2. 60 Dakika "GATA Dağ Bisikleti Yarışı"

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@sPinErGy_26

İnşallah kardeşim.. Bekleriz her zaman.
Eğer oradan gelecek başka arkadaşlar varsa adlarınızı buraya yazarsanız çok iyi olur.. Liste oluşmaya başladı çünkü..

Scudo

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@fırtınacocuk

ANKARA ETAP ALTINEL HOTEL
GMK BULVARI NO: 151, TANDOĞAN
ANKARA 06570 TÜRKİYE

Tel: (312) 231 7760 * Faks: (312) 230 2330
E-posta: info@altinelhotels.com.tr

Ankara turistik biryer olduğu için kalınabilecek otel sayısı az..Bu nedenle tek tavsiye edebilecegim otel bu ! Ama fiyat hakkında hiçbir fikrim yok .. :( Yinede araştıracağım

mechanics

Aktif Üye
Tepki
31
İzleyici olarak isim yazdırmak için son tarih ne zaman acaba? Gelmeyi çok istiyorum ama başka bir işim çıkabilir. O iş netleşince belli olacak durum.

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
yokmu arttıran :)

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
İlk yarış çok güzeldi umarım bu yarış daha da güzel, neşeli ve eğlenceli olur. :)

Genel izleyici :p Sefa Köksal.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

lussman

Aktif Üye
Tepki
57
Öncelikle ben de katılacağım ama organizatörlerden bir feed zone hazırlamalarını veya teknik bir pit stop olmasını istiyorum sonuçta teknik bir parkur ve bisikletlerimizde istenmeyen teknik arıza oluşabiliyor ..Bunun neticesinde yarış heyecanı ve o anın yorgunluğu ile kendi arızamızı kendimiz tamir etmekte güçlük çekiyoruz..
Bununla ilgili bir çalışma olursa çok sevinirim...
Nice güzel organizasyonlara...
Teşekkürler...

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
Bülent abi sen merak etme senin yerin ayrı :D
Berkay sende merak etme :D 10 numara çekimler yapıcam :D 9 olma şansı yok :D

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Eyw kardeşim..

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@lussman

geçen yarışda vardı abi zaten feedzone'numsu bir şey

lussman

Aktif Üye
Tepki
57
@mustea7

Yoktu olsaydı ben kendi teknik arızamı kendim yapmazdım ...
ayrıca normalinde her takımın kendi teknik ekibi olması lazım lakin her zaman bu gerçekleşmiyor sonuç itibariyle yarış organizatörlerinden beklememizde gayer olağan bir durum sanırım...
Sevgili ogün ve serkan beni anlayışla karşılarsınız umarım...

• Beğen
Tepkiler: adm coach

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Abi feedzone vardı ilk yarışta.. Start düzlüğünün hemen gerisindeydi hatta.. Ancak eğer sen feedzone'u geçtiysen geri dönememiş olabilirsin ki senin zincir koparttığın yer sanırıım ilk yokuşun sonlarına doğru biryerdi.. Bu yarışta da yine feedzone olacak tabi ki ve bunu starttan önce duyururuz nerde olacağını...

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
@lussman

Ferhat çabuk unutmuşsun anlaşılan,ama konuyu açmanda iyi olmuş..
MTB yarışlarında bir kural vardır,tabii ne kadarına uyulur, ne kadarına uyulmaz orasını yarışı organize eden birim belirler,MTB yarışında feedzone denilen bölümden yapılacak yardım yiyecek ve içecek dışında,sporcuya verilmesi serbest bırakılan yedek parça veya parçalardır.feedzone de bekleyen kişi veya kişiler sporcuya bu parçayı veya parçaları sadece vermekle yükümlüdür.arızanın giderilmesi sporcu tarafından gerçekleştirilmelidir..Bisiklet değiştirmek,başka birisi tarafından bisiklet arızasının giderilmesi,ve bunun dışında sporcunun kendi imkanları ile çözemediği sorunların 2.bir şahıs tarafından çözülmesi durumunda,fiili destekler, o sporcuyu yarış dışı bırakır.Kural budur ama uygulanırmı,uygulanmazmı,o konuda topu sevgili ogün kardeşime atıyorum.Kural varmı,yoksa atış serbestmi.?.bu tür özel yarışlarda insiyatif organizasyonun elindedir.ama konu ile bilgi verilmesinin iyi olacağı kanısındayım..

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
@Tech. Türk

İŞTE olay bu aslında ,Günün sözü olmalı bence ve ben kendi adıma söyleyeyim,azimle gerçekten başarılmayacak bir şey yok,helal sana

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Adem abi çok haklısın Feedzone'da organizasyondan birileri olupta orda bisiklet tamiri/bakımı yapmazlar... Eğer sizin adamınız varsa size destek olurlar.. Sizin kendiniz için oraya bıraktığınız yedek parçaları size verirler..
Ayrıca bir kere feedzone'u geçmiş bir sporcu tekrar geri dönemez! Bir tur gerekirse yürüyerek atıp o şekilde feedzone'a gitmek zorundadır.. Aslında parkurda hiç bir şekilde ters yönde gidilmez normalde direk diskalifiye sebebidir.. Bu yarışta kurallar biraz daha uci kurallarına yakın olacak ve uygulanması için elden gelen herşey yapılacaktır..

Ayrıca bu seferki parkur biraz daha teknik olacak önceki yarışa göre ve merdiven inişi gibi görece kırıcı bölümler içerecektir...