Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 Haziran-C.tesi / Pendik + Kadıköy + Beşiktaş = > BELGRAD

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Charriere tarafından paylaşıldı.

1. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Saygıdeğer bisiklet severler;

Geçmişte iki kişi keşif için yaptığımız http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=64160 turuna benzer bir turu bu sefer başta sık sık görüştüğümüz bisiklet_dostlarımız olmak üzere diğer bisiklet severlerle birlikte yapmaya karar verdik.

Rotayı henüz haritaya yansıtmadık ama Avrupa yakasında beşiktaştan başlayarak gideceğiz ve dönüşüde haliyle beşiktaş üstünden yapacağız. Haklısınız şu an çok muğlak bir rota :D Kısa zamanda haritada belirleyip ekleyeceğim.

Saatte belli değil ama o erken olacaktır, şöyle ki 9:00 da beşiktaşta oluruz. Çokta erken sayılmaz.

Orman içi sürüş olacaktır, ve malum oralar bi miktarda yokuş. O nedenle katılımcı arkadaşların kondisyonuçok kötü olmazsa iyi olur.Katılıma göre turu ormanın içinde dinlenmeli bir formata oturta biliriz. Mesela belirlenen bi yerde Benden Bu kadar diyen arkadaşlar kalır, dinlenirler diğer grup ikinci bir gezi yapar o sırada döner geri vs. .Sonuçta hep beraber geri dönülür.

Turumuzda ekip lideri vs. olmayacaktır, gruptan koparak basıp giden arkadaşlar kendi turlarını yaparlar, bu noktada özgürdürler. Kask vs konusunda katılımcılar özgürdür ama başkalarına da mesuliyet yükleyeceklerini göz önünde bulundurmalarını ve bu konuda özverili davranmalarını rica ederim. Velisi olmayan 18 yaşından küçük katılımcılara sıcak bakmıyoruz açıkçası.

Diğer etkinliklerimizden veya bizden haberdar olmak için Anadolu Yakası/ Pendik || Pendikten || Pendik Grubu vs. topiğinden yararlanabilirsiniz.

Haydi vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)

2. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Konu için emeğine sağlık Ahmet.

Katılımcıları açmamışsın yalnız:=) Hemen başlatayım..

2. Eren AYDIN
    3. globaldriver (Uğur)

Katılmak isteyen arkadaşlar kendilerini listeye ekleyebilirler.

globaldriver ve Charriere bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    iyi eğlenceler dostlar

:in: :in: :in:

Eren AYDIN ve Charriere bunu beğendi.
  4. çirkin

çirkin Forum Bağımlısı

Seviye:
    İyi turlar. Kazasız belasız bir tur keyifli sürüşler dilerim.

marule, Eren AYDIN ve Charriere bunu beğendi.
  5. Cool_uzak

Cool_uzak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben şimdi bu tura katılsam. PEndikte nerede kaçta sizin ile bulusacağımı bilmiyorum. Yani bana bu sekilde cazip gelmedi. Artı bütün bu yolu gidip geleceğiniz düsünülür ise tahminim 100+ km yol yapmıs olacaksınız. Size katılmayı pendik te bulusmu yeriniz ve saatiniz belli olduğunda düsünebilirim. Tabi kadıköye kadar bisiklet ile gidilecek ve oradan sonda vapur ve bisiklet ile belgrad ve sonra geri donüs. Tabi ben taksime geçbilirim donüste. :). Ne yapayım böyleyim ben. :p.

Ugura mesengerdan yazmak zor geliyor bilgi almak için ..:p

marule, Eren AYDIN ve globaldriver bunu beğendi.
  6. dogan avcı

dogan avcı Aktif Üye

Seviye:
    kazasız belasız keyifli sürüşler.

7. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayrıntılar dediğim gibi henüz kesinleşmedi o yüzden yazmadım. Dönüşte istediğiniz gibitakılabilirsiniz elbette, e tabiii gidişte de Taksime gitçem derseniz kimse tutmaz, e ne diiyiim görüşmek dileğiyle.

İyi dilekler için teşekkürler,

Detaylar Pek Yakında :)

Eren AYDIN bunu beğendi.
  8. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    İyi turlar kardeşim..Belgrata 1 ay içinde gitmeseydim gelirdim..Çayırbaşı tarafından giderseniz bir oranın yokuşu var zorlayan..ötekiler traş :) Umarım kondisyonu çok düşük arkadaşlar gelmez :) yoksa yol bitmiyor :)

9. globaldriver

globaldriver Kıdemli Üye

Adı:
    Ugur Bilgili
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eren Pendik'e hangi yoldan gideceğiz, sizin oradan mı? eğer sizin evin oradan gideceksek kaçta orada olacağımı bana haber verirsen sevinirim, işler yoğun konuyu herzaman takip etme fırsatım olmuyor. Bülent bu turda senide görmek süper olur bu olmazsa başka turlarda görşeceğiz :in:

Cool_uzak ve Eren AYDIN bunu beğendi.
  10. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Üzülerek turu ileriki bir tarihe ertelemek zorunda kaldığımızı bildiriyorum arkadaşlar.:(

Ama onun yerine teselli ikramiyesi olarak birazdan konusunu açacağım Pazar günü Riva turunu beğenilerinize sunarım.

Eren AYDIN bunu beğendi.
  11. Cool_uzak

Seviye:
    Ugur bak turu ertelemişler.Bİzde bu cumartesi yada pazar günü için Aydos a tırmanmayı düşünebiliriz. Beklenmedik bir anda fırsat ayağımıza geldi. :).. Bende bu hafta sonu ne yapacağım diye düşünüyordum. İşte buduru.

Sanırım pendik grubu ile de bu hafta içi bir şekilde tanışmalıyım yada bu vesile ile bir sekilde tanısmalıyım. Avrupa yakasına gidip gelmekten yoruldum. Sile dağlarında takılmak istiyorum. :)

marule bunu beğendi.
  12. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Gel yavvv, tanışalım kaynaşalım. Turu iptal ettik ama pazara Rivaya gidiyoz. Buyur.

Cool_uzak bunu beğendi.
  13. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    tur iptal olmuş ama ben fahri katılımcı olarak (katılmak isteyen ama şartlar dolayısı ile katılamayan) kendimi ve bülenti (uzaktr) listeye ekliyorum :) uzaktr ın fahri katılımcıdan çıkıp asil katılımcıya dönüşmesini umuyorum :)

2. Eren AYDIN
    3. globaldriver (Uğur)
    4. uzaktr (fahri katılımcı)
    5. marule (fahri katılımcı)

Charriere ve Cool_uzak bunu beğendi.
  14. Cool_uzak

Seviye:
    Bu hafta sonu tanısamayacağız arkadaslar. Gelecek hafta sonuda savasma sevis etkinliğine katılacağım. Sonra.. . :p ... Fakat ilk fırsatta tanısalım.

Mert, umuyorum orada ..taaaa orada bisilete biniyorsundur. Geldiğinde yok iç lastik yırtıldı, yok dış lastik kabaktı, yok yolları su basmıstı ve hava sartları hiç düzelmedi deme ... Hazır gel buraya.. İlk turda düşürürüm seni. :)

15. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    ya bisiklet tamam da mezuniyet bi yandan arkadaşların düğünleri bir yandan binemiyorum orda yatıyor kuzu gibi :)

Cool_uzak bunu beğendi.
  16. Cool_uzak

Seviye:
    Dedim.. karırım bisikletini .. sen üstünde iken iterim seni düsersin. yara bere olur heryerin. bütün günmü sürüyor düğünler. tembellik etme.. hava sıcak yakıyor biliyorum. bineceksin.. o kadar.. :)

17. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    bekle koyucam boy boy fotolarımı, çok yakında (25 gün kadar sonra :) ) bekleyin...

bir de söyleyeyim, yakalarsan itersin :)

18. Cool_uzak

Seviye:
    Yakalarsam mı?..Bunu duymak hosuma gitti. Yazdım bir kenara... hatırlatacağım sana.. :D ..