19.12.10 yağmura çamura inat ömerli barajı.

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@burcusayın

Bence bir an önce başlayınnn bisikletim yanımda olsada gezsem diye iç geciriyorum 2.5 aydır ayrıyım ama!!

Perşembe kavuşuyorumm :D

• Beğen
Tepkiler: samet_özdemir

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Ayaklarınıza sağlık, dağ bisikleti buralarda kullanılır, hakkını vermişsiniz:)

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
burcu hanım bence geç kalmışsınız bile ben bisikletimi almadan öne çok hayaller kurmuştum hani insan bi bmw si ferrarisi olsun ister ya şunları yapıcam yaparım die bende bisikletle aynı hayalleri kurmuştum hayallerimin ötesindeyim diyebilirim şuan hayal edemezdim birgünde 200 km bisikletle gitmeyi gidilemez derdim sabah 7 den akşam 8 e kadar 217 km yol gittim molalar yemek keyfi çay keyfi lastik patlamaları falan hepside içinde imkansız diye birşey yok asıl özgürlük bisikletin üzerindeyken başlıyor bence biran önce başlayın ;)

serkan hocam bence karadenizi bırakıp buralara gelmekle hayatınızın yanlışını yapmışsınız :) antrenman sahası fazlasıyla mevcut dağ bayır istemediğiniz kadar çok zigana falan var yakınınızda gümüşhaneye gidiyordunuz buralarda epey bi uzak kaldınız inş. perşembe günü gelir bisikletinizde özlem biter kavuşursunuz :)

saolasın ertan abi daha kalın ve daha dişli bi lastik alıcam şimdi o zaman daha güzel off road yapabilcem benim şuanki lastiklerden tam performansı alamıyorum.

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.:)
Gerçekten çok güzel bir tur olmuş.Havanın soğuk olması seni etkilememiş anlaşılan.Herşey çok güzel görünüyor.
Paylaşımın için teşekkürler.:in:

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
havanın soğukluğu sadece son moladan sonra olan uzun yolda etkiledi bizi parmaklarımız dondu ayaklarımız ıslandı ama yinede herşeye rağmen zevk aldık çok güzeldi.