Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18Kasim 2006 Burgazada Gezisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Tugfox tarafından paylaşıldı.

1. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    19Kasim Buyukada gezisi oncesi havayi da guzel gorunce bir performans turu yapalim dedik ben, noexit(Kadir abi), msconfig(Mustafa) ve Kadir abinin Burgazada'da oturan arkadasi Ergin abiyle:)oglen 12 vapuruyla Burgazada'ya gecip aksam 18:00vapuruyla geri geldik:) Gercekten cok keyifli bir gun gecirdim mukemmel downhill yaptik toprak yolda 60lari falan gorduk inanilmaz guzeldi herkese cok tesekkur ediyorum:) Bekletmeden fotograflara geciyorum:)
    Soldan saga, Ergin abi, Kadir abi ve Mustafa
    Mustafa
    Ben:)
    Mustafa tirmanista:) Bu yolda tirmanirken cok eglendik Mustafa'nin tirmandigi yerde durdugunuz an kalkmaniz biraz zor SPDsi olanlar daha kolay kalkarlar tabi ama cok zevkliydi:)
    Ayni yerde baya bi inip inip ciktik fotograf cektik:)
    Ben ve Kadir abi:) Manzara muhtesem..
    Bukadar fotograf yeter dedik tekrar yola koyulduk:)
    Manzara esliginde yol arkadasim,her seyim benim canim bisikletim:)

2. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Suranin guzelligine bakarmisiniz:) Adada zirveye ciktik ve karsimiza muhtesem bir doga ve manzara cikti:eek: :D Mustafa ortamin keyfini cikartiyor:)
    Ben de tabi:)
    Mustafa
    Mustafa ve Kadir abi(noexit)
    Kopek sesleri duyunca Mustafa agaca tirmanmaya karar verdi ama bakarmisiniz bisikletiyle tirmaniyor:D :D :D
    Ada zirvesinden toprak yoldan kendimizi asagiya biraktik mukemmel bir inisti 60km hizla kadar ciktik yanlis hatirlamiyorsam:) Karnimiz acikmisti asagiya inip merkette ekmekarasi yiyecek bir seyler yaptirdik ve aldiklarimizi yemek uzere tekrar zirveye tirmandik:D :D
    Burgazada vapur saatlerini yazmak zor geldigi icin fotografini cektim isinize yarar belki:)
    Kadir Abi

3. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Zirveye 2.kez tirmanirken biraz daha kestirme fakat felaket dik bir yol sectik kendimize:) durdugunuzda kalkmaniz neredeyse imkansiz cidden guzel antreman oldu:)
    Mustafa yokus sonunda SPDnin azizligine ugruyor ve guuumm:D :D
    Ergin abi yardim elini uzatmis hemen:)
    Bu yokusu tirmandik:)
    Ve toprak yoldan tirmanisa devam.. bu arada sagimizda da muhtesem bir manzara..
    Zirveye yeniden geldik ve hemen asagidan aldiklarimizi cikarip karnimizi doyurduk:)

4. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Mustafa'da bir sey eksik gibi geldi bana sanki:eek: :eek: aaa yarisi pantolon yarisi sort:D :D :D

Ve tekrar mukemmel bir parkurdan inis yaptik ve vapur saatine kadar Ergin abinin adadaki evine cay icmeye gidiyoruz:) bu arada eve 10dklik mesafede Mustafanin arka lastigi patladi.. eve gidince hallederiz diyoruz eve kadar ittiriyor bisikletini..
    Ergin abinin eve geldik.. cay demlenirken biz de lastigi onariyoruz:)
    [​IMG]Kadir abi iclastigin yamasina vurucak cekic bulamayinca yamayi sandalyenin ayaginin altina koyup sandalyeye oturdu:D :D
    Ve son fotograf.. Mukemmel bir gun gecirdim.. Caylarimizi yudumlarken herkesin ne kadar mutlu oldugu gozlerinden belli(yorgunluk da belli tabi ama caktirmayin orasini:p :D :D ) [​IMG]

Gezimizi kararlastiran Kadir abiye, son andada olsa bize yetisen Mustafa'ya ve bize evini acan Ergin abiye sonsuz tesekkurler:) Super bir gun gecirdim:)

Saygilar,
    Tugberk

5. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel olmuş geziniz arkadaşlar spdin azizliğine uğraya arkadaşa geçmiş olsun :) yeşillik olan manzarada süper unutmadan :)

msconfig ve Tugfox bunu beğendi.
  6. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Tesekkurler Ismail.. O yesillik olan kisim gercekten muhtesem.. aslinda eskiden daha da muhtesemmis ama 3-4yil once malesef yangina maruz kalmis..:( doga yarasini sarmaya calisiyor daha yavas yavas..

7. noexit

noexit Kıdemli Üye

Adı:
    Kadir
    Seviye:
    bizde sana teşekkür ederiz tugberkçiğin hem güzel kişiliğin ile bizle birlikte olduğun ve bu güzel anları karelediğin için...umarım tlf.a birşey olmamıştır...içim gitti derler ya kötü oldum yani :(

Tugfox bunu beğendi.
  8. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    tesekkurler abim ben de buyuk keyif aldim bugun fikir de senden cikmisti iyiki gitmisiz cok saol:)

bu arada Kadir abinin bahsettigi telefon olayini aciyim ben:) Sahilde fotograf cekerken telefonun zamanlayicisini ayarladim bastim dugmesine kostum yanlarina fotograf cekilelim diye hooop bi ruzgar geldi benim telefon yerde:D :D :D biraz yara aldi fiziksel olarak ama ruhu saglam:)

9. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    telefonum bu fotograftan birkac saniye sonra bu yukseklikten betona cakildi:D :D herkes bakakaldi tabi ama en sakini bendim biliyorum ben malimi bisey olmaz ona:D :D

10. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    cok cok tesekkurler arkadaslar gezu mukemmeldi, ve sizlerde gezinin icinde olunca muhabbet ile birarada dahada super oldu, temiz kalbiniz fotolarada yansimis resimler cok guzel cikmis.

en kisa zamanda bir performans gezisi daha yapmak dilegiyle, ayrica downhill yapmak superdi o yokuslar falan acayip sevdim :D

tugberk, kadir ve ergin tesekkurler tekrardan. yarin gorusuruz umarim

Tugfox bunu beğendi.
  11. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    cok tesekkurler :) ne zamandir kullaniyorum bu ilk oldu insallah bidaha olmaz :)

12. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Gerçekten arkdaşlar ne kadar çok eğlendiğiniz gözleriniziden belli. Çok güzel yerler. Orman,manzara,bisiklet muhteşem üçlü. Paylaşımın için teşekkürler Tuğberk.
    SPD'nin azizliğine uğrayan tek sen değilsin arkadaşım merak etme. Bende yokuş çıkarken biran kendimi yerde bulmuştum. Geziye katılan arkadaşların ayaklarına sağlık. Çok güzel bir gün geçirmişsiniz.

Sevgiler...

Tugfox ve msconfig bunu beğendi.
  13. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:

tesekkurler :D moral oldu valla hehe :)

14. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    cok tesekkurler Mustafa ben de super bir gun gecirdim cok eglenceliydi:) downhill ayri bi olaydi zaten:) iskelede seni goremeyince uzulmustuk ama vapura son anda yetisince baya sevindirdin bizi iyiki de gelmissin:)

msconfig bunu beğendi.
  15. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    gelmemmi be ya :D nasil geldim ama biliyosun hehe, iyikide abanmisim pedallara degdi gercekten... ;)

Tugfox bunu beğendi.
  16. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    evet evet bi de su adanin arkasinda toprak yolda bi ara pedallara asildik ya yanyana deligibi patinajla cok zevkliydi o:) toprak ayri bi olay gercekten asfaltta bukadar zevk alamiyo insan:)

17. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    sen ne diyosun varya superdi o kisim, resmen patinaj ceke ceke ciktik sanki motor vardi altimizda cok keyifliydi,
    birde o benim dustugum yokusun :D cikisinda bedala dokunuyoz bisikletin onu kalkiyo acayip dikti orasida keyifliydi

18. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    o yokus deliydi ya cidden spd lazimdi ben bi ara durdum denedim denedim imkani yok kalkmanin:D :D yandan gelen yola girdim orda bisikletin ustune ciktim da oyle tirmanabildim tabi son 2metresinde pes ettim ama o da fotograf cekmek icin:p :p :D

19. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    Tesekkurler Serkan abi.. gercekten de o muhtesem uclunun hepsi vardi bugun.. zaten hep soyluyorum bu toprak yolda bisiklet surmenin zevki apayri bisey:)

20. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Epey olmuştu adaya gitmeyeli,sayenizde benim içinde iyi bir seyir oldu hani.Yüreklerinize saglık teşekkür ediyorum.

'''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

Tugfox bunu beğendi.