıl dönülür bana pek bir zor gibi geliyor.
    Her halukarda duruma göre geri dönebileceğim yere kadar bende varım.
    Görüşmek üzere...

18. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Madem oyle, ver elini Şile :)
    09:30 hareket oldugundan ben karanliga hatta geceye kalacagimiza garanti veriyorum. İnşallah dealextremden verdigim on ve arka far siparisleri yetisir...

19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hasan kesin durumum cumartesi belli olur ama çamlıcaya kadar eşlik ederim ,,köprü geçisi olursa anadolu yakada karşılama yaparım olmaz ise üsküdara gelirim ,,,

cruphasulie ve Hasan Bahri Toros bunu beğendi.
  20. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kudret abi offroad mı dedin, yanlış mı duydum?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.