Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 eylül pazar akşamı emirgan korusuna,mangalaaaa :D

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    eveeeeet,gelelim fasülyenin faydasına :p
    uzun zaman oldu dostlar ile padal çevirmeyeli. şöyle hafta sonu kaçamak yapalım istedim.fakat akşam turu.ve mangal keyfi…. Havalar serinken mangal daha bi keyifli oluyor bence.bu sene emirgan korusu baştan aşağı yenilenerek süper bir hale getirildi.oturma grupları,oyun alanları,havuzu ve içindeki ördek leri,yolları,ışıklandırması ile tam keyif mekanına dönüştü.geçenlerde akşam saat 8-9 gibi ailemle mangal yaptık süperdi.
    19 EYLÜL PAZAR akşamı saat 18:00 de Beşiktaş da toplanarak hareket ederiz.sahilden hafifçe tempoyu arttırarak :vroam: :vroam: 1 saat kadar bir sürede emirgana varmaya çalışarak 19:30 gibi mangalımıza başlarız yavaş yavaş.mangalın ruhuna bir an önce Fatiha okuyup :D :D muhabbet için uzun zaman ayırmak istiyorum kendimize.saat 22:30 gibi emirgandan çıkış yaparak toplanma noktamıza gelerek turumuzu tamamlarız.mangal da sucuk,köfte ve kanat yapıcaz.biberlerimizi ve domateslerimizi de ızgaramıza atıp mideye indirdikten sonra tatlılarımızı da zıkkımlanıp çay muhabbetimizi yaparız sohbet esnasında…çaylar şirketden :ci: :ci: .. masraflar toplanıp kişi sayısına bölününce belli olur ama 20 tl yi geçmez.(tatlı istemezsek bu rakam daha da düşer tabi ama ben en kötü ihtimali düşünerek hesapladım.zaten kişi başı 20 tl’ye tıka basa yeriz.bi kuş sütümüz eksik kalır :p ) mangal içeriği hakkında fikirlere açığım.sucuk yerine şu yada bu diye,tatlı olsun mu olmasın mı veya cumartesi yapsak nasıl olur diye görüşlerinizi bekliyorum.hava yağışlı olsada tur iptal olmayacaktır.ciddi fırtına gibi bir durum olmazsa tabi.hadi eski dostlar,yeni dostlar.hasret giderelim. :D