1989 Bianchinin Profesyonel bir sekil de tekrar hayat geri dönüsü. 2

Tepki
15
@Murat Cömez
Tesekkurler, ebay in sitesinde biraz baktim da, pek bilgim olmadigi icin ne nedir tam bilmiyorum, (link)

Bunu buldum, kalite olarak nasildir pek bilmiyorum, tavsiye ettiginiz urun varmi, varsa atabilir misiniz link?

Ve son sorum ise gidon degistirmesi kolay mi? Yani Biryere giderken onu biryere giderken duz gidonu takabilirmiyim, kalici mi olur?

Tesekkurler

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Salih Korkmaz

Link verdigin gidon bence klassiklere olur ama dizayn yönünden uymaz. Simdi tavsiye meselesine gelince bu klassiklerin parcalarini ebayden takip edip bulmak daha iyi olur. Özel klassikler icin yeni klassik parcalari satan yerler var ama fiyatlari ödenmeyecek sekilde.

Gidon degistirmesi kolay yalniz bir yere giderken az su yol gidonunu cikarayim ve düz takayim dersen o olmaz, okadarda kolay degil. ;)

Tepki
15
@Murat Cömez

Yok oyle degil ama gidecegim yere gore evde degistirebilir miyim diye sormustum.

Carraro sportive 224 almayi dusunuyorum ona uyar mi attigim linkteki gidon? Ya da onerdiginiz marka var mi? Ucuz olmasi yeterli benim icin :)

Bu gidon meselesi bana ne kadara patlar? En ucuz olarak dusunsek 100olur mu bu rakam?

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Levent EROĞLU
Tesekkürler:)

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
Harika bir işlem olmuş; nikelajın bisiklet parçaları üzerinde bu kadar etkili bir görünüm bırakabileceğini tahmin etmezdim :) Projenin tamamlanmış halini sabırsızlıkla bekliyorum...

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ahmet Can Yakışır

Tesekkürler ahmet can, bisikleti cokdan bitirmisdim ama su ruble ve zincir isi biraz uzatti, parlak renkli rubleyi buldum ama zinciri bulamadim ben de normal bir zincir aldim. Bugün tamamliyordum derken simdi de rublenin oturdugu yer problem cikardi. Rublenin girdigi yer az bir sey genis geldi ruble yerine girmedi. Bugün yeriden söktüm ve yarin isyerin de tornaci arkadasa vereceyim az bir sey üzerinden alsin diye.

http://img35.imageshack.us/img35/5222/os6x.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/2441/3hrz.jpg

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Vaay be. Gerçekten çok güzel oldu bu Murat abi ya :) Gidon bandı falan çok iyi uymuş. Eline koluna emeğine sağlık. :in:

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bakmaya doyamıyor insan. Tebrikler; çok güzel olmuş.

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ömer KARAN

Sagol ömer, sonucu ben de merak ediyorum. :)

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@can onur
Tesekkürler, begendiginize sevindim... :)

• Beğen
Tepkiler: can onur

Erdem B.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Dahon
Jantlar yeni mi. Yoksa eskileri raspalatıp nikelaj yaptırdınız. Bu arada çok şahane olmuş.

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Erdem B.

Jantlari ikinci el olarak aldim, cemberlerin orjinal boyasi duruyor üzerinde ve göbekler orjinal nikelaj. Ikinci el olmasina ragmen daha yeni gibi duruyor. Ayrica bisikleti begendiginiz icin tesekkürler.:)