2 bisiklet önerisi

yunus kal

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım motosiklet aynı zamanda bisiklet tutkunuyum ama bisiklete pek sıra gelmedi motosiklet şeklinde bu devam etti şuan giresundayım ve kız arkadaşlımla 2 adet bisiklet almak istiyoruz çok fazla bilgim olmasa da forum sayesinde iyi bilgiler edindim bütçemiz maximum 2.000 tl ben kendime sportive 225 modelini forumdan incelerken uygun buldum forum dışı bisiklet bakarken de hepsiburada.com'dan bisan juliet modelini kız arkadaşım çok beğendi çünkü o tarz sepetli göze hoş gelen bir bisiklet istiyor geleyim konunun özüne kullanım amacımız sahilde havanın güzel olduğu günler turlamak belki biraz cesaretlenince 15 km gibi uzaklıktaki ilçe kasabalarına gitmek için bu iki bisiklet uygun mudur ? verdiğim bütçeye göre daha iyi tercihler var mı ? şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

Scudo

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Merhabalar öncelikle foruma hoşgeldiniz sayın hemşehrim :)
Bütçem 2000Tl demişsiniz 2 bisiklet için mi bu bütçe? Kullanacağınız yollar keşap , bulancak tarzı düz rota içinse tur bisikletlerine bakmanız faydalı olacaktır.

yunus kal

Üye
Tepki
0
teşekkürler hoşbulduk ama izmir karşıyakalıyım :) görev icabı giresundayım 2 bisiklet için 2000 tl doğrudur bilirsin sahil yolunu gemiler çekeğinden garaja kadar sahilden turlamak için istiyoruz ama cesaretlenirsek dereli gibi kısa sayılabilecek mesafelere gidebiliriz

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Giresunda gezi grupları var onlar tam sizin istediğiniz gibi turlar yapmakta , isterseniz özelden yollayabilirim . Yazın baya kalabalık oluyor genelde yaş olarak büyük kişiler olduğu için pek sıkıntı çıkmıyor . Hızlarıda yavaş oluyor bence bir düşünün derim :) . Bisiklet konusuna gelirsek örnek olarak birkaç seçenek sunayım size ,
Sizin için
(link) ya da (link)
Kız arkadaşınız için ise
(link) ya da (link)
Eğer kız arkadaşınızın boyu uzun ise bayan bisikleti de almayabilirsiniz .
İki Carraro'yu 2000Tl alabilirsiniz pazarlıkla diye düşünüyorum.

yunus kal

Üye
Tepki
0
aslında güzel olur ancak yaz aylarında giresun dışında olacağımız için pek katılabileceğimizi zannetmiyorum verdiğin bisiklet önerileri için teşekkür ederim ancak salcanonun benim düşündüğüm sportive 225 modelinden ne gibi artıları var onu merak ettim kız arkadaşım boyuda 1.75 civarında benimde 1.84 boyum olabilir onun için de bayan bisikleti almayabiliriz

Tepki
57
Bende ayni butcelerde 2 adet bisiklet aliyorum. Bayan bisikleti bizim de ayni 222l, kendim icinse sedona 325 ve merida 40v arasinda gidip geliyorum. Toplam 2000 tlye geliyor biraz da iskontoyla;)

yunus kal

Üye
Tepki
0
@taylantugay hocam meridanın yada sedonanın sportive 227'den artıları nelerdir ?

Tepki
57
Sedona bana gore en iyi tasarim iclerinde. Ayrica merida ve carraronun aksine 24 vites ama uzerindeki marka komponentler var(gidon, lastik,vb).
Donanim olarak herhalde: 227-325-40v
Tasarim:325-227-40v
Marka:40v-325-227. Bu arada bende forumda yeniyim arastirma icerisindeyim. Bunlar nacizabe benim goruslerim.

• Beğen
Tepkiler: yoğurtcu

yoğurtcu

Forum Demirbaşı
Tepki
247
Bisiklet
Diğer
sedona 310 a bakın. çok güzel bisiklet. fiyatı da uygun (link)
(link)

2 tane alın bundan keyfini sürün

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Bütçenizden kask ve eldiven için para ayırırmayı unutmayın bu arada :)

yunus kal

Üye
Tepki
0
tavsiyeler ve açıklamalar için teşekkürler arkadaşlar yücel kardeşim motosikletci adama ekipman sorulmaz :) arai Quantum kask var ama fazla gelir bisiklete herhalde :) yıllardır motosiklet kullanınca ve ekipmanlara çok ciddi paralar ödeyince bisiklet ekipmanları/fiyatları komik geliyor gözüme :)

şunu da eklemek isterim bu tarz paylaşımlar güvenlik ve doğru tercihler yapabilmek adına altı üstü bir bisiklet değil mi ? dememeye başlayan bir toplum haline dönüşmek ve her türlü önlemi,bilgiyi,fikri değerlendirirken insanları görmek mutluluk verici

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Ghost modellerine bakmanızı tavsiye ederim.Bayanlar için de güzel modeller var.

(link)

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
(link)
(link)

Bunlara da bakabilirsiniz :) bütçenizi aşmıyor da hem :) geri kalan paranızı da kask almak için kullanırsınız ;)

yunus kal

Üye
Tepki
0
arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim bu konuda canım bir hayli sıkıldı inanın araba alırken bu kadar düşünmedim :) araştırdıkca bu daha iyi o daha iyi diye diye bütçeyi 5000 liraya çıkardım büyük olasılıkla trek olacak tekrar sağolun