19.01.2008 - Buz şehri eskişehir - Şelale fotoğraflarımız

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Hahahaha ne güldüm haaa.. Ellerine sağlık, paylaşımın için teşekkürler Oktay.

Beyaz canavarlardan yara almadan kurtulduğunuza sevindim. Yahu ne kadar güzel bir gezi olmuş öyle bembeyaz. Çok beğendim fotoları da.

Şu şelale akmaya başlasın da bi Eskişehir de biz yapalım yahu...
grz, hşç...

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
slm serhat kardesım nbrr yaww ,uzun aman dır görusemıyoruz,fotolar ve paylasımlar süpperr,sizede bu yakısır,efrahım e gelınce bırakın ne calısması beee,o yınede soğuk havaların gazabına gelmıstır kesın:)şaka tabıkı,selamlar,

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Oktay, sanırım fotoğraf makinanın ayarlarında bir problem var, her şey bembeyaz çıkmış !!! Eğer o beyazlıklar makineden değilde, hava durumundan kaynaklanıyorsa aşk ile delilik arasında ince çizgide pedal çeviriyorsunuz demektir ( amma cümle oldu haa, anlayana aşkolsun... ) . Kısaca şöyle diyeyim " abi sizi deli mi öptü o karda kışta bana para verseler değil bisiklete binmek, bakkala bile gitmem!
Şaka bir yana gerçekten muhteşem görünüyor. Kıskanmadım desem yalan olur... Dur bir misilleme yapayım, geçenlerde Dalyanda yaptığımız açık havada kaplıca keyfini yayınlayayım...
Bu muhteşem paylaşım için teşekkürler...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@tırt kaptan

Sevgili Fırat,
Bu nasıl bir cümle yahu,
Kopardın beni sabah sabah, Allah'da seni koparsın diyeceğim olmayacak.. :D
Allah'da seni güldürsün diyip toparlıyayım bari konuyu.

Aktur'da Oktay'dan yaptığın tahsilat hala hafızalarda... :rolleyes: :D
Onun için hiç de öyle şirin görünmeye çalışma, yemezler.

@GPA-Aktur

Kaplıca fotoğraflarınızı merakla bekliyorum(uz)?
Kendine iyi bak kardeşim...

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@tırt kaptan

hahahaha , valla bence açıkca kıskanıyorsun fıratçım :) tabi nerde sizin oralarda böyle kar yağacak :) hehe... ayrıca bizi deli öpmedi , biz o delinin bizzat kendisiyiz :) istersen gel seni bi öpeyim sevgili arkadaşım :) sende karda binersin ozaman. :D

şaka bir yana fıratcım karda bisiklet sürmenin keyfi gerçekten başka. kar bulabilirsen oralarda tavsiye ederim yani :)

ayrıca lütfü sana en iyi cevabı vermiş :) para koparacam diye boğazımı öyler bir sıkmışsınki morlukları hala geçmedi :) yani bu kadar para göz olduğunu bilmiyordum :D

yorumların için teşekkür ederim. kaplıca fotolarını merakla bekliyorum fıratçım. görüşmek üzere

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Şelalenin durumunu merak ederek yavaş yavaş okudum mesajları :) Güzel bir tur olmuş gerçekten.Karlı doğanın güzelliği ile birlikte fotoğrafların güzel olmasının bir diğer etkeni de fotoğrafi çeken Oktay abi.Fotoğraflar 2 türlü de ayrı tat veriyor.Teşekkürler Oktay abi fotoğraflar için

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Vay beee...ben hala oturayım soğukdan tırsarak...acaip gaza geldim resimleri görünce...:) h.sonları çalışmasam katılmak isterdim bu geziye.:(
ama beni gaza getirdiniz,karda bir kızılinler yapıyım en azından içimde ukde kalmasın..:) resimler harika..cesaretinize bravo...

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@Ceyhun Pekuz

yorumların için teşekkürler ceyhuncum , fotoğrafların güzel olmasındaki asıl etken Allah'ın hikmeti :) bize sadece düğmeye basmak kaldı.... sizin gibi gençleride aramızda görmek isteriz :D görüşmek üzere

@mazhar

:) bisiklete binmek için gaza gelmeye gerek yokki hehehe , bisiklet gazsız çalışıyor :) şaka bir yana karda bisiklet sürmenizi şiddetle tavsiye ederim. kar kaybolmadan sizde gidin derim... teşekkürler yorumlarınız için

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
Valla hayran kaldım tebrikler çok hoş ya biz izmirde ne kar ne kış güneş yok diye bisikletleri kitliyoruz helal olsun valla resmen offroad abi tebrikler fotolar bir ayrı güzel paylaşımınız için teşekkürler izmir karşıyakadan selam ve saygılar.