Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 Mayıs Spor Bayramınız kutlu olsun

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Bütün bisikletseverlerin bayramını kutluyoruz.

2. selim yıldız

selim yıldız Üye

Seviye:
    teşekkürler yazın güzel olmuş bende bu konu başlığından bütün arkadaşların gençlik ve spor bayramını kutlarım spor yapmaya devam diyorum.

3. poytatu

poytatu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet abi yazın çok güzel ve çok anlamlı olmuş.Tüm milletimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.Pedallamaya ve tricklere devam.

4. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet herkesin bayramı kutlu olsun nice bayramlara

5. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tüm pedalşörlerin 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutlarım
    gelmiş geçmiş 3.dünyanın en büyük lideri olarak gazi mustafa kemal paşayı
    görürüm onun ufkunun genişliği her konuda sonsuzdur böyle bir lider az gelir
    ne kadar atatürkle övünsek azdır önemli olan onun dediklerini yerine getirmektir ulusca atatürkçü olmak yeterli değildir onun fikirlerini ulusca bu ülkede gerçekleştirmektir kendi uçağını kendin yapmaktan tutunda yerli yapımı dünya piyasalarıyla rekabet edebilen bisiklet yapmaya kadar ve tabiki muasır medeniyetin üstüne çıkarak
    evet sağlam kafa sağlam vücutta bulunurdan hareketle atam bisiklete biniyoruz ve bisiklet sporunu bırakmayacağız sen rahat uyu
    bu konuyu açan murat reise sonsuz teşekkürlerimi iletirim beni çok duygulandırdın dostum

Hacı Murat ŞAHİN bunu beğendi.
  6. Hacı Murat ŞAHİN

Hacı Murat ŞAHİN Forum Bağımlısı

Seviye:
    19 Mayıs sadece bu tarihte değil bana göre her an içimizde hissetmemiz gereken duyguları tekrar tekrar kabartan bir coşku selidir. 19 Mayıs tarihlerinin bu duygularımızı unutmamıza engel olacak işaretlerden birisi olduğunu unutmadan, hayatta karşımıza çıkacak kapılardan hangisini seçeceğimize karar vermeden bir de "Atatürk hangisini seçerdi?" sorusunu kendimize yönelterek sonrasında kendi idrak yeteneğimizle en doğru kararları vereceğimizi düşünüyorum. Bu camiada yer almayı seçen herkesin bu seçiminde bilinçli ya da bilinçsiz bu düşüncelere uygun davrandığını belirtmek istiyorum. Darısı uyanmak için yardıma ihtiyacı olan herkesin başına....

Kudret Kurtcebe ve ZekiAlper bunu beğendi.