2 bisiklet arasında seçim yardım!

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
merhabalar.almak istediğim bisiklet cannondale quick 5 ankarada 12 ay taksitli fiyatı 1400-1500 olduğundan alamıyorum.peşin fiyatı 1150 olan trek fx 7.0 ile peşin fiyatı 960tl olan scott sportster60 arasında kaldım.12 ay taksitli alacağım.trek bayisi arkadaşımın tanıdığı o yüzden peşin fiyatına 12 ay taksitli bi güzellik yapar diye düşünüyorum artı satış sonrası hizmet bakımından trek bayisi çok iyiymiş.scott'u erdoğanlardan alacağım hiç tanıdık yok o yüzden 12 ay taksitli 1070liraya geliyor.kararsızım yardımcı olursanız sevinirim dediğim gibi para çıksaydı cannondale alırdım ama yok o kadar maalesef.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Valla dostum tecrübe ile sabittir.tandıkla iş yapma ama imkanım yok dersen bir şey diyemem benim tercihim scott olurdu.

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
scott sub 40 ı tavsiye ediyor millet de o da 1400-1500e geliyor.en mantıklısı sportster 60 gibi de hiç kullanana denk gelmedim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
scott acera sistemli trex tourney sistemli acera biraz daha iyi giriş seviyesi için.o yüzden ben scott dedim var var erdinç kalay isimli bir arkadaş almışdı ona sor gerçi oda yeni aldı ama yenide olsa biraz bilgi oluşmuşdur.sanada söyler

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
mesaj attım kendisine.umarım döner.teşekkür ettim size de hocam