Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

19 Eylül Eskişehir - Bursa

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mazhar tarafından paylaşıldı.

1. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba... 19 Eylül cuma günü Eskişehir - Bursa arası bir tur yapmak istiyorum.
    Programımı turu tek başıma yapıcakmış gibi yapıyorum,ama bu turun keyfine varıcak arkadaşlarada haber veriyim dedim...
    Cuma sabahı 07:00 de çıkmayı planlıyorum,istikamet Bursa... Bursa'da güzel bir iskender yiyerek kendimi ödüllendirip Bursa'dan da otobüsle dönmeyi düşünüyorum.
    Eskişehir'den, şöyle bir tur yapsak diyen arkadaşları tarih ve şartlarda uygunsa beklerim...:)

2. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    mazhar mrb,güzel ve bırazda yorucu sanırım,ortalama 160 km katedecegın yol,yanlış hatırlamıyorsam,eskısehırlı dostalarımızın bu turu yaptıgını bılıyom efrahım ve ekıp arkadaşları,cumartesı bursaya gelıp pazar da uludağ zirve yapmıştık,yanlız nacızane bır fıkır de benden gelsın,asfalt yollardapedallayıp yorulmaktansa,bursaya arkadaşlarla otobusle gelıp bursanın doğa güzellıklerınde pedallamanızı tavsıye ederım,tabıkı ufak bır fıkır benımkısı,
    şimdiden bol pedallıı günler,hoşcakal

3. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Tavsiyen için çok teşekkür ederim:) ama benim tam da istediğim bu yolu pedallamak... benim işim asfaltla...:)
    Senin bu önerini bir dahaki sefere zevkle yaparım...;)

4. erhan438

erhan438 Aktif Üye

Seviye:
    Abicim tam bir programı belirtirsen, belki ben ve arkadaşımda Bozüyükten sana eşlik edebilirz...

5. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Sabah 07:00 gibi yola çıkıcam,en geç 2 saat bilemedin 2.5 saatde bozüyük'de olurum... ama turun tarihini birkaç gün erteleme durumu çıktı.:(
    normalde cuma günü izinliydim fakat bu cuma çalışmak zorunda kalıcam gibi gözuküyor... cuma yapamasam bile önümüzdeki hafta başı hava şartlarıda izin verirse mutlaka bu turu yapmak istiyorum...

6. erhan438

erhan438 Aktif Üye

Seviye:
    ramazan dan sonra olsa aslında daha rahat olur bence... daha fazla katılan olur sanırım ...

7. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Sanırım haklısın Erhan... ama ben pek ekime bırakmak istemiyorum çünkü hem hava şartları (malum Eskişehir) hem de iş yüzünden(ekim ayı benim için yoğun olucak) ekim benim için biraz zor gözüküyor...

:)