Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 Nisan İzmir Doğal Yaşam Parkı

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Asmirk tarafından paylaşıldı.

1. Asmirk

Asmirk Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar;

Bu gün yapılması gereken körfez turunun iptali yüzünden iş yerinden arkadaşım ve ben rotamızı Sasalı Doğal Yaşam Parkına çevirdik. :)

İlk öçnce Ayhan arkadaşımla Girne caddesi girişinde buluştuk :)

Yunuslarımız :in: İzmirim İzmirim Güzel İzmirim :)

Girnenin girişi ve SASALI'nın Reklamı :) Birazdan orada olacaz :)

Parkurumuza başlamadan önce bisikletlerimizi şöyle bir küçük kontrolden geçiriyoruz :)
    Arkadaşım Ayhan :in:
    Ben ve Amoeba'm

ve parkurumuz arkadaşlar çok güzel bir parkur asfalt kaliteside çok güzel Karşıyakadan Parka kadar 16 km çivarlarında git gel yaklaşık 32- 33 km çivarı

Arkadaşlar bu resimede dikkatiniz çekmek istiyorum daha önce burada arabalar park ediyordu hatırlıyorsunuz Forumda bu konuyada değinilidi bu konu hakkında İzmir Hemşerim hattına yaptığımız istekler sanıyorum işe yaradı. Bu fotoğrafın çekilme saat saat 12:15 , insanların gelmsi için yeterli saat olabilir. Yani bu saatten sonrasını bilmiyorum ama bu saatlerde herşey normaldi. Fakat dönüş sırasında karşımızdan 2 abimiz bisikletleriyle geliyorlardı ve bir anda durup bisikletten indiler 1 abimizin bisikletinin lastiği patlamıştı :( . Sansız bir an, yolda dikkatli olmamızı lastiklerini patlatacak bir şeyler olabileceği uyarısını yaptılar.Bizde kendilerine yardıma ihtiyaçları hakkında soru sorduktan , iyi sürüşler dileyip dönüş yolumuza devam ettik. :) [​IMG]

Ve işte SASALIYA varışımız arkadaşlar çok güzel ve keyif verici bir parkurdu benim için, herkese tavsiye edebilirim. Lakin buraya birazda SASALININ içinden görüntüler ilave etmek isterdim ama içeri giremedik çünkü içeri bisikletlerimizle giremiyormuşuz ançak bisikletimizi kapı girişinden bayağı uzak bir yere kitlememizi istediler. Bizimde gönlümüz bisikletlerimizi birakmamıza elvermedi :) . Giriş tarafında güvenliklerin onünde kitleyebileceğimiz bir yer olsa kitlerdik. Yetkililer bunun içinde bir şey yapsa, Madem oraya kadar o kadar bisiklet yolu yapılmış bu istek çok görülmez herhalde :) :in:

Her Şey Gönlünüzce Olsun Arkadaşlar Bol ve Güvenli Pedallamalar Herkese:in:

cedrick41, funq, shadowman3 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. shadowman3

shadowman3 Yeni Üye

Seviye:

cedrick41 bunu beğendi.
  3. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bir ben kaldım şu sasalıya gidemeyen :D
    bisiklet yoluna özen gösterilmesi iyi olmuş.

4. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    çözüme ulaşılmasına sevindim arkadaşlara tepkilerini ortaya koydukları için teşekkür ederim!

5. Sencer Kan

Sencer Kan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güzel bir gelişme...
    İyi ki İzmir'e sahip çıkıyoruz, İzmir de yaşıyoruz; İzmir'liyiz.. :)