2-14 Eylül Estonya Bisiklet Turu

Tepki
212
Ben de bu güzel yazı dizisini ilgi ve özentiyle izlerken, neden acaba kiralama yaptı da kendi bisikletini götürmedi diye düşünmüştüm..Neyse, geçmiş olsun diyelim, yenisi için de şimdiden hayırlı olsun diyorum, kazasız belasız güzel turlara inşallah.. :)

Scudo

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Güzel bisiklet iyi günlerde şahane turlarda kullanırsın inşallah. Kendine iyi birde kilit al.

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
Harika bir tur fotograflara bakınca sanki kocaman bir parkta yolculuk yapmışsınız gibi her yer yem yeşil. Aklımın bir köşesine bu rotayı yazdım umarım yapmak nasip olur.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Sunar

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
süper yerler gezmişsin fotografları paylaştığın için teşekkürler arkadaşım. böyle bir geziye çıkmayı çok istiyorum. size bu gezi mali yönden kaç liraya çıktı??

• Beğen

Mehmet Sunar

Daimi Üye
Tepki
698
Bisiklet
Giant
@Kadir AYINTAP

yorumun icin tesekkürler sorunun cevabi 4. sayfada orada detayli olarak aciklamistim

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
abi böle bir gezinin fotoğraflarını bizimle paylaştığın, futbol müsabakaları haricinde hiç bilgimiz olmayan bir ülkeyi tüm yönleriyle tanıttığın, gelecekteki arkadaşlara yön gösterici olduğun için teşekkür ederim:)

• Beğen

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşlarım şuanda gelişmekte olan bir topluluğuz bir takım yanlışlarımızı doğru bir hale getirdiğimizde ve okullarımıızı bitirdiğimizde bizde Türkiye' den başlayan uzun soluklu bir bisiklet gezisi planlıyoruz... Sizleri gerçekten takidr ediyor umarım bir gün yanyana bu güzel yerlere birlikte pedallarız...

• Beğen

Mehmet Sunar

Daimi Üye
Tepki
698
Bisiklet
Giant
@Emre Nan

Ben de bir Uludag Universiteli olarak sizlere tesekkür ediyorum. Umarim bir gün bu dileginizi gerceklestirebiliriz. Ben universitedeyken böyle olaylarin farkinda degildim biraz gec kaldim ama sizin simdiden cok seyin farkinda oldugunuzu düsünüyorum Görükle'ye selamlar!!!

Tepki
87
paylaşım için çok teşekkürler.
estonya hakkında en çok bilgi edindiğim yazı bu oldu.
bilgi paylaşıldıkça büyüyor.
ben de gidicem, ben de yazıcam :)

• Beğen

Mehmet Sunar

Daimi Üye
Tepki
698
Bisiklet
Giant
arkadaslar gezinin üzerinden cok uzun zaman gecti
biraz nostalji yapayim dedim ve pokemon triinunun bir klibini ekledim.
eston halk müzigi!!!!

yola cikacagim günün sabahi söylemisti benim icin
hey gidi günler