Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 2 adet TERN katlanır bisiklet sıfır kutusunda 1250 tl (Mağazada 1900 tl)

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında M.A.Y. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba. Yurt dışından gelen 3 adet Tern Joe D 24 katlanır bisikletin birini kendim kullanıyorum, diğerlerini sıfır kutusunda uygun bir fiyata satıyorum. Tern katlanır bisiklet almayı düşünen kaçırmasın. Normalde daha yüksek bir fiyata satılabilecek durumda bir üründür fakat acil nakit ihtiyacım var.

Sıfır kolisinde, hiç açılmadı. 1 adedi için 1250 tl istiyorum. Bu modelin sıfırı 1900 tl civarıdır. Sürüşü çok keyifli bir bisiklet. Çok kaliteli. Uzun yol yapabilir, dönüşte katlayıp otobüse binebilirsiniz. Fotoğraflarda görülen kendi kullandığım bisikletin kurulum aşamasıdır. İsteyene sıfır kolisinde teslim ederim, isteyene 20 dk da kurulumunu yapar teslim ederim. Yurt dışından getirtildiğinden garanti belgesi yoktur fakat ömürlük sağlamlıkta bir bisiklettir. Öncelikli tercihim elden teslimdir, hesabıma havale sonrası kargo ile gönderebilirim (kargo ücreti alıcıya ait) veya İstanbul Tuzla'da elden teslim edebilirim.
    Mehmet 0534 399 42 59
    Teknik özellikler;
    • FBL™ frame joint and DoubleTruss™ technology for a stiff and powerful ride
    • Adjustable NVO Axis stem for precise control of your riding position
    • SRAM X4 24-speed drivetrain, for maximum versatility
    • 11-32T cassette for maximum versatility
    • BioLogic Arx™ grips with a hidden multi-tool
    • Schwalbe Big Apple tires with Kevlar puncture protection
    • Magnetix™ 2.0 lock the bike in place when folded
    • Folds in 30 seconds to throw in the back of a car and fast-forward to the good part of the ride
    • Available in the U.S. in Medium and Large

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.